Zobacz wÄ…tek - XJ600n - nie pali
NAS Analytics TAG

XJ600n - nie pali

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

XJ600n - nie pali

Postprzez Kerthan » 29/8/2020, 20:07

Cześć wszystkim, mam problem z XJ-tą ('98). Zaliczyłem lekką "glebę" garażową, i to podwójną (najpierw na lewo - przy czym skądś pociekł olej - nie do końca wiem nadal skąd, a potem po postawieniu moto od razu na prawo, bo się na tymże oleju poślizgnąłem :roll: ). No i Xj-ta zdechła. Przez chwilę dało się ją wkręcić na 1k obrotów przy w pełni zaciągniętej dźwigni ssania, po czym gasła od razu po puszczeniu jej. Po wyczyszczeniu świec (te z prawej były zalane - po wyczyszczeniu na wszystkich iskra jest), zaczęła głośno i niezbyt dobrze pachnąco strzelać z wydechu, nie dało się jej wrzucić na obroty, ale przez podejrzanie niewielką ilość paliwa w baku, asekuracyjnie dobiłem go do 2/3 i ponownie spróbowałem odpalić iii... nic. Rozrusznik kręci, słychać jednie lekkie puknięcie z okolic cylindra i co bardziej niemile zastanawiające - zauważyłem dym wydobywający się z "kanalika" przelewowego pod bakiem.
Kerthan
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/8/2020, 19:48


Re: XJ600n - nie pali

Postprzez henio12323 » 30/8/2020, 19:56

pewnie był syf gdzies i sie dostał do gaźników mógł przyblokować dysze, ustaw na pri kranik - zalej gaźniki, po czym spusc paliwo z komór pływakowych, zobacz czy bedzie poprawa, jak nie to pewnie czeka cie pełen serwis gaźników
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na górê