Zobacz wÄ…tek - Jakie moto 125? YBR, CBF? CoÅ› nowszego?
NAS Analytics TAG

Jakie moto 125? YBR, CBF? CoÅ› nowszego?

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Jakie moto 125? YBR, CBF? CoÅ› nowszego?

Postprzez tyao » 27/8/2020, 21:03

Hej,

Nie mam prawa jazdy A, wiec kupuje coś na B tj 125. Mam 3 faworytów (może 4) i proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.
1. Yamaha YBR - uważam, że najładniejsza 125. Mój faworyt. Nie znalazłem jakoś dużo info na temat tego moto, a w szczególności w porównaniu z innymi typami
2. Honda CBF 125. Z tego, co się orientuję, to niezawodna i polecana. Problem w tym, że brzydka i stety/niestety tym też się kieruję przy wyborzę.
3. Honda CB125C i Yamaha YS125 - tutaj mam doczynienia z droższymi modelami, jednak rocznik jest na tyle świeży, że daje do myślenia. Czy nie warto dożucić kilak tyś do nowszego moto.. Chociaż wolę na tą chwile coś tańszego/starszego

Proszę o jakieś info nt wyżej wymienionych. Wiem, że jest iadro jeszzcze i jeszcze kilka moto 125, ale ograniczam wyb or do tych, bo dojście do tylko 4 moto do wyboru było już ciężkie same w somie.
tyao
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27/8/2020, 20:58


Re: Jakie moto 125? YBR, CBF? CoÅ› nowszego?

Postprzez BB88 » 31/8/2020, 17:09

Wszystkie które wymieniłeś są bardzo dobre. Możesz jeszcze varadero pod uwagę wziaść

TysiÄ…c - tys.
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê