Zobacz wÄ…tek - Yamaha Fazer 600 - dla kobiety na pierwsze moto ?!?
NAS Analytics TAG

Yamaha Fazer 600 - dla kobiety na pierwsze moto ?!?

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Kedar-88 » 12/4/2008, 19:01

falconiforme napisał(a):
Kedar-88 napisał(a):wiesz co nie jest regułą...kto zginie....bo ja miałem kumpla który zabił się na rowerze...całe dwie nogi mocy max speed 45km/h... na rozsądek nie możliwe a jednak...

Sam sobie w kolano strzeliłeś. Nie każdy zdaje sobie z zagrożeń na rowerze a co dopiero na 600-ce która rozpędza się do 200km/h szybciej niż 400konne ferrari.


...kwestia interpretacji...widzę że nie masz pojęcia co miałem na myśli...
przykład obrazuje nie fortunę zdarzenie które nie było uzależnione od mocy....można napisać "fakt jak się zabił na rowerze to co dopiero na motorze"....ale spójrzcie na to takt...że są sytuacje które doprowadzą do śmierci niezależne od tego czy jedziesz na gs czy fazerze....czy nawet na rowerze....przykład prosty: odsłonięta studzienka kanalizacyjna....

....i sednem tego przekazu jest to że bzdurą jest zwalać na moc za każdy wypadek motocyklowy...





Kedar-88 napisał:


a reguły po to żeby je łamać...

Sorry, pieprzysz głupoty. To nie reguła tylko zdrowy rozsądek.
Siostra też miała znajomego, który spełnił marzenia i kupił VFR800. Jak napisałem - miała.



...bez przesady nie porównuj badita czy fazera do VFR-ki...
pisałem to w kontekście tych dwóch motocykli(szkoda że tylko cytowałeś część mojej wypowiedzi)...jeśli się koniecznie uprze to i tak go kupi....to lepiej jest chyba żeby dziecko uczyło się jeździć na rowerze na oczach rodziców niż po kryjomu za plecami...

...takie selektywne cytowanie jest z twojej strony nie w porządku, bo na upartego mogłeś podpiąć to pod to że jak łamać reguły to na całego i kupować R1....
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno


Postprzez falconiforme » 12/4/2008, 21:17

1. Nie jest bzdurą zwalanie winy na moc. Skoro motocykl z łatwością przyspiesza usypia jeźdźca sygnalizując że wszystko jest ok. A potem się okazuje że za szybko w zakręt wszedłem.
viewtopic.php?t=13148

2. Temat ma całe 3 strony a Ty żałujesz że nikt Ciebie nie przeczytał i trzeba cytować całość jeszcze raz. Mimo że chcę właśnie to uwypuklić co sam zasugerowałeś.
Fazer tak jak VFR należą do tej samej paczki 100 vs 110 KM.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze


Postprzez Kedar-88 » 12/4/2008, 21:41

raczej to ty żałujesz tego że ktoś zwraca Ci uwagę i nie daje sobie w kasze dmuchać....

według twojej teorii mógłbym wrzucić do tego przedziału jeszcze bandita 1200 bo ma tylko całe 98 koników...ale to że dostaje cugu od 3000 obrotów to już inna bajka i się nie liczy...istnieje jeszcze coś takiego jak moment obrotowy drogi kolego...

...ja już swoje zdanie wyraziłem na ten temat i nie mam zamiaru wdawać się w bezsensowne dyskusje które i tak nie poprowadzą do niczego
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez stuuwa » 12/4/2008, 22:07

Kaja napisał(a):a ja mam pytanie

czemu ten temat nie został skasowany pierwszego dnia?

pytam całkiem poważnie


bo zalozycielka ma cycki
stuuwa
Świeżak
 
Posty: 45
Dołączył(a): 23/10/2007, 09:46

Postprzez Speki » 12/4/2008, 22:11

Jakos nikt(pomijajac Tobiasza) nie moze sie doczytac ze na poczatek jest takze mozliwosc ZABLOKOWAC-ZMNIEJSZYC MOC. Od tak do pewnosci.Problem z glowy.
Speki
Świeżak
 
Posty: 62
Dołączył(a): 22/9/2006, 21:36
Lokalizacja: BRD

Postprzez icid » 12/4/2008, 22:46

Jasne czytałeś posta tej laski? Ledwo prawko robi a już wszystko dla niej za słabe i ścigacz jej sie widzi, tylko umiejętności nawet do GS 500 ma o dużo za mało.
Avatar użytkownika
icid
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê
cron