Zobacz wątek - CB czy GS ???

CB czy GS ???

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, rosiboj, Lovtza, Terror, lagiboy, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, andy7, suhy-19, Bostorn, Miczab, Boshi

CB czy GS ???

Postprzez matijawa » 9/4/2008, 13:37

Witam wszystkich. Mam taki mały dylemat związany z kupnem motoru. Wypatrzyłem na allegro coś takiego…
http://moto.allegro.pl/item342430558_ho ... f_xj_.html
…i chciałbym poznać wasze opinie na temat tego motoru. Dodam, że został znaleziony w jakiejś stodole w Danii, tam kupiony za grosze i przywieziony do Polski. Odmalowano go, ponieważ był skorodowany. W kraju zrobił 10 000 km, a ile wcześniej to nikt nie wie. Ponoć silnik wydaje dziwny dźwięk w postaci stuku, który "jest charakterystyczny dla hond" i koleś jeździł z takim stukiem przez rok. Nic więcej nie wiem, bo jeszcze go nie oglądałem.

Co sądzicie???
Osobiscie sadze ze gdybys zadal sobie trud i skorzystal z opcji szukaj to znalazlbys temat "pytania o motocykle z ogloszeń" i nie zasmiecalbys forum. siekson
matijawa
Świeżak

Powrót do Motocykle