Zobacz wątek - Extrememoto 10-11 maja 2008 (Warszawa - lotnisko Bemowo)
NAS Analytics TAG

Extrememoto 10-11 maja 2008 (Warszawa - lotnisko Bemowo)

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez palua » 10/5/2008, 22:10

No nie ma innej opcji :D
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew


Postprzez sepo » 10/5/2008, 22:31

Piankowy Marynarzyk napisał(a):No ,ale zaluje ze nie dalo rady wpasc do Was na male co nie co :D:D mysle ,ze sobie kiedys odbijemy na jakiejs imprezce scigaczowej hehe :lol:

Impreza naprawdę przednia, Pasio 16 lat mistrz potem stunter13 no i młody125 według mnie miejsce 3.

Szkoda, że nie mogliście wpaść Pianka :(:(
Ostatnio edytowano 11/5/2008, 12:37 przez sepo, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki


Postprzez kravec » 10/5/2008, 23:25

Sepo- wielkie dzieki za goscinnosc.... pozdrowienia dla wszystkich...

za rok postaramy sie byc na 2 dni
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Movi » 11/5/2008, 00:20

Dokładnie, dzięki za gościnność, za rok wpadamy na 2 dni na 100%

Pozdro :)
Avatar użytkownika
Movi
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 23/2/2008, 00:10
Lokalizacja: Łódź/ 3city

Postprzez sepo » 11/5/2008, 11:12

Wtedy się bardziej zintegrujemy :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez zaleś » 11/5/2008, 11:21

Impreza była poprostu z*******a nie da sie tego opisac, stunt dla mnie byl najlepsza komkurencja poniewaz uwielbiam to, na drugim miejscu natomiast FMX :D nigdy nei widzialem tego na zywo. W stuncie najlepiej pojechal dla mnie 16-latek (pasiu) poprostu nie dowierzałem jak w tym wieku mozna tak jezdzic. Dzisiaj niestety nie bedzie mnie na imprezie, ale i tak jestem bardzo zadowolony ze bylem wczoraj:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
zaleś
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/5/2008, 11:15
Lokalizacja: Nasielsk

Postprzez spazz » 11/5/2008, 11:30

ostatecznie nie dojechalem gdyz dostalem obstrukcji
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez simonw » 11/5/2008, 16:08

Coz, nie pozostaje mi nic innego jak takze pozdrowic obecnych na "malym" afterparty i licze ze kolejnym razem (np gdzies nad morzem) spotkamy sie w jeszcze wiekszym gronie na conajmniej 2 dni ;]

Szkoda ze Pisiu i Szafa cos tacy malomowni, poszli sobie nic teges z nami nie trzymali, no ale ... :P

Wielkie dzieki i od jutra bedzie publiczna galeria fotkow (podam namiary, prosze do mnie na gg) zeby to tam pouploadowac :>

Na Extreme bylo jak w niebie - nie bylo wielu osob ktore spodziewalismy sie tam zobaczyc
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Dokaz » 11/5/2008, 16:15

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dokaz
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 9/12/2006, 11:58

Postprzez Szafa » 11/5/2008, 18:58

To tak ... było wyjeba**e !!! $13 pozamiatał wszystko co się dało, Pasio za krótko jeździ żeby dorównać ale to się z czasem zmieni, Łukasz z FRS też dopiero za rok pokaże na co go stać bo na F3 jeździ dopiero od 4 miesięcy, co do reszty, widać że poziom rośnie i powoli doganiamy resztę świata :)
Najlepsza i tak była sobotnia impreza w Blue City ? Nie wiem dokładnie, nie pamiętam zbytnio :lol:

Simon wybacz ale się Ciebie bałem, tak samo Kravca ( koksa ? ) :D

Napisałbym coś więcej ale boli mnie głowa, może jutro dłższa relacja :) Pozdro !
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Pisiu » 11/5/2008, 20:24

Tego co tam siedziało sie nie da sie opisać słowami,tam trzeba być :wink: Najlepsza była impreza,nie bede zdradzał szczegółów :lol: Fot mam mase i jeszcze wiecej...

PS ale ten wypadek;/ no coment...
Pisiu
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 993
Dołączył(a): 1/8/2006, 22:00
Lokalizacja: Czarnobyl

Postprzez Wilku111 » 11/5/2008, 20:42

Ja mam ładne fotki z fmx :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I palenie :twisted:

Obrazek

Obrazek
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez ManiaCR » 11/5/2008, 21:46

pieknie, za rok nie odpuszcze i tak samo pojade :P :) sama zaczne bardziej kombinowac ze stuntem, fajna sprawa :)
CR125 moja niunia
ManiaCR
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 28/6/2007, 09:08
Lokalizacja: Tor Motocrossowy

Postprzez kravec » 11/5/2008, 22:42

Szafa napisał(a):Simon wybacz ale się Ciebie bałem, tak samo Kravca ( koksa ? ) :D

Napisałbym coś więcej ale boli mnie głowa, może jutro dłższa relacja :) Pozdro !


no to Simon.. nastepny raz robimy za ochrone hahaha... bedziemy mieli za co kupowac "Piwo jasne pelne" made for Tesco... oraz filety sledziowe w sosie musztardowym, ewentualnie danie w 5 minut- spagetti po bolonsku

no z tym koksem to zes walnal... juz czekam na komenta Szpicera :lol:
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Wzmocniony » 12/5/2008, 00:04

Było wyjebanie i warto było jechać z ekipą ponad 200 km żeby to zobaczyć na własne oczy.Odnośnie stuntu to młodziany dały popalić Stunter13 pierwszy,Pasio drugi i trzeci Tomek 600.Szkoda że Śledziowi tak słabo poszło i tak samo Raptownemu i Cyganowi.Zoltan i Carmichael ostro dali rade i słowo uznania należy się Sparkyemu że dał pokaz w sobote.

