Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl do 50tys
Advertisement
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl do 50tys

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motocykl do 50tys

Postprzez JarekSzn » 25/4/2020, 21:26

Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie), - tyle co kurs, wcześniej nic
- Wiek, waga, wzrost, 35, 100 kg 184 cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych? Dojazdy do pracy w sezonie/ weekendowe wypady do 150 km od domu dla zabawy 50/50%
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? 3-4 tkm
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Moto do 50 tys. Ciuchy mam
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Tyle ile trzeba
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. Sportowe/ naked
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Duke 790, bmw f900r
Ale i cbr650 ewentualnie ninja650

Witam wszystkich. Chcę zacząć przygodę z moto, racji braku zaufania do używek zdecydowanie chce kupić nowy pewny motocykl. Wiem że wyżej wymienione motocykle są pewnie za. Mocne na początek ale...
Szukałem motocykla z ABS w tym ABS w skrecie, kontrola trakcji, z quickshiterem w górę i w dół, sprzęgłem antyhoppingowym i wychodzi na to że jak chce dostać te systemy bezpieczeństwa to dopiero przy takich motocyklach. Chyba że się. Mylę i dostanę to w spokojniejszych 600stkach o mocy plus minus 65.
Duke jest parę tys tańszy od bmw i katalogów lżejszy.

CBR 2020 ma quicshifter w górę i w dół?
JarekSzn
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25/4/2020, 21:14


Re: Pierwszy motocykl do 50tys

Postprzez xede » 4/5/2020, 20:12

moim zdaniem jak juz chcesz taka bestie na poczatek to moze cos z mapami zaplonu zeby ukrocic troche koni na poczatek na nauke?
xede
Świeżak
 
Posty: 370
Dołączył(a): 3/10/2009, 12:35
Lokalizacja: łódź




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê
cron