Zobacz wÄ…tek - Nowy budzetowy motocykl
NAS Analytics TAG

Nowy budzetowy motocykl

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Nowy budzetowy motocykl

Postprzez olejooo » 3/2/2020, 13:42

Cześc,
z racji zmiany pracy i dojazdu do centrum miasta wpadlem na genialny pomysl jakim jest zakup motocykla,
z powodu mojego wieku musze jeszcze rok czekac na mozliwosc zrobienia kategorii A wiec wybor padl na 125 i zakup nowego z salonu w systemie ratalnym.

Na mojej tapecie wyboru sÄ… dwa motocykle:
-Bajaj pulsar 125
-Benelli BN125

Bajaj z tego co wiem to całkiem niezły motocykl w tej cenie pod względem mocy, jakości i właściwości jezdnych jednak wygląd jest a raczej jego prawie brak (przynajmniej względem konkurencji).
Benelli z tego co wiem jest trochę słabszy ma lepsze zawieszenie większy bak( w moim przypadku to nie jest jakiś priorytet) ale jest prze piękny kosztem ceny niestety.

I tu wybór między sercem a rozumem, co jesteście mi w stanie powiedzieć na temat tych dwóch motocykli?

Jestem początkowym kierowcą jedynie jako nastolatek jeździłem sporo na skuterze.

Pozdrawiam.
olejooo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2020, 13:27


Re: Nowy budzetowy motocykl

Postprzez Rolnik62 » 3/2/2020, 15:28

Jaka jest między nimi różnica w cenie ?

Kupno nowego motocykla to kierowanie się sercem bardziej. Rozumem byś kupił jakiś skuter używany w dobrej cenie, porządny serwis i będzie wozić.

We właściwościach jezdnych nie odczujesz różnicy. Może na torze, ale nie na ulicy.

Jeśli mówisz, że benelli jest przepiękny, a bajaj nie ma wyglądu, to sam sobie odpowiadasz :wink:
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice


Re: Nowy budzetowy motocykl

Postprzez olejooo » 3/2/2020, 21:49

Różnica jest znacząca na tym poziomie cenowym, nowy bajaj 6500-7000 a benelli 8300-8500.
Ja mam zamiar przejechać na tym motocyklu max 2 sezony później zostaje w rękach mojej kobiety która mówi że tańszy lepszy bo obcierki itp
Roześle jutro zapytania do dealerów może uda się jakaś fajna cenę wynegocjować lub warunki w obu przypadkach 8)
olejooo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2020, 13:27

Re: Nowy budzetowy motocykl

Postprzez Rolnik62 » 4/2/2020, 14:15

Za dwa lata możesz mieć inną kobietę :!:

Ja bym na twoim miejscu szedł w benelli, bo po co masz masz być średnio zadowolony, jeśli możesz być bardzo zadowolony.

Zależy jak stoisz aktualnie finansowo. Ale nie kupiłbym za 7 koła czegoś co mi się nie podoba :evil:
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice

Re: Nowy budzetowy motocykl

Postprzez olejooo » 7/2/2020, 14:45

Jednak wybór padł na keeway RKF, jutro dzien zakupu i w poniedzialek rejestracja...

Teraz pora dobrac ubranie na ten sprzet i nic tylko jezdzic ;)
olejooo
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3/2/2020, 13:27

Re: Nowy budzetowy motocykl

Postprzez Rolnik62 » 8/2/2020, 18:27

Dajesz foty :wink:
Jeżdżenie "ścigaczem" po mieście to jak bieganie po lesie w garniturze.
Avatar użytkownika
Rolnik62
Bywalec
 
Posty: 622
Dołączył(a): 2/9/2014, 22:42
Lokalizacja: Gliwice



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê