Zobacz wątek - Drugi motocykl do 7000 zł
NAS Analytics TAG

Drugi motocykl do 7000 zł

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

Drugi motocykl do 7000 zł

Postprzez blackrider66 » 13/5/2019, 18:47

witajcie, chcialbym zebyście pomogli mi w wyborze kupna drugiego motocykla, mam 183cm wzrostu. Mianowicie wczesniej jezdzilem na 50 2t przez 3 sezony i naprawde nie bylo problemow z tym 2t no ale chcialbym w koncu kupic sobie cos wiekszego i myslalem nad 125 i bylem przekonany ze to bedzie tez 2t lecz zaczalem sie zastanwiac nad 4t. Narazie upatrzylem sobie aprilie rs 125 staram sie w tej nowej budzie znalezsc jakas w tych pieniadzach w dobrym stanie. honda nsr mi sie nie podoba wiec odpada, ale zaczal mi sie podobac bardzo derbi gpr 125 moglibyscie powiedziec cos wiecej na temat tego motocykla jaka moc ma ten silnik duzo odstaje od rs jak z zywotnoscia jakie ma wady. Jeżeli chodzi o 4t to szukam yzf 125 ale no w tej cenie to troche ciezko cbr 125 odrazu odpada bo tez mi sie nie podoba myslalem tez nad derbi w 4t albo rs4 ale na sprzedaz nie ma za wiele tych motocykli. W 2t obawiam sie tego spalania na poziomie 5-6l albo nawet wiecej bo sam tez lubie odkrecic do konca a nie chce odwiedzac stacji co chwile, awaryjnosc tych silnikow tez jest troche duza ale to zalezy od egemplarza i jak sie jezdzi a w 4t moglbym jezdzic ekonomiczniej napewno i napraw za wiele tez by nie bylo ale uwazam ze to 15km mi sie szybko znudzi. Dźwiek 2t mi tam nie przeszkadza przywyczaiłem sie juz do tego pierdu. Wiec co doradzacie? oczywiscie tylko sporty mnie interesuja
blackrider66
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/5/2019, 18:03


Re: Drugi motocykl do 7000 zł

Postprzez ChaoticBiker » 16/5/2019, 08:32

derbi GPR i tak w 2t czy 4t ma silnik od yamahamy, w 4t roznica jest ze yzf-r125 ma wtrysk a derbi gaznik i przelacznik mocy.
Jakie masz prawo jazdy (o ile w ogóle)? Bo zarowno A1 jak i B po latach ograniczaja Cie tylko do 15 koni, wiec jak sie znudzi to znaczy ze trza zrobic wyzsza kategorie.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh


Re: Drugi motocykl do 7000 zł

Postprzez polit726 » 17/5/2019, 08:32

Chcesz to mam świeżo wyremontowana Cagive Raptor 125ccm, naked. To jest 2 suw ale naprawdę jeździ się nim bajecznie. Skrzyni 6 biegowa. Moja cena 7400zl ze względu na remont silnika. Nowy tłok Wossner, korba Prox, pouszczelniany, nowe łożyska wału itp. Polecam
polit726
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27/3/2019, 17:12



Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê