Zobacz wątek - <i>[BMW]</i> BMW R1200S
NAS Analytics TAG

[BMW] BMW R1200S

Komentarze użytkowników
_________

[BMW] BMW R1200S

Postprzez Ścigacz » 17/4/2008, 16:08

Dyskusja na temat: BMW R1200S
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
BMW R1200S
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 17/4/2008, 16:08

To jest sila!!! Za taki motor dal bym wszystko. On ma w sobie to cos... to nie prosto maszyna, to ta druga polowa, ktora mi sie sni po nocach i jako jedna z nielicznych moglaby mnie uszczesliwic. Normalnie jaja bym se dal poobcinac, za takie cudo!!! <br><hr>Wiater
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 2/10/2008, 10:10

Komentatorzy napisał(a):To jest sila!!! Za taki motor dal bym wszystko. On ma w sobie to cos... to nie prosto maszyna, to ta druga polowa, ktora mi sie sni po nocach i jako jedna z nielicznych moglaby mnie uszczesliwic. Normalnie jaja bym se dal poobcinac, za takie cudo!!! <br><hr>Wiater<br>
Jaj bym sobie uciac nie dal. Ja swojego po prostu kupilem :-)
Czerwono-srebrny. Mam go dokladnie 6 tygodni, i musze przyznac, ze jest bajeczny. Moca nie dorowna R1 czy GSXR1000, ale zawieszenie (Ohlins przod i tyl) jest fenomenalne i darcie po zakretach imponujace. Poza tym zaden z moich poprzednich motocykli (YZF600 i YZF1000) nie sciagal tyle gapiow. To jest maszyna z charakterem!<br><hr>Jacek (Johannesburg, RPA)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 3/10/2008, 10:35

Komentatorzy napisał(a): ale zawieszenie Ohlins przod i tyl jest fenomenalne


To chyba poprzednik wymienil, bo w standardzie jest White Power :lol:

Z reszta co napisales sie zgodze :lol:

:wink:
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez Komentatorzy » 3/3/2010, 18:29

Komentatorzy napisał(a):To jest sila!!! Za taki motor dal bym wszystko. On ma w sobie to cos... to nie prosto maszyna, to ta druga polowa, ktora mi sie sni po nocach i jako jedna z nielicznych moglaby mnie uszczesliwic. Normalnie jaja bym se dal poobcinac, za takie cudo!!! <br><hr>Wiater<br>
SPRZEDAM BMW R1200S ROK 2007...STAN IDEALNY-IGIEŁKA...TUNINGOWE ZAWIESZENIE OHLINS I INNE BAJERY... E-MAIL- biker-boyz@wp.pl<br><hr>R1200S
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/6/2015, 07:58

Komentatorzy napisał(a):To jest sila!!! Za taki motor dal bym wszystko. On ma w sobie to cos... to nie prosto maszyna, to ta druga polowa, ktora mi sie sni po nocach i jako jedna z nielicznych moglaby mnie uszczesliwic. Normalnie jaja bym se dal poobcinac, za takie cudo!!! <br><hr>Wiater<br>
Komentatorzy napisał(a):Jaj bym sobie uciac nie dal. Ja swojego po prostu kupilem :-)
Czerwono-srebrny. Mam go dokladnie 6 tygodni, i musze przyznac, ze jest bajeczny. Moca nie dorowna R1 czy GSXR1000, ale zawieszenie (Ohlins przod i tyl) jest fenomenalne i darcie po zakretach imponujace. Poza tym zaden z moich poprzednich motocykli (YZF600 i YZF1000) nie sciagal tyle gapiow. To jest maszyna z charakterem!<br><hr>Jacek (Johannesburg, RPA)<br>
Komentatorzy napisał(a): To chyba poprzednik wymienil, bo w standardzie jest White Power :lol: Z reszta co napisales sie zgodze :lol: :wink: <br><hr>andy7<br>
Ohlins byl fabryczna opcja w tym modelu. Doplata ok 600-700 EUR.<br><hr>oscar
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/12/2015, 16:52

Komentatorzy napisał(a):To jest sila!!! Za taki motor dal bym wszystko. On ma w sobie to cos... to nie prosto maszyna, to ta druga polowa, ktora mi sie sni po nocach i jako jedna z nielicznych moglaby mnie uszczesliwic. Normalnie jaja bym se dal poobcinac, za takie cudo!!! <br><hr>Wiater<br>
Komentatorzy napisał(a):Jaj bym sobie uciac nie dal. Ja swojego po prostu kupilem :-)
Czerwono-srebrny. Mam go dokladnie 6 tygodni, i musze przyznac, ze jest bajeczny. Moca nie dorowna R1 czy GSXR1000, ale zawieszenie (Ohlins przod i tyl) jest fenomenalne i darcie po zakretach imponujace. Poza tym zaden z moich poprzednich motocykli (YZF600 i YZF1000) nie sciagal tyle gapiow. To jest maszyna z charakterem!<br><hr>Jacek (Johannesburg, RPA)<br>
Komentatorzy napisał(a): To chyba poprzednik wymienil, bo w standardzie jest White Power :lol: Z reszta co napisales sie zgodze :lol: :wink: <br><hr>andy7<br>
Komentatorzy napisał(a):Ohlins byl fabryczna opcja w tym modelu. Doplata ok 600-700 EUR.<br><hr>oscar<br>
BMW Motorrad w RPA importowalo tylko jedna wersje, ta z Ohlins, podgrzewanymi manetkami i ABS. Od mojego pierwszego komentarza uplynelo juz ponad 7 lat, a ja w dalszym ciagu mam ten sam motocykl. To swiadczy o naturze tego pojazdu. Przed R1200S niczym nie jezdzilem dluzej, niz 3 lata.
Mam w tej chwili 34,000km na budziku (mam tez zone, dwoje dzieci, dwa psy i jednego kota, wiec sie nie smiejcie), z czego nie wiecej niz 3,000 przejechalem po stosunkowo prostych drogach, a reszte w czesci RPA, ktora natura stworzyla specjalnie do jazdy na motocyklach. Mam osma tylna opone (BT023) and piata przednia. Oprocz tego zalozylem czarna szybe, ochraniacze na glowice i filtr powietrz K&N. Poza tym reszta standart. Gdyby ktos slyszal o wydechu Akrapovic za cene, ktora nie wymaga drugiej hypoteki na dom, to dajcie znac :) Da sie tu jakos zalaczyc fotke?
Dla tych, ktorych interesuje ten raj motocyklowy, macie tutaj linka do youtube:
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=whTlGBYFay4" target="blank" class="link" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=whTlGBYFay4</a>
Gdyby ktos chcial tu wpasc na urlop, to serdecznie zapraszam.
Pozdrawiam
Jacek<br><hr>Jacek (Johannesburg, RPA)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez andy7 » 10/12/2015, 22:56

POd koniec drugiego filmu fajna muza ! Kto to gra ?

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na gr