Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Prawo jazdy kategorii A nie tylko od...
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Prawo jazdy kategorii A nie tylko od...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 27/12/2010, 21:59

PANOWIE ! NIE MA SIE CO KLOCIC. OGRANICZENIE WIEKU od 24 LAT WCHODZI W ZYCIE DOKLADNIE 19 stycznia ale 2013 ROKU !! CZYTAJCIE TRESCI USTAW !<br><hr>MALOALAT 929
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 11/1/2011, 20:41

Koledzy mam pytanie jeżeli zaczołem kurs na kat A w tamtym roku i miałem w tamtym roku egzamin którego niezdałem a poszłem opłacić poprawkę powiedzieli mi że sezon już się konczy i zapraszamy w marcu 2011 roku , czy bende na starych zasadach czy przepadnie mi do 24 lat pomóżcie ????????/<br><hr>wojtek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 19/1/2011, 23:07

mam 18, prawko A zrobione i śmigam dużą krową o mocy ostro powyżej 0,16 kW/kg i nie mam zamiaru się zabijać, za to będę równo i regularnie durne przepisy pi***olić <br><hr>koalabiker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2011, 23:13

Prawda jest taka że jak to całe ograniczenie wejdzie w życie to na naszych drogach wzrośnie liczba wypadków, bo większość tzw. dzikich motocyklistów na widok policjanta który będzie chciał ich zatrzymać zacznie uciekać. i Ten cały minister nie wie co wymyśla, z tego całego nieróbstwa w d**** mu sie poprzewracało. debil i tyle. żyjemy przecież w wolnym kraju i nikt nie będzie nam mówił czym i jak mamy jeździć!!! to są nasze motocykle nasze drogi i nasze marzenia i to my będziemy decydować o tym czym jeździmy!! pan minister chyba nie wie jaką potęgą są polscy motocykliści, lepiej z nami nie zaczynać. myślę że mogę to powiedzieć w imieniu wszystkich motocyklistów że jeżeli wprowadza nam jakiekolwiek ograniczenia będziemy protestować i blokować brogi autostrady linie kolejowe, wszystko co sie da a ten cały sejm rozwalimy w diabły. pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. lewa do góry i jedziemy<br><hr>KASIA750H
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/5/2011, 15:21

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka że jak to całe ograniczenie wejdzie w życie to na naszych drogach wzrośnie liczba wypadków, bo większość tzw. dzikich motocyklistów na widok policjanta który będzie chciał ich zatrzymać zacznie uciekać. i Ten cały minister nie wie co wymyśla, z tego całego nieróbstwa w d**** mu sie poprzewracało. debil i tyle. żyjemy przecież w wolnym kraju i nikt nie będzie nam mówił czym i jak mamy jeździć!!! to są nasze motocykle nasze drogi i nasze marzenia i to my będziemy decydować o tym czym jeździmy!! pan minister chyba nie wie jaką potęgą są polscy motocykliści, lepiej z nami nie zaczynać. myślę że mogę to powiedzieć w imieniu wszystkich motocyklistów że jeżeli wprowadza nam jakiekolwiek ograniczenia będziemy protestować i blokować brogi autostrady linie kolejowe, wszystko co sie da a ten cały sejm rozwalimy w diabły. pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. lewa do góry i jedziemy<br><hr>KASIA750H<br>
siema człowieku ja mam w tej chwili 17 lat jak nie zdążę zdać na kat A do stycznia to nie bende robil bo szkoda czekac... a z tym uciekaniem to masz racje bo napewno tak będzie :)

PZDR jeb*** RZÄ„D!<br><hr>KakaMax18
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2011, 15:51

Komentatorzy napisał(a):PANOWIE ! NIE MA SIE CO KLOCIC. OGRANICZENIE WIEKU od 24 LAT WCHODZI W ZYCIE DOKLADNIE 19 stycznia ale 2013 ROKU !! CZYTAJCIE TRESCI USTAW !<br><hr>MALOALAT 929<br>
Jestes pewny że w 2013r to wejdzie czyli jak w marcu 2012 roku bende zdawał prawko kat A to na stare przepisy tak nie bende musiał czekac do 24 roku zycia nie?<br><hr>Kamil288
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2011, 15:53

Komentatorzy napisał(a):Koledzy mam pytanie jeżeli zaczołem kurs na kat A w tamtym roku i miałem w tamtym roku egzamin którego niezdałem a poszłem opłacić poprawkę powiedzieli mi że sezon już się konczy i zapraszamy w marcu 2011 roku , czy bende na starych zasadach czy przepadnie mi do 24 lat pomóżcie ????????/<br><hr>wojtek<br>
Czytaj to ma wejść podobno w 2013r.a jak by weszlo faktycznie w styczniu następnego roku to i tak jeb** przepisy kupujesz motor nauczysz sie jeżdzic i policja cie nie złapie proste :P<br><hr>Kamil288
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2011, 10:59

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka że jak to całe ograniczenie wejdzie w życie to na naszych drogach wzrośnie liczba wypadków, bo większość tzw. dzikich motocyklistów na widok policjanta który będzie chciał ich zatrzymać zacznie uciekać. i Ten cały minister nie wie co wymyśla, z tego całego nieróbstwa w d**** mu sie poprzewracało. debil i tyle. żyjemy przecież w wolnym kraju i nikt nie będzie nam mówił czym i jak mamy jeździć!!! to są nasze motocykle nasze drogi i nasze marzenia i to my będziemy decydować o tym czym jeździmy!! pan minister chyba nie wie jaką potęgą są polscy motocykliści, lepiej z nami nie zaczynać. myślę że mogę to powiedzieć w imieniu wszystkich motocyklistów że jeżeli wprowadza nam jakiekolwiek ograniczenia będziemy protestować i blokować brogi autostrady linie kolejowe, wszystko co sie da a ten cały sejm rozwalimy w diabły. pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. lewa do góry i jedziemy<br><hr>KASIA750H<br>
Witam ! Też mam 17 lat i chciałbym zrobić prawo jazdy kat. A .
Niestety mam urodziny w Grudniu więc u mnie będzie trudno ze zdawanie. Postanowiłem że w tym wypadku i tak je zrobię mając 18 lat i żadne ograniczenie o KM mnie ( pewnie jak i dużo innych osób) nie powstrzyma. Nie będę czekał 2 lat żeby dosiąść coś większego, szybszego. Dużo zapaleńców zresztą zrobi to samo.
Zgodzę się z z koleżanką, liczba wypadków wzrośnie przez to bo dużo ludzi w tej sytuacji będzie uciekało przed policją, mają na to duże szanse ale to ryzykowne. Rząd i żaden minister nie powstrzyma nikogo przed jazdą na motorze jeśli ktoś naprawdę tego chcę i to kocha !
Pozdrawiam <br><hr>MojeZdanie
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/9/2011, 09:14

Jak ktos napisał że ustawa ma dopiero wejśc 19 stycznia 2013 r
to czy jak w śierpniu bd zaczynał na prawko chodzic za rok to czy nie powiedzą mi prosze przyjśc w przyszłym roku sezon już się kończy. <br><hr>banan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/9/2011, 18:30

Prawo raczej nie działa wstecz jesli zdasz w 2012 a ustawa wchodzi w życie od 2013 to Cie nie obowiązuje <br><hr>Macko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/9/2011, 18:16

ja mam dopiero 16 lat i w 2013 w marcu bd robil kat A i nie jestem pewien czy dobrze zrozumialem ten tekst. czy jezeli zrobie odrazu na osiemnastke prawko do tylko dwa lata bd musial czekac zeby kupic cos wiekszego, czy wogole od 24 roku zycia bd mogl prawko zrobic??<br><hr>Sojer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/10/2011, 20:34

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka że jak to całe ograniczenie wejdzie w życie to na naszych drogach wzrośnie liczba wypadków, bo większość tzw. dzikich motocyklistów na widok policjanta który będzie chciał ich zatrzymać zacznie uciekać. i Ten cały minister nie wie co wymyśla, z tego całego nieróbstwa w d**** mu sie poprzewracało. debil i tyle. żyjemy przecież w wolnym kraju i nikt nie będzie nam mówił czym i jak mamy jeździć!!! to są nasze motocykle nasze drogi i nasze marzenia i to my będziemy decydować o tym czym jeździmy!! pan minister chyba nie wie jaką potęgą są polscy motocykliści, lepiej z nami nie zaczynać. myślę że mogę to powiedzieć w imieniu wszystkich motocyklistów że jeżeli wprowadza nam jakiekolwiek ograniczenia będziemy protestować i blokować brogi autostrady linie kolejowe, wszystko co sie da a ten cały sejm rozwalimy w diabły. pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. lewa do góry i jedziemy<br><hr>KASIA750H<br>
Komentatorzy napisał(a):siema człowieku ja mam w tej chwili 17 lat jak nie zdążę zdać na kat A do stycznia to nie bende robil bo szkoda czekac... a z tym uciekaniem to masz racje bo napewno tak będzie :)

PZDR jeb*** RZÄ„D!<br><hr>KakaMax18<br>
Dokladnie walić ich wszystkich . niech robia se przepisy od 24 ja i tak bede jeździl przy 18 ;)<br><hr>hg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/1/2012, 20:38

Pytanie...!! Wazne...!!
W tym roku będę mieć 21 lat.
Prawko kat. B posiadam od 2009r.
W tym roku chciałabym zrobić sobie na kat. A i po przeczytaniu teych wszystkich przepisów sama już nie wiem czy bede mogła je zrobic teraz czy dopiero po ukonczeniu 24 lat...

Prosze o odpowiedz<br><hr>baki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 21/9/2012, 09:28

Komentatorzy napisał(a):Prawda jest taka że jak to całe ograniczenie wejdzie w życie to na naszych drogach wzrośnie liczba wypadków, bo większość tzw. dzikich motocyklistów na widok policjanta który będzie chciał ich zatrzymać zacznie uciekać. i Ten cały minister nie wie co wymyśla, z tego całego nieróbstwa w d**** mu sie poprzewracało. debil i tyle. żyjemy przecież w wolnym kraju i nikt nie będzie nam mówił czym i jak mamy jeździć!!! to są nasze motocykle nasze drogi i nasze marzenia i to my będziemy decydować o tym czym jeździmy!! pan minister chyba nie wie jaką potęgą są polscy motocykliści, lepiej z nami nie zaczynać. myślę że mogę to powiedzieć w imieniu wszystkich motocyklistów że jeżeli wprowadza nam jakiekolwiek ograniczenia będziemy protestować i blokować brogi autostrady linie kolejowe, wszystko co sie da a ten cały sejm rozwalimy w diabły. pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych. lewa do góry i jedziemy<br><hr>KASIA750H<br>
Komentatorzy napisał(a):Witam ! Też mam 17 lat i chciałbym zrobić prawo jazdy kat. A .
Niestety mam urodziny w Grudniu więc u mnie będzie trudno ze zdawanie. Postanowiłem że w tym wypadku i tak je zrobię mając 18 lat i żadne ograniczenie o KM mnie ( pewnie jak i dużo innych osób) nie powstrzyma. Nie będę czekał 2 lat żeby dosiąść coś większego, szybszego. Dużo zapaleńców zresztą zrobi to samo.
Zgodzę się z z koleżanką, liczba wypadków wzrośnie przez to bo dużo ludzi w tej sytuacji będzie uciekało przed policją, mają na to duże szanse ale to ryzykowne. Rząd i żaden minister nie powstrzyma nikogo przed jazdą na motorze jeśli ktoś naprawdę tego chcę i to kocha !
Pozdrawiam <br><hr>MojeZdanie<br>
Racja ! :) mam taka sama sytuacje.<br><hr>motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/12/2012, 13:40

Spokojnie Koledzy jeszcze nie jest pewne czy te przepisy przejdą . także spokojnie szkoda nerwów .<br><hr>Moturzysta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/1/2013, 10:41

Komentatorzy napisał(a):Spokojnie Koledzy jeszcze nie jest pewne czy te przepisy przejdą . także spokojnie szkoda nerwów .<br><hr>Moturzysta <br>
Witam zdałam teorie w grudniu na kat A, praktyczny odwolywali i zostałam na lodzie bo nie wznawiają egzaminów praktycznych :( co teraz mam 23 lata to znaczy że będe czekac rok i prawo jazdy mi przepadnie czy zdam jeszcze na starych przepisach skoro zaczełam i teorie mam zdaną ? nie mam pojęcia co dalej ? <br><hr>Angela
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/2/2013, 19:31

Komentatorzy napisał(a):Spokojnie Koledzy jeszcze nie jest pewne czy te przepisy przejdą . także spokojnie szkoda nerwów .<br><hr>Moturzysta <br>
Komentatorzy napisał(a):Witam zdałam teorie w grudniu na kat A, praktyczny odwolywali i zostałam na lodzie bo nie wznawiają egzaminów praktycznych :( co teraz mam 23 lata to znaczy że będe czekac rok i prawo jazdy mi przepadnie czy zdam jeszcze na starych przepisach skoro zaczełam i teorie mam zdaną ? nie mam pojęcia co dalej ? <br><hr>Angela<br>
Jestem w tej samej sytuacji tyle za ja mam 22 lata instruktor zapewniałmnie ze WOrd bedzie musiałmnie egzaminowac do konca jednak ostatnio wysłałem zapytanie do dwóch wordów i napisali ze bedemógł zdawać tylko na A2 niech se je wsadzą bede jezdził bez<br><hr>Zielad
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/11/2015, 17:40

Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie zrobienia prawka na kat A, mam 21 lat i robiłem kurs w 2012 roku jeszcze na starych zasadach na kat A. Czy teraz mogę podejść do egzaminu na A czy tylko A2?<br><hr>Piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2016, 14:30

Nie powinno być tak ze jak masz 24 lata możesz zrobić kat A jakie pojęcie o jeździe na moto o mocy prawie 200KM nie jeżdżąc wcześniej żadnym moto Lub za czasów p.r.l. na WSK 125. Powinno być Kat a2 od 24 lat i po 2 latach Kategoria A. Tak jest w Hiszpanii. <br><hr> mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/9/2016, 14:31

Nie powinno być tak ze jak masz 24 lata możesz zrobić kat A jakie pojęcie o jeździe na moto o mocy prawie 200KM nie jeżdżąc wcześniej żadnym moto Lub za czasów p.r.l. na WSK 125. Powinno być Kat a2 od 24 lat i po 2 latach Kategoria A. Tak jest w Hiszpanii. <br><hr> mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê