Zobacz wÄ…tek - CBR600RR 2005 - lagi + licznik
NAS Analytics TAG

CBR600RR 2005 - lagi + licznik

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

CBR600RR 2005 - lagi + licznik

Postprzez xSzejdi » 31/3/2019, 19:29

Witam!

Zakupiłem moje pierwsze moto (jak wyzej) no i cieknie jeden lag o czym wiedziałem, ale nie wiem czy długo mozna na czyms takim jezdzic? I jeszcze jedno pytanko, licznik jest w milach, mozna to jakos samemu ogarnac czy niezbedny jest serwis i jaki to koszt?
xSzejdi
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31/3/2019, 19:06


Re: CBR600RR 2005 - lagi + licznik

Postprzez henio12323 » 31/3/2019, 21:30

z lagami lepiej nie czekać - olej sie dostanie na hamulce, i bedziesz miał w najlepszym wypadku dodatkowo do wymiany klocki hamulcowe - w gorszym popuchnie uszczelnienie zacisku i bedziesz miał pełen serwis zacisków w gratisie u mechanika ;) zestaw naprawczy na zacisk pewnie od stówki w góre plus robota - moim zdaniem nie ma na co czekać - pomijam juz całkowicie kwestie bezpieczenstwa na takim motocyklu stracic podstawowy hamulec.....

co do licznika jak jest z rynku UK to powinno sie dać przestawic z powrotem na km - w instrukcji na pewno jest to opisane
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Re: CBR600RR 2005 - lagi + licznik

Postprzez Glenroy » 1/4/2019, 14:19

henio12323 napisał(a):co do licznika jak jest z rynku UK to powinno sie dać przestawic z powrotem na km - w instrukcji na pewno jest to opisane


Nie wiem jak z CBR-ką, ale w VFR-ach w liczniku typu "E", montowanym na rynek brytyjski, w jako jedynym nie da się zmieniać jednostek z imperialnych na metryczne, w każdym innym modelu, czy to Europejski "ED", czy francuski (ze względu na Francuskie restrykcje) "F", czy Australijsko-Nowozelandzki "U", albo też Irlandzki, bodajże "EK" spokojnie można sobie wachlować jednostkami do woli, tak w Brytol jest stricte pod jednostki imperialne ;).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: CBR600RR 2005 - lagi + licznik

Postprzez xSzejdi » 1/4/2019, 16:21

Dziękuję koledzy za odpowiedzi :) jeżeli chodzi o zmianę z mil na km/h to znalazłem na internetach, że należy przytrzymać lewy przycisk dłużej i wyskoczy czerwona dioda podpisaną "hiss" następnie naciskamy reset i zmienione ^^ Może podziała, wracam do domu właśnie i pierwsze co zrobię to właśnie to!

Dzięki jeszcze raz!
xSzejdi
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31/3/2019, 19:06



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości




na górê