Zobacz wÄ…tek - "DÅ‚awienie" mechaniczne
NAS Analytics TAG

"DÅ‚awienie" mechaniczne

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

"DÅ‚awienie" mechaniczne

Postprzez Yacko » 9/7/2020, 20:44

Witajcie,
Chce kupić motocykl po długiej przerwie (mam prawko kat.A, wiek 30+)
Powiedzmy że, noszę się z zamiarem kupna motocykla np. Gsr750 (czyli +100kucyka) jednak mam pewne obawy czy by mnie moc nie zaskoczyła (tak wiem, powinno mnie bardziej interesować oddawanie mocy)

Wiec teoryzujac dalej, co sądzicie o blokowaniu mechanicznym obrotów, powiedzmy sprawdzając fabryczne krzywe mocy i blokować na danych obrotach (wraz z nabieraniem umiejętności, wjeżdżaniem się w maszynę przesuwać blokadę adekwatnie do postępów)

Panie i Pany czy taka gra warta świeczki? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Yacko
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/10/2014, 20:17


Re: "DÅ‚awienie" mechaniczne

Postprzez henio12323 » 10/7/2020, 05:35

nie warta ;)
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: "DÅ‚awienie" mechaniczne

Postprzez Fugu » 10/7/2020, 07:56

Yacko napisał(a):Wiec teoryzujac dalej, co sądzicie o blokowaniu mechanicznym obrotów, powiedzmy sprawdzając fabryczne krzywe mocy i blokować na danych obrotach (wraz z nabieraniem umiejętności, wjeżdżaniem się w maszynę przesuwać blokadę adekwatnie do postępów)


Oryginalne blokady przy tym motocyklu dzialaja skracajac maksymalne otwarcie przepustnic. Mozesz je zalozyc, wiedzac ze w zasadzie blokuje one tylko maksymalne przyspieszenie o maksymalna szybkosc - to mozna zrobic tez w glowie.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê