Zobacz wÄ…tek - UK - Maroko jesienia
NAS Analytics TAG

UK - Maroko jesienia

Forum polskich motocyklistów za granicą
_________

UK - Maroko jesienia

Postprzez klocek » 1/5/2008, 23:24

Chodzilo mi to po glowie od dawna. Odkad zaczalem jezdzic do Maroka na 4 kolach- stopem, pociagiem, autokarem... I za kazdym razem myslalem jak to by bylo idealnie wlasnym srodkiem transprtu, a najlepiej jednosladem. Jakos nie bylo sposobnosci. W drugiej polowie wrzesnia jade. 2-3 tyg. (raczej 3, a jak trzeba bedzie to dluzej) powinno wystarczyc i dac mi niezle w dupe. Plan tylko ramowy. Prom do Hiszpanii, jakas plaza po drodze... Maroko mam obcykane wzdluz i wszerz. Tylko ze w siodle to co innego. Ogolnie jestem nastawiony na jazde pojedyncza, ale jak ma ktos ochote to mozemy posmigac po wyspie i zobaczyc czy dluzszy wypad na taka trase w grupie ma sens...
Aktualnie jezdze jednocylindrowa 650 tka. Lubie to niespieszne pyrkanie i smakowanie drogi.
Do zobaczenia gdzies na trasie!
klocek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4/9/2007, 20:27


Postprzez johnmichael » 2/5/2008, 18:55

ja bede myslec o takim wyjezdzie dopiero moze na nastepny rok niestety bo juz mam plan na ten rok.troche szkoda

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth


Postprzez johnmichael » 9/8/2008, 19:24

masz juz teraz jakies bardziej sprecyzowane plany?

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Postprzez pama2 » 7/9/2008, 14:47

Ja też z moja Panią wybieram sie do Maroka ale w przyszłym roku. Chętnie wysłucham dobrych rad ,od tych którzy mają za sobą taka podróż.
pama2
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26/1/2008, 12:17
Lokalizacja: Obywatel Åšwiata

Postprzez klocek » 15/9/2008, 21:34

johnmichael napisał(a):masz juz teraz jakies bardziej sprecyzowane plany


tak. ch.j je strzelil! a mialo byc tak pieknie.
jesli chodzi o relacje i porady to jest ich mnostwo w roznych miejscach. wyszukiwarka rulez...
klocek
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 4/9/2007, 20:27



Powrót do Emigranci Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê