Zobacz wątek - GŁUPIA PROŚBA...:)
Advertisement
NAS Analytics TAG

GŁUPIA PROŚBA...:)

O wszystkim
_________

Postprzez .OUTLAW. » 25/3/2008, 23:04

jaki ubiór? na WSK orzeszek i gogle wystarczą :!:
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?


Postprzez Manhatan » 25/3/2008, 23:08

Nie wiem co tutaj ma rzetelność do rzeczy...? Czy to jakiś Caritas, akcja katolicka czy PCK? Nawet jeśli ktokolwiek miałby taki pomysł, żeby zwrócić się z prośbą o dopomożenie, to i tak nie widzę specjalnej potrzeby, aby mu pomagać. Motocykl to tylko czyste hobby z którego niestety w przypadku braku funduszy trzeba zrezygnować. Dlaczego, ktoś kto ciężko zapracował na swój motocykl, z reguły zmuszony do wielu wyrzeczeń miałby tak poprostu oddać część pieniędzy tylko po to, żebyś Ty miał czym jeździć? (napisane ogólnikowo - nie bezposrednio do Ciebie) Rozumiem sytuacje, w których ludzie zmuszeni są z przyczyn losowych uciekać się do pomocy finansowej od innych osób, ale to tylko i wyłącznie w przypadku kiedy dany człowiek jest potrzebujący. Wybaczcie, ale przynajmniej ja nie byłbym "Miłosiernym Samarytaninem" w podobnym przypadku... przy czym przykro mi, iż stałem się w tym momencie osobą nierzetelną...
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE


Postprzez CalibraHunter » 25/3/2008, 23:43

Zgadzam sie, co ma rzetelnosc wspolnego z darowizna? Nie pytales o najlepszy dla Ciebie model motocykla, gdzie rzetelnoscia byloby ew. podanie linkow i paru info, lecz o pieniadze. Jak w takim przypadku mozna byc rzetelnym? I po czym Ty chcesz oceniac ludzi? Po tym, czy przeleja Ci kase na konto? Czegos tu nie rozumiem.... Chyba nie myslisz, ze ludzie, ktorzy rezygnowali z wszelkich przyjemnosci na spelnienie marzen badz czekali latami (takich jest tu wiekszosc) tak po prostu udziela Ci zapomogi. Manhatan doskonale ujal sprawe. O pieniadze mozna prosic w naprawde ciezkich sytuacjach, a nie dla zachcianek. Tym bardziej, ze jesli rzeczywiscie uzbieralbys na moto, to jak bys potem robil z nim cokolwiek? Czesci, wacha, serwisowanie...

To tak, jak kupic portfel za ostatnie pieniadze.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez Fonder » 26/3/2008, 08:24

Myslicie, że nawet gdyby ktos się zgodził to podałbym numer konta?Poprostu, niektórzy podali dobre pomysły i rozumieli trudna sytuacje a niektórzy poprostu zjechali!O to mi chodzi!Nie o to czy ktos by wpłacił czy nie, tylko o to czy ludzie potrafią szanowac innych na tym forum!Bo co "niektórzy' umieją tylko zjebac innych i zero w nich jakiegokolwiek szacunku dla innych!Dlatego poruszyłem tak GŁUPI temat!Pozdro!
CBR F3 PC 31
Avatar użytkownika
Fonder
Świeżak
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20/3/2008, 12:26
Lokalizacja: Marzęcice, Olsztyn

Postprzez Leitho » 26/3/2008, 08:31

Fonder nie tlumacz sie, wyglupiles sie a teraz chcesz wyjsc z twarza co Ci sie niestety nie udaje.
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Labiss » 26/3/2008, 08:43

To dajcie mu spokój i niech wyjdzie z twarzą.Przecież nikomu nie ubliżył i nikogo nie zabił.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez cwaniak182 » 26/3/2008, 15:28

a mi ktoś wpłacił stówkę na paliwo za co mu bardzo dziekuje
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez falken86 » 26/3/2008, 15:38

cwaniak182 napisał(a):a mi ktoś wpłacił stówkę na paliwo za co mu bardzo dziekuje

ja ci wplace stowke jak ty mi przelejesz szesc,zbieram na czarne felgi z chromowanym rantem :x
falken86
Świeżak
 
Posty: 191
Dołączył(a): 11/5/2007, 16:33

Postprzez mar111cin » 26/3/2008, 17:39

Fonder napisał(a):Tak serio to mam wystarczająco kasy i chyba narazie nie mam co narzekać na warunki finansowe i narazie szukam coś odpowiedniego jako materiał na streeta!Byłem tylko ciekawy czy są na tym forum jacys rzetelni ludzie bo jak czytam niektóre tematy to aż żal dupę ściska jak ludzie sobie nawzajem nieraz wrzucaja i kręcą z innych beke!Wiadomo, że niektórzy na tym forum mają kasy jak lodu(albo dochodząc do tego samemu albo od tatusia..:))Ale mniejsza z tym!Poglądowo juz wiem czego mam się spodziewać!Hehe!Chociaż niektórzy...szacunek za wyrozumiałość!Pozdrawiam!Jak kupię sprzęta to napewno wyślę fotę!Moze ta WSK(chociaż jakiś taki złom stoi w garażu:))albo może coś"trochę"mocniejszego!Narka!



jesteś bezczelny.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cwaniak182 » 26/3/2008, 17:59

falken86 napisał(a):
cwaniak182 napisał(a):a mi ktoś wpłacił stówkę na paliwo za co mu bardzo dziekuje

ja ci wplace stowke jak ty mi przelejesz szesc,zbieram na czarne felgi z chromowanym rantem :x



Dobra, ale najpierw ty mi wpłacisz tą stówkę :D :D :D :D
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez marcinhc » 26/3/2008, 21:27

Fonder napisał(a):Tak serio to mam wystarczająco kasy i chyba narazie nie mam co narzekać na warunki finansowe i narazie szukam coś odpowiedniego jako materiał na streeta!Byłem tylko ciekawy czy są na tym forum jacys rzetelni ludzie bo jak czytam niektóre tematy to aż żal dupę ściska jak ludzie sobie nawzajem nieraz wrzucaja i kręcą z innych beke!Wiadomo, że niektórzy na tym forum mają kasy jak lodu(albo dochodząc do tego samemu albo od tatusia..:))Ale mniejsza z tym!Poglądowo juz wiem czego mam się spodziewać!Hehe!Chociaż niektórzy...szacunek za wyrozumiałość!Pozdrawiam!Jak kupię sprzęta to napewno wyślę fotę!Moze ta WSK(chociaż jakiś taki złom stoi w garażu:))albo może coś"trochę"mocniejszego!Narka!


Ku*** to juz trzeba miec zjechany mózg.

W tym momencie naprawde cie nie szanuje i gdybym nie chcial wyjsc na prymitywa napisalbym ci pare brzydkich slow.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Szopekk » 26/3/2008, 22:35

Sluchaj mi jak sie marzyl motocykl to pracowalem w kazdej wolnej chwili , bo starzy powiedzieli ze na moto mi nie rzuca ani grosza, to nazbieralem 2 tysie i kupilem sobie skuter :D posmigalem rok sprzedalem pozbieralem troche (ciezka praca) i stalem sie posiadaczem Diversjonki moze i leciwej ale...polecam odkladanie i cierpliwosc...a nie glupie propozycje na forum :oops: wiem ze nazbieranie kasy to spory problem ale dla chcacego nic trudnego... chlopaki dobrze mowia za 1500zl kupisz sobie MZ ktora tez mozna posmigac...pozdrawiam i powodzenia

a Wy powinniscie sie wstydzic :!: bratu nie pomoc.... :evil: hehe
nie polemizuj bo nie jestes predysponowany do emanowania tak apodaktycznych percepcji... | (nie dyskutuj jak nie potrafisz...) :) xD | | http://www.scigacz.pl/rider/16915/foto/album/712/
Avatar użytkownika
Szopekk
Świeżak
 
Posty: 440
Dołączył(a): 28/12/2007, 14:09
Lokalizacja: Węgrów

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości




na gr