Zobacz wÄ…tek - KTM Duke 125 2012 Przerywanie
NAS Analytics TAG

KTM Duke 125 2012 Przerywanie

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

KTM Duke 125 2012 Przerywanie

Postprzez SebSKY » 9/6/2019, 09:30

Witam wszystkich forumowiczów.
Mam problem z moim dukiem, otóż na zimnym silniku motocykl przerywa tak bardzo, że nie da się na nim jechać. gdy dodaje gazu na full (na zimnym silniku) obrotomierz staje na około 4tys. i wacha sie o 0,5tys.
na rozgrzanym silniku jest lepiej, bo na obroty wkręca się "powiedzmy" normalnie. Zauważyłem też że na rozgrzanym silniku kiedy dodam około 25% gazu i trzymam, obroty wzrastają aż do odciny, a przy lekkim dodaniu gazu raczej nie powinno tak być... poza tym prędkość maksymalna tego bzyka wynosi aktualnie około 90km/h i 100 z górki "z wiatrem" :lol: :lol: a powinien iść spokojnie 110 na prostej... z tego tytułu wymieniłem cały silnik i przepustnice. Myślałem po prostu, że mam zajeżdżoną sztukę... oczywiście po wymianie tych podzespołów, czyli połowy motocykla, dalej występuje dokładnie ten sam problem... byłem na komputerze i pokazywał 2 błedy ale wydaje mi się że to po wymianie silnika. była to sonda lampda i czujnik tlenu w przepustnicy, ale obie te rzeczy musiałem odpiąć przy zmianie silnika.
Moje podejrzenia kierujÄ… siÄ™ teraz w stronÄ™ pompy paliwa lub cewki.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek próby pomocy :D
SebSKY
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/6/2019, 09:07


Re: KTM Duke 125 2012 Przerywanie

Postprzez Tekoya » 3/3/2020, 14:22

Zgłoś się do mechanika może? https://ditopony.pl/opony-ciezarowe.php (otwórz link)
Tekoya
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/3/2020, 14:21




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê