Zobacz wÄ…tek - Rejestracja 50 na motocykl
NAS Analytics TAG

Rejestracja 50 na motocykl

i inne małe pojemności
_________

Rejestracja 50 na motocykl

Postprzez ToxygeZ » 27/3/2019, 20:22

Witam. Co musiałbym zrobić aby 50ccm, który zarejestrowany jest na motorower, zarejestrować go na motocykl i jakie byłyby to koszty?
ToxygeZ
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10/3/2019, 22:05


Re: Rejestracja 50 na motocykl

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 28/3/2019, 01:35

W dużym uproszczeniu mówiąc:
-sprawić, aby spełniał warunki bycia motocyklem (motorower ma mieć do 50ccm oraz vmax < 45 km/h, czyli musiałby mieć więcej)
- udać się do stacji diagnostycznej, aby zatwierdzili fakt, że motorower awansował na wyższy stopień ewolucji motoryzacyjnej i może się poruszać po publicznych drogach, nie stanowiąc zagrożenia
- udać się do urzędu komunikacji w celu rejestracji.
Zapewne nie jest to tak proste, jak wygląda w powyższych trzech punktach, ale tak mi chłopski rozum podpowiada.
Wytłumacz mi tylko proszę... po co? :D
Na ogół ludzie starają się to zrobić w drugą stronę, czyli motocykl zarejestrować jako motorower.
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19


Re: Rejestracja 50 na motocykl

Postprzez ToxygeZ » 3/4/2019, 18:59

Sorki, że tak późno odpisuję. Otóż dlatego, bo mam maline na am6 i gdybym spowodował jakiś wypadek i ktoś by ogarnął, że to nie motorower to byłby problem. Tak samo moja aprilia osiąga 90 km/h a motorowerem maksymalnie można 45km/h co trochę boli, bo w polną drogę jeżdzę nawet 65 km/h
ToxygeZ
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10/3/2019, 22:05



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê