Zobacz wątek - Żarówki led, białe honda CBR500
NAS Analytics TAG

Żarówki led, białe honda CBR500

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Żarówki led, białe honda CBR500

Postprzez BlondGrl » 19/6/2020, 07:37

Dzień dobry,

jestem świeżą posiadaczką swojego pierwszego motocykla na kat A2. Jeśli pytanie się już gdzieś pojawiło z góry sorki i poproszę o link.

Chciałam zamówić sobie do motoru, który zakupiłam niedawno Honda CBR500 2013, nowe żarówki - konkretnie takie które świecą białym światłem, lub są ledem bądź go imitują. Szukałam po allegro i jakichś sklepach internetowych, ale brakuje mi wiedzy i też nie chciałabym kupić czegoś co nie ma homoloacji.
Sprawdziłam też na wytycznych jakich żarówek potrzebuję ale się w tym nieco pogubiłam gdyż nie wiem czy powinnam kupić dwie lub trzy?
Dodam że do jazdy dziennej świeci jedno światło i takie małe pod szybką, drugie włącza się tylko w przypadku świateł drogowych co też dziwnie wygląda i wprowadza mi więcej niepewności.

Będę wdzięczna za pomoc i wyrozumiałość, gdyż dopiero zaczynam swoją przygodę i nie jestem zbyt obeznana w temacie, każdy kiedyś był na moim miejscu :)
BlondGrl
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19/6/2020, 07:21


Re: Żarówki led, białe honda CBR500

Postprzez Fugu » 19/6/2020, 09:28

BlondGrl napisał(a): Dodam że do jazdy dziennej świeci jedno światło i takie małe pod szybką, drugie włącza się tylko w przypadku świateł drogowych co też dziwnie wygląda i wprowadza mi więcej niepewności.

W tym motocyklu tak ma byc, masz o ile dobrze sie orientuje nastepujace zarowki:
a.) swiatla pozycyjne (to te malutkie)
b.) swiatla mijania
c.) swiatla drogowe

Zarowki sa opisane - wystarczy je wyjac i sprawdzic stemple. Zarowki z homologacja maja na stemplach rowniez litere E + cyfre w koleczku.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości




na górê