Zobacz wÄ…tek - Zarejestrowanie z A2 na A
NAS Analytics TAG

Zarejestrowanie z A2 na A

Przepisy, prawo
_________

Zarejestrowanie z A2 na A

Postprzez dervill » 5/5/2019, 19:06

Witam,
Piszę w takiej sprawie ponieważ nie wiem co mnie czeka. Otóż, kupiłem motocykl 600cc i zdławiony do 35kw sporwadzony z niemiec. Czyli teoretycznie nadaje się na A2 i takie było ogłoszenie w internecie.
Lecz ja nie potrzebuje tego i planuje odblokować motocykl do pełnej mocy i zarejestrować go normalnie na kat. A

I tu pytanie: Czy wydział komunikacji nie będzie miał zastrzeżeń, że motocykl w niemczech jezdził na A2 a w polsce nagle ma wiecej mocy i rejestruje go jak na A?
dervill
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/5/2019, 18:47


Re: Zarejestrowanie z A2 na A

Postprzez ChaoticBiker » 20/5/2019, 15:50

Tyle razy juz walkowane - czy kategoria A2 / A to kategoria motocykla? Czy moze prawa jazdy?
Gdzie w dowodzie rejestracyjnym wpisuje sie kategorie prawa jazdy motocykla?

Urzad nie bedzie mial zadnych zastrzezen, choc oczywiscie w Polsce to nic nie wiadomo bo w urzedach pracuja glownie stazysci bez wiedzy, doswiadczenia czy znajomosci przepisow.
Ale generalnie pani / pan w okienku powinien miec gleboko w powazaniu, czy motocykl ma wpisane 5kW, 35kW czy 350kW. Dopoki masz papier na potwierdzenie danej wartosci to wsio jest OK. A jak nie masz to przerejestrowujesz jak jest.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê