Zobacz wÄ…tek - ZwiÄ…zki Homoseksualne
NAS Analytics TAG

ZwiÄ…zki Homoseksualne

O wszystkim
_________

Hipotetyczna sytuacja rozpisania referendum - jestes za ?

TAK
13
13%
Raczej tak
3
3%
Jest mi obojetne
27
27%
Raczej nie
7
7%
Raczej nie
7
7%
NIE
44
44%
 
Liczba głosów : 101

Postprzez Pomian » 22/3/2008, 00:56

Więc kolego zadałem ci pytanie na jakiej podstawie uważasz, że temat homosexualizmu jako czegoś naturalnego został definitywnie zakończony przez naukowców: na co Ty odpowiedziałeś mi jakimś artykułem nic nie wnoszącym i raczej nie był on pisany przez naukowca i wklejeniem linku z wikipedii gdzie jest ogółem o homosexualiźmie. Wszędzie jest spór o tym czy to choroba czy natura! Więc proszę Ciebie Twoje argumenty są bezpodstawne i wzięte z powietrza tak jak to robie większość ludzi która się kłóci i wymyśla bajki aby tylko ona miała racje.. jedna rada następnym razem zanim coś wyślesz to to przeczytaj uprzednio.
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm


Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 01:02

Pomian, znalazlem dla ciebie wiarygodne zrodlo:

X wersja Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób Urazów i przyczyn Zgonów (wydanie angielskie rok 1992 , polskie rok 1997)
Z dawnej grupy ;zaburzenia seksualne wydzielono; trzy rodzaje zaburzeń
Nr F 64 zaburzenia identyfikacji płciowej (F 64 .0 transseksualizm, F64.1 transwestytyzm, )
Nr F 65 zaburzenia preferencji seksualnych (F 65.0 fetyszyzm, F 65.1 ekshibicjonizm, i dalej kolejno : oglÄ…dactwo, pedofilia, sadomasochizm
Nr F 66 zaburzenia psychologiczne i zaburzenia zachowania zwiÄ…zane z rozwojem i orientacjÄ… seksualna
Przy kategorii tej wprowadzono uwagę, iż orientacji seksualnej samej w sobie nie należy uznawać za zaburzenie. Wyróżniono trzy odmiany orientacji seksualnej , które mogą dla danej osoby stanowić problem
Heteroseksualna,
Homoseksualna,
Biseksualna,

Oraz wprowadzono trzy rodzaje zaburzeń w związku z wymienionymi orientacjami seksualnymi
F66.0 zaburzenia dojrzewania seksualnego ; gdy dana osoba cierpi z powodu niepewności co do własnej tożsamości płciowej lub orientacji seksualnej
F66.1 orientacja seksualna niezgodna z ego ; egodystoniczna - gdy dana osoba nie ma wątpliwości co do identyfikacji płciowej i preferencji seksualnej, ale chce by były odmienne i poszukuje sposobu zmiany
F66.2 zaburzenia związków seksualnych ; gdy nieprawidłowość identyfikacji płciowej i preferencji seksualnej prowadzi do trudności w związku z partnerem seksualnym
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez simonw » 22/3/2008, 01:06

Homoseksualizm nie jest choroba, powstal przed tym az pierwsza malpa zeszla z drzewa - kazda spolecznosc dowolnego rodzaju stworzen, takze i ssakow posiada czesc osobnikow odmiennej orientacji sexualnej. Naukowcy NIE widza czym jest to spowodowane i dla czego NATURA tak zadzialala.

Rys historyczny - chociazby Grecja i Rzym, gdzie kontakty homoseksualne byly na porzadku dziennym, a w wyzszych klasach spolecznych uchodzilo wrecz za dobry ton by byc badz sprawiac wrazenie homoseksualisty (tutaj geja - kobiety nie braly zbytnio, oprocz bycia dekoracja i meblem, udzialu w zyciu).

Co do Pomiana na usta cisnie mi sie po prostu slowo debil, natomiast kultura nie pozwala mi tego powiedziec. Zastanawiam sie czy tez bys krzyczal by Cie leczyc, jakby natura zadecydowala o Twojej odmiennej orientacji i urodzilbys sie w polsce :)

MadboY - krzycza, bo zyjemy w panstwie ciemnogrodu, w katolickiej doktrynie. Krzycza bo sa ludzmi i domagaja sie traktowania ich jak ludzi, jak jednostki zywe, ktore maja uczicia i pragna zyc... moze dla tego

Manhatan - (...)Praw? Jakich praw? Za co? Za to, że są pojeba**** mniejszością i ludźmi, którym się w głowach poprzewracało i hormony zaczęły startować nie w tym kierunku? (...)

Praw, za to ze sa ludzmi, pracujacymi, placacymi podatki, zyjacymi w kraju ktorego konstytucja gwarantuje rowne traktowanie wsystkich obywateli niezaleznie od religii, koloru skory czy przekonan. Moze dla tego ?
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Pomian » 22/3/2008, 01:11

O teraz mogę powiedzieć, że już masz jakąś podstawę. Tu widać, że raczej nie należy traktować tego jako choroby ale trzeba się liczyć z tym, iż badania ciągle są prowadzone i jedni twierdzą tak a drudzy tak. Więc mamy jak wszędzie dwa obozy.. i narazie wydaję mi się, że nie dowiemy się czy to jest choroba czy jest to powodowane naturą... już nie do Nas to zresztą należy. Dobra dzięki Panowie za debatę, burzliwą momentami ale co by to była za wymiana poglądów bez chwil napięcia :) Spadam w kimono trzymajcie się.
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 01:11

Manhatan napisał(a):Wkurzyła mnie ostatnio sytuacje, gdy usłyszałem o tym, że homoseksualiści domagają się jakichś tam praw, bo coś tam (sorry, nie dosłyszałem) Praw? Jakich praw?


Praw jakie gwarantuje im Konwencja Praw Czlowieka oraz Konstytucja RP.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Manhatan » 22/3/2008, 01:18

Przypraszam, źle się określiłem, nie chodziło mi tu o ogólne prawa. Niech sobie pracują, płacą podatki i co tam jeszcze chcą. Z racji, że conieco świtało mi w głowie postanowiłem sprawdzić dokładnie to o czym chciałem napisać. Mianowicie chodzi mi tutaj o prawo do adopcji, którego ostatnimi czasy domagały się związki homoseksualne. Czy to jest według was normalne? Zapewne znajdzie się ktoś, kto przytaknie, jednak myśląc logicznie i stawiając się na miejscu dziecka adoptowanego, bylibyście zadowoleni? Bylibyście w ogóle w stanie żyć ze świadomością i opinią wśród społeczeństwa, że Waszymi rodziami są homoseksualiści? Ja prawdopodobnie, albo wyniósł bym sie z domu, albo pod presja i naciskiem obecnej społeczności, nękany psychicznie popełniłbym samobójstwo.

Zeszedłem trochę od tematu, ale to jeden z argumentów, tych które ja popieram, świadczących o tym, że związki homoseksualne jezeli już bardzo chcą, powinny żyć swoim życiem, nie wtrącając się w zycie publiczne i istniejące prawa...
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Pomian » 22/3/2008, 01:19

P.S. Simonw jak już jesteście tak za tą wolnością to uznawajcie wolność poglądów i określenia debil nie są potrzebne w momentach rozmów jeśli chcemy aby były na poziomie. Takich słów używają ludzie którzy zbytnio nie wiedzą już co powiedzieć a co za tym idzie, którzy nie mają zbyt wysokiego intelektu i poczucia kultury. Owszem napisałeś, że kultura Ci nie pozwala ale wydaje mi się, że to co wyrażenie było zupełnie niepotrzebne pozdrawiam.
YAMAHA YZF R6 2003r.
Pomian
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 599
Dołączył(a): 4/11/2006, 13:17
Lokalizacja: Chełm

Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 01:27

Ja poki co nie mam dokladnie wyrobinego zdania nt. wychowywania dzieci przez pary homoseksualne. Trudno mi poiwedziec, co dzialoby sie z takim dzieckiem i jak wygladalyby jego stosunki ze spoleczenstwem, wiec poki co nie popieram tego.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 01:36

marcinhc napisał(a):Teoretycznie tak, ale jedno i drugie nie jest zalezne od czlowieka i jedno i drugie jest odstepstwem od reguly.

marcinhc napisał(a):Niestety, ale homoseksualizm juz dawno nie jest uwazany za chorobe.


dalej się nie rozumiemy porównałeś AIDS i homo, jeżeli uważasz że jedno i drugie nie jest zależne od człowieka to raczej nie da się tego inaczej nazwać jak choroba. Natomiast zaraz piszesz że homo to nie choroba.

Pozatym homo mają wybór, a ludzie chorzy nie. Człowiek chory nie powie "koniec z tym od dzisiaj jestem zdrowy" bo to nic nie da.
Za to homo może powiedzieć ze od dzisiaj jest jednak hetero i vice versa.
Tak że nie porównuj tego do siebie, bo to są dwa odmienne stany.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez simonw » 22/3/2008, 01:37

haha :)
Dobra - to teraz pokolei -

Manhatan - jesli prawo by ich traktowalo na rowni z innymi nie bylo by sprawy. Jakby ludzie byli normalni a nie wychowani w ciemnogrodzie, nie bylo by presji spolecznej i nic by sie nie stalo.

Pomian -
/ haha, ubawilem sie setnie /

Po pierwsze nazywam sie Simon jak juz cos, badz jak wolisz Szymon. Dodam iz jestem polakiem, mam prawo do niemieckiego obywatelstwa, nie jestem katolikiem, czytuje fantastyke, pracuje jako informatyk. Jak juz to poprosze
Simon-W napisal, Simon napisal, Sim etc
Simonw napisal jest wykluczone :)

Po drugie - zwrot "jak juz tak jestescie za ta wolnoscia" brzmi jakbys mi cos zarzucal. Od razu powiem ze jestem jak najbardziej hetero, chociaz mam mase kolezanek i kolegow o odmiennej orientacji i bardzo dobrze z nimi mi sie zyje stad ich problemy z akceptacja spoleczna sa takze moimi problemami, a ze czesc z nich generuje doktryna koscielna, a koscol katolicki jest moim wrogiem, czuje sie w obowiazku walczyc o ich prawa.

Po trzecie - cisnelo mi sie to na usta, poniewaz chcialem Ci dorownac poziomem wypowiedzi. Piszesz 2 zdania ktore sa sprzeczne, w jednym z nich mowisz ze nie wiesz czy to choroba czy nie, dalej piszesz ze wlasciwie to ty nic nie wiesz bo watpliwi naukowcy nie wiedza, ale dodajesz ze i tak kazda chorobe (mimo iz nie wiesz , ze nie wiesz czy to choroba) wymyslil czlowiek. Coz, zgodnie z Twoja teoria - napisales cos, co nie ma sensu - tak wiec chcialem dopasowac sie poziomem do tej wypowiedzi (nie do Ciebie, tylko do wypowiedzi, tamtej, w danej chwili - jak drwiÄ™ to ze slow a nie z ludzi).

I Pozdrawiam :>
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 01:41

mar111cin napisał(a):
marcinhc napisał(a):Teoretycznie tak, ale jedno i drugie nie jest zalezne od czlowieka i jedno i drugie jest odstepstwem od reguly.

marcinhc napisał(a):Niestety, ale homoseksualizm juz dawno nie jest uwazany za chorobe.


dalej się nie rozumiemy porównałeś AIDS i homo, jeżeli uważasz że jedno i drugie nie jest zależne od człowieka to raczej nie da się tego inaczej nazwać jak choroba. Natomiast zaraz piszesz że homo to nie choroba.

Pozatym homo mają wybór, a ludzie chorzy nie. Człowiek chory nie powie "koniec z tym od dzisiaj jestem zdrowy" bo to nic nie da.
Za to homo może powiedzieć ze od dzisiaj jest jednak hetero i vice versa.
Tak że nie porównuj tego do siebie, bo to są dwa odmienne stany.


No to pokochaj od dzisiaj jakiegos faceta skoro masz wybór.


Homoseksualzim nie jest chorobÄ…, ale jest niezalezny od wyborow czlwieka. Jest zwykla cecha, tak jak to ze jedni sa hetero, jedni lubiÄ… jazz, jedni maja niebieskie oczy itd.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez simonw » 22/3/2008, 01:45

widzicie , wroclaw stolica oswiecenia :)
Juz lubie kolege przedmowce ... jak spiewal nasz wieszcz narodowy, Wroclaw od zawsze, poddaje sie ostatni :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 01:47

obiecany kabaret który najlepiej ujmuje problem

http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/192 ... zlosci.php
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 01:52

marcinhc napisał(a):
No to pokochaj od dzisiaj jakiegos faceta skoro masz wybór.


Homoseksualzim nie jest chorobÄ…, ale jest niezalezny od wyborow czlwieka. Jest zwykla cecha, tak jak to ze jedni sa hetero, jedni lubiÄ… jazz, jedni maja niebieskie oczy itd.



przesadziłeś....
może inaczej, jak Ty tak bardzo popierasz te związki to pokochaj swojego kumpla.

Ja mam wybór i dlatego wole dziewczyny a konkretnie jedną.


to z jazzem to też trafiłeś, a co mi broni słuchac rocku? albo popu? mój wybór prawda? czy to jest niezależne odemnie? powiem że wole rock to będe słuchał rocku, powiem że wole disco to będzie disco.

Natomiast kolor oczu jest cechą nabytą, która zresztą też potrafi się zmienić w trakcie życia.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 02:00

mar111cin napisał(a):Natomiast kolor oczu jest cechą nabytą


:lol:
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mar111cin » 22/3/2008, 02:03

ok strzeliłem gafe bo nie dopisałem że nabytą genetycznie, ale to można było wywnioskować z dalszej częsci zdania.

Jak widać do reszty nie potrafisz się ustosunkować.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez marcinhc » 22/3/2008, 02:09

Potrafie sie ustosunkowac, ale nie chcem i sie bic piany.

Mozesz sluchac, rocka, disco, metalu, ale jazz lubisz i tak juz masz, ze to jest lubiany przez ciebie rodzaj muzyki (moze nie najlepszy przyklad to byl)

Kolor oczu masz jaki masz i go sobie nie zmienisz.

JesteÅ› humanista i tego nie mzienisz. Mozesz sie uczyc matmy i fizy, ale nie bedzie ci to przychodzilo latwo.

Jestes gejem i tego nie zmienisz. mozesz sobie byc z kobeita, mozesz miec zn ia dziecko, ale jestes gejem, kreca cie faceci, kochasz faceta i tego nie zmienisz.
Nienawidzę głupich ludzi.
marcinhc
Świeżak
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30/9/2007, 15:27
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Manhatan » 22/3/2008, 02:21

marcinhc napisał(a):Jestes gejem i tego nie zmienisz. mozesz sobie byc z kobeita, mozesz miec zn ia dziecko, ale jestes gejem, kreca cie faceci, kochasz faceta i tego nie zmienisz.


W takiej sytuacji, jako katolikowi pozostaje mi tylko dziękować Bogu, że jestem mężczyzną, a obiektem moich pożądań są bezwątpienia kobiety :)

Wybaczcie panowie, nie będzie między nami ani chemii, ani mięty :lol:
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez simonw » 22/3/2008, 02:28

dokladnie, mialem wlasnie marcinowi powiedziec, ze go Allach opuszcza chyba powoli skoro pisze takie brednie.

Marcin:
(...)może inaczej, jak Ty tak bardzo popierasz te związki to pokochaj swojego kumpla.
(...)

Na prawde masz zly biorytm dzisiaj skoro az tak Cie ponioslo na szerokie wody absurdu. Jeden sie rodzi zydem, inny murzynem, inny ma blond wlosy a inny kocha kogos innego, jezus, tego nie mozna zmienic :)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mlody » 22/3/2008, 09:11

sie uśmiałem sie :lol:
wgm simonw i marcinhc mądrze piszą,uważam tak samo.
Gejem nie jestem,ale nie wierze ze ktoÅ› celowo udaje homoseksualizm-po co?
-po to zeby na kazdym kroku wytykano mu własnie ta odmiennosc?
-zeby rodzina go wyklela?
-zeby musial udawac ze wszystko z nim ok?

tolerancja panowie sie kłania...
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości




na górê