Zobacz wÄ…tek - Motocykl 125 - opinie
NAS Analytics TAG

Motocykl 125 - opinie

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Motocykl 125 - opinie

Postprzez zdydan » 19/6/2019, 09:58

Witam, zakupiłem Hondę CBR 125r z 2007 roku. Jeździłem nią miesiąc. W jazdę na motocyklu wkręciła się narzeczona wiec jej oddałem ten moto. Teraz szukam czegoś na prawdę fajnego również 125. Byłem zainteresowany yamaha yzf 125. Oglądałem, przejechałem się ale ten motocykl to jakaś tragedia. Nie chodzi o sama pozycje bo pewnie bym się przyzwyczaił. Problem tkwi że silnik chodzi jakby był z plastiku. W porównaniu do CBR po zrobieniu 1km od razu czułem się jakby był wykonany z papieru a motocykl wyceniony na 13 tysięcy. Zastanawiam się nad tą nowszą CBR z chociaż 2014 roku ale może ktoś doradził by mi jakiś inny ciekawy motocykl. Aby było czuć jak się wsiada ze jest to sprzęt a nie papier. Aprilia odpada bo to strasznie pierdzi a nie jedzie. Nie wiem czy mi tak odbiło ze ta yzf taka papierowa czy na prawdę tak jest. Prosił bym o jakaś informacje co warto kupić. Najlepiej osoby które jeździły na różnych modelach a nie tylko na 1. Jak ktoś jeździ tylko na yzf to pewnie mu się wydaje ze super moto bo fajnie wyglada a nie ma porównania w jeździe. Czuje jakby te starsze modele przed 2010 było robione przez mechanika a nowsze przez księgowego. Interesuje mnie coś sportowego - ścigacz.

Temat przenoszę do odpowiedniego działu.
adam_tomasz
zdydan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19/6/2019, 09:45


Re: Motocykl 125 - opinie

Postprzez jasnoksieznik » 19/6/2019, 10:04

"Dobre zelazo - glosne zelazo"?

Jak chcesz sporta, to musi by lekki, cienki i plastikowy. Masy i bezwladnosci ma byc jak najmniej.

Sprawdz KTM RC 125, to klasa wyzsza wsrod 125tek.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Motocykl 125 - opinie

Postprzez zdydan » 19/6/2019, 10:33

"Dobre zelazo - glosne zelazo"?
Fajnie to ująłeś. Ogólnie moto mi się podoba ale z jego dostępnością to ciężki orzech do zgryzienia. W obrębie 100km od miejej miejscowości znajduje się jeden tylko i nie za bardzo podoba mi sie malowanie.

Z tego co widzę w Warszawie na Ursynowie znajduje się nowy model Suzuki GSX-R125. Jechał ktoś na tym?
zdydan
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19/6/2019, 09:45

Re: Motocykl 125 - opinie

Postprzez CzesiuBrek » 31/7/2019, 14:39

Ja bym na twoim miejscu wchodził w nowszą hondę :D
CzesiuBrek
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15/3/2018, 13:29
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê