Zobacz wątek - Yamaha XJ650 maxim / 82r. Przeniesienie setów i obu dzwigni

Yamaha XJ650 maxim / 82r. Przeniesienie setów i obu dzwigni

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

Yamaha XJ650 maxim / 82r. Przeniesienie setów i obu dzwigni

Postprzez wholespirit » 19/4/2019, 10:41

Witam
Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie projekt Bobber - dawca Yamaha XJ 650 maxim i wreszcie postanowiłem go zrealizować. Podglądałem wiele rożnych już zrealizowanych projektów, w wielu z nich spotkałem się z przeniesionymi setami oraz dźwigniami(biegi + hamulec) do przodu na pozycję chopper. Interesuje mnie takie rozwiązanie ponieważ mam nieco ponad 180cm wzrostu i przy położeniu fabrycznym nie jest zbyt wygodnie, a i wyglądam trochę nieproporcjonalnie. Wyciągnięcie nóg poprawi komfort i rozciągnie mnie po motocyklu, co poprawi również proporcje. Problem w tym że za nic nie mogę trafić takich setów pod XJ650 ani opisu od czego ewentualnie można przysposobić. Proszę o pomoc kogoś kto ma wiedzę na ten temat, lub pracował przy takim projekcie i podpowie, co i gdzie szukać.
Z góry dziękuję za informacje i wszelkie sugestie związane z tematem.
Pozdrawiam serdecznie forumowiczów! :D
wholespirit
Świeżak

Powrót do Motocykle