Szkoda tylko że skończyło się to tym incydentem bo już tak było git a w sobote tsunami przeleciało chyba po bemowie :shock:

I mały cytat: Jazda Jazda Jazda Ostra Jazda :twisted: kto był ten wie że tyczyło się to reprezentantów ETOJ-u
Wzmocniony
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 23/5/2007, 19:55

Postprzez SzpiceR » 12/5/2008, 07:10

kravec Ty koksie Ty Wojowniku nasz :D


Zal mi dupe sciska ze mje niebylo :(
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez the69x » 12/5/2008, 10:36

Co tu duzo pisac, ci co byli wiedza ze impreza naprawde zaje.....

Kilka zdjec: http://zajac69x.fotosik.pl/albumy/430795.html (otwórz link)

Zmontowany na szybko filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=-w1wyWO-dgA (otwórz link)
Suzi GSX 600F `97 | <a href="http://quadylodz.pl"target="_blank">Imprezy integracyjne dla firm</a> | http://bikepics.com/members/the69x/ | http://www.youtube.com/watch?v=lAjMBxQhTGs
Avatar użytkownika
the69x
Świeżak
 
Posty: 212
Dołączył(a): 22/6/2007, 15:21
Lokalizacja: Bełtachów :P

Postprzez Lovtza » 12/5/2008, 10:41

Ja dziękuję wszystkim za przybycie i przepraszam, że nie było więcej czasu aby pogadać Mam nadzieję, że Simon, Kajka, Gosia i Cichy, Karol i Twinsy mi wybaczycie :| Jak dla mnie Stunter13 wymiata bezdyskusyjnie :) Jego łączone tricki i wplecione elementy akrobatyki stanowią niezłe połączenie. Szkoda tylko, że w niedzielę, kiedy było od groma ludzi FMX zaprezentował się tylko raz, ale cóż duży wiatr uniemożliwił skoki chłopakom, a jak można było się przekonać w sobotę czasami warto odpuścić jeden show chociażby dla względów bezpieczeństwa.

Co do Jamesa podobała mi się jego opowieść o spotkaniu z mamą. Otóż jego mama nie ogląda wyścigów, a wyjazdy na tor traktuje tak jak urlop. W trakcie jednego z wyścigów James zaliczył upadek i wracał skuterkiem przez lasek do boksów, gdzie... spotkał swoją mamę. Zapytał ze zdziwieniem "Co Ty tutaj robisz?" na co otrzymał odpowiedź "To raczej ja powinnam spytać co Ty tutaj robisz, przecież trwa wyścig" ;)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez pabll0 » 12/5/2008, 14:07

:D wlasnie wrocilem xD troszke sie nam przedluzylo ;) hehe :P dzieki wszystkim za udana impreze :) no po za ostatnim akcentem zwiazanym z corvettą ;] ale to juz trudno.. no w kazdym razie impreza nie ziemska, zagraniczni goscie pokazali klase:) gratulacje dla Pasia, pokazał jak potrafi jezdzic no i oczywiscie za rok znow sie wybieramy :)

słoneczko mnie nawet opaliło :D
<b>Aprilia RS 125 Racing</b>

pamiętaj używaj funkcji <b>szukaj</b>, traktuj ją jak przyjaciela :D
Avatar użytkownika
pabll0
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20/10/2006, 16:33
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez eristof » 12/5/2008, 16:21

Ja niestety miałem ograniczone pole widzenia i wszystkich występów nie widziałem, ale żałuje, że nie widziałem występów polskiej czołówki stunterów. Od wielu osób słyszałem, że wymiatali.

Występy Carmichaela i Zoltana były niesamowite, jednak różnica między ich występami, a występami naszych chłopaków nie była aż tak duża. Nasi Extremowcy śmiało mogą reprezentować nasz kraj na międzynarodowych zawodach Streetbike Freestyle, czy FMX.

Również świetnie prezentowali się zawodnicy WMMP w swoim miasteczku, a także podczas prezentacji teamów. Nowe motocykle, sponsorzy, zawodnicy - to wszystko bardzo zachęca wszystkich do oglądania wyścigów motocyklowych na naszym poznańskim torze.

Kwestię tępaka, który popisywał się przed blond lalunią i wpadł w barierki poważnie raniąc dwóch ochroniarzy przemilczę.

Jednym słowem było ZAJE******!!! Nie wyobrażam sobie maja bez EXTREMOTO!
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na gr