Zobacz wątek - Związki Homoseksualne
NAS Analytics TAG

Związki Homoseksualne

O wszystkim
_________

Hipotetyczna sytuacja rozpisania referendum - jestes za ?

TAK
13
13%
Raczej tak
3
3%
Jest mi obojetne
27
27%
Raczej nie
7
7%
Raczej nie
7
7%
NIE
44
44%
 
Liczba głosów : 101

Postprzez sepo » 22/3/2008, 09:37

Małżeństwa homoseksualne tak!
Adopcja dzieci przez homoseksualistów NIE!!!
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki


Postprzez Kris2k » 22/3/2008, 09:48

SimonW... a dlaczego uwazasz ze kosciol jest Twoim wrogiem?
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry


Postprzez tomcio » 22/3/2008, 10:04

Małżenstwa - NIE !!
Adopcja przez nich dzieci - NIE !!

Jesli chodzi o mnie to niech tam sobie 2 chopy latają za soba i wogóle ale niech sie nie żenia i niech nie adoptuja dzieci bo to chore jest !!
MOTÓR !!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH
tomcio
Świeżak
 
Posty: 73
Dołączył(a): 23/10/2007, 15:41
Lokalizacja: Dobrzyca

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 10:16

marcinhc napisał(a):Kolor oczu masz jaki masz i go sobie nie zmienisz.

Jesteś humanista i tego nie mzienisz. Mozesz sie uczyc matmy i fizy, ale nie bedzie ci to przychodzilo latwo.


kolor oczu z tego co pamietam z biologi potrafi się zmienić, zresztą w bardzo krótkim okresie czasu potrafi przybierać różne odmiany. Chociaż nie możemy go sobie zmienić na taki jakbyśmy chcieli (nie mówię o soczewkach.)


Do humanistów, to chyba jeszcze mało widziałeś, znam osoby które do końca szkoły średniej były zawziętymi humanistami, jednak wylądowały na uczelniach technicznych itp. i uwierz mi że lepiej sobie potrafią radzić niż ci od początku uważani za ścisłowców. (ale to już osobny temat rzeka)




Simon napisałem tak, bo jak pewnie zauważyłeś bardzo mnie wkurzył jednym zdaniem skierowanym do mnie, które było zupełnie nie trafione i odwracające moje poglądy.



Ogólnie to nie mam jakiś rasistowskich poglądów względem gejów, naprawde jestem bardzo tolerancyjny, ale uważam że pożytek z nich dla społeczeństwa żaden. Można ich uznać jako osoby w pewien sposób umarłe, bo przecież nie będzie prokreacji i społeczeństwo nie otrzyma młodego pokolenia.
Będzie tak jak w kabarecie "trzeba im zabrać to dziecko bo przecież tyle osób homo czeka na adopcje"

Niestety ale większosć społeczeństw wysoko rozwiniętych jest typu starzejącego się i co za tym idzie ma ujemny przyrost naturalny. Geje go jeszcze bardziej pomniejszają.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez sepo » 22/3/2008, 10:58

mar111cin napisał(a):..... ale uważam że pożytek z nich dla społeczeństwa żaden. Można ich uznać jako osoby w pewien sposób umarłe, bo przecież nie będzie prokreacji i społeczeństwo nie otrzyma młodego pokolenia.

.

mar111cin mylisz się. Przecież nie można określać pożyteczności dla społeczeństwa w kategorii prokreacji. Ponieważ idąc tą drogą ludzie bezpłodni również byli by nie pożyteczni. A według mnie zarówno bezpłodność jak i orientacja seksualna nie jest naszym wyborem, a śmiem sądzić, że większy wpływ mamy na sprawy bezpłodności niż na orientację... Przecież geje i lesbijki to normalni ludzie o odmiennej orientacji którzy tak samo się uczą itp. Homoseksualiści są w każdej grupie społecznej i zawodowej, na pewno są geje wśród lekarzy , profesorów , muzyków naukowców i jestem pewien, że pożytek z nich większy dla społeczeństwa niż z bez myślnych pijackich i patologicznych pro kreatorów którzy zapładniają swoje żony między 2 a 3 butelką wódki.
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez spazz » 22/3/2008, 11:18

a ja powiem tylko ze jak sie pedryle chca w ciasne miejsce pchac to nie moja sprawa, niech maja te malzenstwa czy jak to kolwiek nazwac ale zeby mieli jakies extra prawa ponad reszte? a z jakiej racji? bo lubia w dupaka posuwac owlosiony zad kolegi?
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Grubas » 22/3/2008, 11:27

Wolność tak, niech się grzmocą jak chcą, małżeństwo nie, adopcja – kategorycznie nie! Simon nie wiem skąd masz takie statystyki, ale 10% jest stanowczo przesadzone. Taki „synek” 2 panów będzie wychowywany w afirmacji związków gejowskich co tez jest szkodliwe.

Związek homoseksualny jest tak samo naturalny jak opium czy produkowane z tego narkotyki, czy dżuma. Jak już mówić o naturalności to cofnijmy się troszkę wstecz kiedy nie było medycyny lub popatrzmy na dzikie zwierzęta. Jaka jest przeżywalność noworodków i dzieci? Niewielka. Może to brzmi brutalnie, ale taka jest natura. Najsłabsze jednostki giną. Tak działa dobór naturalny. Tak samo geje nie przekazują swoich genów dalej z małym ale…
Dobór partnera to nie tylko geny. To również środowisko. Pamiętajmy, że rodzić dla swojego dziecka jest wzorem. Do 7-8 roku życia bezkrytycznie podziwianym i naśladowanym, później krytycznie, ale tak naprawdę jabłko od jabłoni daleko nie pada. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak podobni jesteśmy do rodziców.
Dlatego w związkach homoseksualnych ta chora koncepcja ma szansę na rozwój.
Chora? Tak. Co to znaczy chora? Na pewno nie jest to wynik demokratycznej decyzji jak by chcieli niektórzy. Demokracja nie jest wyznacznikiem prawdy. (Kiedyś chcieli w USA demokratycznie stwierdzić, że tytoń nie uzależnia i nie jest szkodliwy, ale udało im się stwierdzić że masło jest zdrowsze od margaryny). Taki zachowanie jest chore, ponieważ osłabia gatunek zmniejszając jego szanse na płodzenie potomstwa. Z biologicznego punktu widzenia jest to ułomność, a nie zaleta.

sepo

Liczy się przekazanie genów – gatunek a nie społeczeństwo.
Swoją drogą bardzo polecam książeczkę na ten temat (nic tam o pedalstwie nie ma) http://merlin.pl/Samolubny-gen_Richard- ... 28277.html
<a href="http://a-glass.pl">BMW F650 ST</a>
Avatar użytkownika
Grubas
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 908
Dołączył(a): 6/10/2006, 14:13
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Kris2k » 22/3/2008, 12:18

Grubas napisał(a):...małżeństwo nie, adopcja – kategorycznie nie!

zgadzam sie :!:
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez SzpiceR » 22/3/2008, 12:33

fuck geji!! niech sie tam stukaja w swoim zaciszu ale nie na publicu!! wogole powinni ich deportowac do Gejonalndii... jakas wyspa w stylu Bornholmu gdzie by sie ich umieszczalo.Wyobraz sobie sytuacje ze jestes w szatni na basenie albo gdzies na plazy,rozbierasz sie a tu stoja takie 2 pedaly i sie slinia do ciebie!! odrazu deport!
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez .OUTLAW. » 22/3/2008, 12:37

nie lubie ciot, aczkolwiek mi nie przeszkadzają do czasu gdy mi nie wchdoza w droge i nie widze ich na ulicy całujacych sie , nawet mi to odpowiada bo więcej kobiet jest dla mnie...
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez sepo » 22/3/2008, 14:37

Grubas ale jest przecież masa hetero którzy nie chcą mieć dzieci lub nie mogą oni też nie przekazują genów. Więc też są bezużyteczni??
Piszesz, że słabe jednostki giną, ale świat ludzi różni się zupełnie od świata zwierząt. Gdyby tak było to należało by likwidować wszystkich nie pełnosprawnych i nieuleczalnie chorych.
Geje i les nie---> póki nie afiszują się ze swoimi uczuciami jest ok. Choć widok 2 całujących się dziewczyn podoba mi się :wink:
Uważam, że mają prawo do bycia razem, ale na adopcję bym się w życiu nie zgodził!!
Nie zapominajmy, że to też są ludzie i mają takie samo prawo do szczęścia jak hetero. Przecież oni sobie orientacji sami nie wybierali, tacy się już urodzili.
Ciekawe czy na forum jest jakiś homo??
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 14:58

Sepo od ludzi niepełnosprawnych to Ty się odczep ok?
Oni nie mieli najmniejszego wyboru, rozumiesz najmniejszego. Społeczeństwo jest po to żeby sobie pomagać. Rozumiem że są obciążeniem dla reszty podatników, ale to nie powód by odbierać im życie. Wtedy rozumiem że państwo pomaga, bo jednak jako jednostka nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia, jako społeczeństwo jest natomiast to już całkowicie możliwe.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez skwy » 22/3/2008, 15:21

Nasze społeczeństwo nie jest gotowe na adopcje przez pary homoseksualne.
Cały czas będzie pietno na dzieci takich par(wyobraźcie sobie małego chłopca lub małą dziewczynke w szkole w której inne dzieci się wyśmiewają że rodzice to pedały?)To by był horror dla tych dzieciaków.

Choc nie mam nic przeciwko homoseksualistom.
Avatar użytkownika
skwy
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1540
Dołączył(a): 7/10/2007, 08:21
Lokalizacja: Gołdap

Postprzez CalibraHunter » 22/3/2008, 15:44

To wyobraz sobie sytuacje, kiedy taka mloda dziewczyna, wychowanka pedalow, przyprowadza swojegocpowiedzmy nieswiadomego chlopaka do domu, gdzie ten dowiaduje sie kim sa jej "rodzice"... Hahahaha ale by spierdzielal :lol:


Nie mam nic do homo, znam wielu, niech sie zenia (aczkolwiek dla mnie to jakas paranoja), walcza na mieczyki i co tam jeszcze wymysla. Ale niech ja zobacze gdzies parade czy slowo o pozwoleniu adopcji dzieci.
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez oscypek » 22/3/2008, 15:58

Widzę, że poruszyliście bardzo kontrowersyjny problem, ale to dobrze, bo ludzie muszą nauczyć się tolerancji. Ludzie muszą być gotowi na jakby to powiedzieć "seksualną" rewolucje. Mi osobiście nie przeszkadzają homoseksualiści, więc niech się żenią.
Jest jeszcze jedna rzecz na którą pragnę zwrócić uwagę. Zdecydowana większość tu wypowiadających się, ale też ogólnie opinia publiczna, kojarzy homoseksualizm z parami gejowskimi, a przecież lesbijki to też homoseksualistki. Ciekawa sprawa, czyżby ludzie tego nie wiedzieli?
Avatar użytkownika
oscypek
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:18
Lokalizacja: Maków Podhalański/Częstochowa

Postprzez CalibraHunter » 22/3/2008, 16:04

Ludzie o tym wiedza, ale jakos lesbijki nie znam ani jednej, a gejow za to sporo. Faceci o orientacji homoseksualnej ze wzgledu na sile psychiczna bardziej sie "eksponuja" niz kobiety i dlatego sa czesciej uzywani jako przyklady. A nasi forumowicze plci meskiej nie biora pod uwage par lesbijskich, bo podejrzewam, ze w wiekszosci to lubia. Szczegolnie ogladac. I szczegolnie na YP. :lol: joke
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez oscypek » 22/3/2008, 16:10

masz rację patty, rzeczywiście tak jest mężczyźni bardziej obnoszą się ze swoją orientacją. Jednak lesbijek jest tyle samo co gejów, a jednak potrafią bardziej się maskować, lub właśnie społeczeństwo nie zwraca na nie tak uwagi.
A z tym oglądaniem dwóch kobiet, to masz dużo racji, dlatego też, lesbijki są bardziej tolerowane, bo chyba 99.9% mężczyzn taki widok odpowiada:)
Avatar użytkownika
oscypek
Świeżak
 
Posty: 157
Dołączył(a): 9/5/2007, 15:18
Lokalizacja: Maków Podhalański/Częstochowa

Postprzez CalibraHunter » 22/3/2008, 16:30

ja zawsze mam racje, tylko nie zawsze wszyscy sie z tym zgadzaja ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez SzpiceR » 22/3/2008, 16:33

do gazu!!

SzpiceR zbastuj
januszrosa
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez melvin » 22/3/2008, 16:38

ale się wszystkim od tej brzydkiej pogody pierd*li pod deklami... :twisted:
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na gr