Zobacz wÄ…tek - Najglosniejszy wydech do 600rr
NAS Analytics TAG

Najglosniejszy wydech do 600rr

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez temat09 » 1/5/2008, 12:03

eneasz napisał(a):Przepraszam ale mozesz mi wytlumaczyc dlaczego koniecznie chcesz z siebie zrobic wiesniaka? Bo nie bardzo kumam. Zaloz sobie moze wydech od opla calibry wiocha ediszyn i bedziesz mial co chcesz, wogole co za beznadziejny temat. Nie masz sie juz czym pokazac to chcesz ludzi straszyc wyjac na cala wies? A moze nie masz telefonu i chcesz zeby jak bedziesz jechal wioche obok to zeby juz wiedzieli ze sie zblizasz i wstawiali wode na herbate bo po ostrej jezdzie zawsze lubisz napic sie swiezutkiej cieplutkiej herbatki.


Moze Ty sie wozisz po wioskach<lol2> widze ze nie rozumiesz ocb w supersportach. Jak bym chcial miec cichy wygodny itd motocyk to bym sobie kupil fazera. I nie cisnieniuj sie bo jak sprzedasz swoja kawe to bedziesz mial takie samo zdanie o tej marce jak ja i wiele wiele osob. A jak nie wierzysz to www.allegro.pl za jaka kase mozna kupic nr r6 2006?? a za jaka zx6r ?? no to pozdrawiam i milej jazdy po wioskach
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24


Postprzez mar111cin » 1/5/2008, 12:07

icid napisał(a):
turboponczek napisał(a):Mi sie podoba dźwiek kominów IxiL
Ostatnio jeździłem z gościem na zx6 i miał Ixil-a to mizernie grał, jak stanąłem obok to nawet nie było go słychać :D



nie moja wina że Ci zawory dzwonią :lol: ;) joke
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)


Postprzez vitor » 1/5/2008, 12:53

eneasz napisał(a):Przepraszam ale mozesz mi wytlumaczyc dlaczego koniecznie chcesz z siebie zrobic wiesniaka? Bo nie bardzo kumam. Zaloz sobie moze wydech od opla calibry wiocha ediszyn i bedziesz mial co chcesz, wogole co za beznadziejny temat. Nie masz sie juz czym pokazac to chcesz ludzi straszyc wyjac na cala wies? A moze nie masz telefonu i chcesz zeby jak bedziesz jechal wioche obok to zeby juz wiedzieli ze sie zblizasz i wstawiali wode na herbate bo po ostrej jezdzie zawsze lubisz napic sie swiezutkiej cieplutkiej herbatki.


Tak prostego i pełnego inwektyw komentarza naprawdę dawno nie widziałem.
Wstydź się kolego eneasz.

Ja osobiście mam nadzieję, że autor znajdzie odpowiedni wydech i będzie mógł się rozkoszować ulepszonym dzwiękiem jego maszyny.

pozdro
vitor
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17/3/2008, 16:00
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez icid » 1/5/2008, 13:22

temat09 napisał(a):Moze Ty sie wozisz po wioskach<lol2> widze ze nie rozumiesz ocb w supersportach. Jak bym chcial miec cichy wygodny itd motocyk to bym sobie kupil fazera. I nie cisnieniuj sie bo jak sprzedasz swoja kawe to bedziesz mial takie samo zdanie o tej marce jak ja i wiele wiele osob. A jak nie wierzysz to www.allegro.pl za jaka kase mozna kupic nr r6 2006?? a za jaka zx6r ?? no to pozdrawiam i milej jazdy po wioskach
Widze że walczysz o miejsce na podium w dziesiejszym konkursie marcina, wygrałeś bon na darmowego wieśmaka, możesz odebrać w najbliższym Mc Donalds-ie :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez <borut> » 1/5/2008, 14:44

Temat09 twierdzisz, że ZX6R jest gorsze?
Daj konkretne dowody. Bo to, że ZX6R jest tańszy to na plus dla niego idzie ponieważ za niższą cene można mieć moim zdaniem motocykl lepszy od CBR 600RR
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez mar111cin » 1/5/2008, 19:25

Bravo Eneaszu :D
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez <borut> » 1/5/2008, 19:41

Bo taka prawda jest dokładnie jest tak jak pisze Enasz.
Jak byś kupował motocykl tylko dla głośnego wyćia to mogłeś kupic sobie Ducati 999R lub Honde VTR. A od Twojej CBR600rr juz stary poczciwy ZXR750 ma lepszy dźwięk. Szczerze już Hondy CBR 600F2 F3 itp mają lepszy dźwięk.
A teraz odpowiem na twoje pytanie co do dźwiku głośniejszego...
http://moto.allegro.pl/item349817175_sp ... nskic.html
Kup to pisze poważnie kolega to ma w swoim motocyklu i jest głośniejszy od standardowego.
A więc masz tani i skuteczny sposób pozdrawiam.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Postprzez temat09 » 2/5/2008, 11:45

Wiem o tym:) A jak bym kupil kawe zx9r to w ogole jest dzicz jesli chodzi o dzwiek:) Ale nie kreca mnie takie sprzety. Podoba mi sie to co mam i chce wykrecic z niej jak najwiecej:) Ten wydech da rade zalozyc pod fotel??
Pozdro
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24

Postprzez temat09 » 2/5/2008, 11:48

eneasz napisał(a):Najsmieszniejsze jest to ze te ceny z Twojego allegro sa cenami odbiegajacymi od swiata i bazujacymi na ciemnocie spoleczenstwa, polecam ebay.co.uk r6 vs zx6 nie znalazlem zx6r 2006 ( ciekawe dlaczego) ale sa 2005 zx6r 4200 r6 3500-3700. A na twoim allegro kolego motocykl cbr ktory we wszystkich testach porownawczych jest najgorszy wedle tych 3 i nie mowie tu o porownania "honda to honda" tylko profesjonalne testy wiec na allegro honda jest akurat najdrozsza a w testach najgorsza. Jezeli uwazasz ,ze zaleta jest placic najwiecej za cos najgorszego to jasnym jest ze jestes szalony. Pewnie stad glupie pytanie o "najglosniejszy wydech". Wez se stetoskop kup i przyloz do rury bedziesz mial najglosniej a nie bedziesz ludziom zycia trul swoim rykiem silnika.

Swoja droga moze kiedys jak juz dorosniesz bedziesz mial za sasiada kogos kto pod twoim oknem otworzy warsztat i bedzie pol dnia krecil silniki bo reguluje to moze wtedy zmadrzejesz.

A pozniej sie dziwicie ze motocyklistow nie lubia jak tutaj takie myslenie....




Jesli chcesz test to moge Ci zeskanowac bo mam w gazecie mojego rocznika:) jezdze na 2005. 1 RR 2 R6 3 zx6r
600 rr
temat09
Świeżak
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4/7/2007, 22:24

Postprzez <borut> » 2/5/2008, 16:28

Wydaje mi się ze można go włożyć pod siedzenie, zresztą napisz do sprzedającego on pewnie bedzie wiedział lepiej.
<borut>
Bywalec
 
Posty: 619
Dołączył(a): 29/12/2007, 11:51

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê