Zobacz wątek - Wywiad dla Radia - czwartek 21.45
NAS Analytics TAG

Wywiad dla Radia - czwartek 21.45

O wszystkim
_________

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 20/3/2008, 22:06

Zobaczymy jak potoczy sie dyskuja :wink:

Eh "Motocykle czy to sposob na zycie czy zabicie " :?

Hehe to ten Yarson ,co robil jakies zale o akcje "Patrz w lusterka" ?

Tomek jak narazie wylozyl kawe na lawe ,konkretnie i bardzo dobrze ,bo uswiadomi jakis % jak to wyglada :D
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia


Postprzez Genji » 20/3/2008, 23:09

Prowadzący - porażka! chłopaki się nie wygadali - dało się wyczuć - Tomek na prezydenta ;-)! - (szkoda, że tak mało prowadzący dopuszczał go do głosu - generalnie - oby więcej takich tematów w mediach - oby jak najmniej pustego dawco-populizmu!
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek


Postprzez dawid 89 » 20/3/2008, 23:10

w przyszłym tygodniu wracają do rozmowy, chyba wtorek, pozdr
Avatar użytkownika
dawid 89
Moderator
 
Posty: 436
Dołączył(a): 29/5/2007, 19:39
Lokalizacja: Poznań/Połajewo/Piła

Postprzez palua » 20/3/2008, 23:11

A czy ktoś mi wytłumaczy o co chodziło temu facetowi co dzwonił i opowiadał o rowerzystach bo chyba nie do końca załapałam ????
Avatar użytkownika
palua
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 278
Dołączył(a): 7/1/2008, 22:44
Lokalizacja: Sochaczew

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 20/3/2008, 23:14

No musze powiedziec ,ze audycja sie udala ,bylo moze kilka wpadek Pana prowadzacego ,ale ogolnie jak najbardziej pozytywnie. Tomek najlepiej sie wypowiadal ,prosto z mostu i tak ma byc ,trzeba uswiadomic spoleczenstwo i lokalne wladze ,jaki to zamet panuje w przepisach i ogolnej praktyce zdawania egzaminu na kat.A .Oczywiscie duzy plus dla akcji "Kierowco patrz w lusterka" .

Pozdro dla Paqu za ,to ze zadzwonil i przedstawil sensowna wypowiedz na temat nowego przepisu.

Moj mail tez zostal przeczytany :D ,na zakonczenie audycji :) zawsze to jakis wklad z naszego forum.
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Lovtza » 20/3/2008, 23:32

Dzięki Wam za aktywny udział w audycji :) Jutro będzie można jej jeszcze raz posłuchać gdyż znajdzie się ona w newsie na Ścigacz.pl. Dorzucimy również nieco fotek z "akcji" w studio. Trzeba przyznać, że czas był ograniczony i dlatego też prowadzący wcinał się niekiedy chłopakom w zdanie. To na antenie normalne... Z jego zapowiedzi wynika, że powrócimy jeszcze na planetę.fm (tudzież byłą radiostację). Wszystko przed nami. A wypowiedź o "dawcach" miała zapewne na celu dać możliwość chłopakom dotarcia do osób, którzy na co dzień za takowych mają właśnie motocyklistów.

Jeszcze raz wielkie dzięki :D

Ps. Co do Tomka jest to naprawdę zajebisty instruktor i mówię to z własnej autopsji. Jutro z resztą muszę się wyczłapać z samego rana z wyrka, żeby zdążyć na jazdy. Nie ma litości i to właśnie lubię :wink:
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez fajerstarter » 21/3/2008, 06:36

co to pomoze ze kierowca bedzie patrzyl sie w lusterko jak typ motocyklem cisnie miedzy samochodami 150 a nawet i duzo wiecej,sam jest sobie winien a nie potem jakies hasla jak przypierdoli zeby sie kierowcy patrzyli w lusterka,bez sensu,tak jak to chyba swego czasu gepard slusznie zaowazyl ze bedzie sie patrzyl w lusterka to komus w koncu w dupe wjedzie i co potem napiszesz na koszulce?kierowco patrz przed siebie?jezdzij 50km/h swoim pasem to cie zobacza a jak wywijasz z pasa na pas po 150-200 to juz twoja sprawa i jak kierowca mnie nie zaowazy to ja do niego pretensji nie bede mial
tak jak w zeszlym roku mialem lekkiego dzwona z kumpela,ruszalem z miejsca i przy ok 40km/h baba nie patrzyla w lusterka i zmienila pas na moj,walnela we mnie spadlem z motocykla i nic mi sie nie stalo,podnioslem motocykl oswiadczenie zesmy spisali policja przyjechala i pojechalem dalej,ale to byla prekosc taka ze nic nie moglo mi sie stac,a jakbym jechal 200?
ogolnie mam wrazenie ze przez ta akcje chca zrobic ze mnie swego rodzaju "meczennika"
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Lovtza » 21/3/2008, 10:19

Zapewne po godzinie 15.00. O 13.00 jestem umówiona w radiu na odbiór materiału. Nie chciałam nagrywać sama gdyż obawiałam się, że jakość nagrania będzie o wiele gorsza niż ta z radia, a że chciałam zadbać o komfort słuchania mam nadzieję, że poczekacie jeszcze chwilę.

Co do akcji "Kierowco patrz w lusterka" moim zdaniem chłopaki dzięki swojej akcji tak czy inaczej zwracają uwagę na problem, który istnieje na polskich drogach. Nie chodzi mi tutaj o sam fakt patrzenia w lusterka ale o zmianę mentalności polskich kierowców, którzy nie powinni zapominać, że po drogach jeżdżą jeszcze inne pojazdy a w szczególności motocykle.

Inną sprawą jest fakt, że nie spodobało mi się wypowiadanie się przez chłopaków jako pomysłodawców całego projektu. Otóż należy nadmienić, że prekursorem i pomysłodawcą akcji był Bob Doiron, który uaktywnił swój pomysł już w 1982 roku! ( http://www.checktwice-savealife.com/aboutus.html ) Dodatkowo opatentował go! Duży minus za to, że chłopaki zapomnieli wspomnieć o zasłudze tego Pana, a moim zdaniem powinni. Swoją drogą z tego co pamiętam już w i zapewne przed 2006 rokiem ludzie promowali naklejki Motocykle są wszędzie - kierowco patrz w lusterka w Polsce.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez fajerstarter » 21/3/2008, 11:09

akcja ma sens ale jak motocyklista jedzie z godnie z przpisami ruchu drogowego,ale jak motocykl wali miedzy samochodami po 150 albo i wiecej a jak ktos mu wjedzie na pas to ma wielkie pretensje ,to taki typ jeszcze noszac taka koszulke staje sie po prostu hipokryta
dlatego edukacje o bezpieczenstwie motocykla na drodze trzeba zaczac od siebie i nie miec pretensji do kierowcy samochodu ktory niezaowazy pedzacego motocykla przez miasto z szybkosci ponad 150km/h
xxxx
Avatar użytkownika
fajerstarter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 358
Dołączył(a): 19/6/2006, 18:43
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 21/3/2008, 11:44

Mam pytanko ,czy kolejna audycja bedzie tez o tej samej porze o 22 ?? Czy goscie beda Ci sami ? Moze jakas kobiete zaprosic ,ktorej pasja sa moto 8) :wink:
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Lovtza » 21/3/2008, 17:28

Z godnie z obietnicą, choć nieco później podrzucam link do materiału z wczorajszego nagrania :)
http://www.scigacz.pl/Radio,Planeta,o,m ... ,5045.html

Zatem miłego słuchania.

Ps. Starter ja uważam, że masz rację. Cóż chłopaki mówili, że każdy kto za przeproszeniem zapier*** między samochodami musi liczyć się z konsekwencjami i wtedy żadne hasła "Kierowco patrz w lusterka" nie zdadzą egzaminu.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez mlody-pawel » 21/3/2008, 18:30

Jeśli chodzi o szkolenie to Tomek Kulik ma racje... instruktorzy nie mają bladego pojęcia o jeździe na motocyklu a "uczą" jeździć...
PS. Ładna fotka z tą naklejka :)
Sprzedam Suzuki Bandit 600S 2003
Avatar użytkownika
mlody-pawel
Świeżak
 
Posty: 343
Dołączył(a): 20/9/2007, 14:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kris2k » 21/3/2008, 18:34

Odsluchalem z wielka ciekawoscia i zainteresowaniem, bardzo dobry material, oby wiecej takich :)
A w sprawie prawka dodam od siebie ze stopniowanie pojemnosci powinno byc od kazdego wieku, jak masz 24 to tez zacznij od 125 itd. Po prostu nie powinno byc zadnej granicy od ktorej mozna miec od razu A.
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez MadboY » 21/3/2008, 19:01

Takie pogadanki powinny byc w niedziele o 20 w TVP zamiast przedstawien naszego prezydenta ;)
Milo bylo posluchac jak ludzie trafnie i rzeczowo mowia o motocyklistach i ich problemach.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez falconiforme » 21/3/2008, 20:28

No fakt, wydanie dwukrotnie 600-700zł to lekka przesada. Dla niektórych to miesiąc ciężkiej pracy. Za tym powinna iść jakość kursu.

Wywiad był bardzo fajny, oby takich więcej.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Lovtza » 21/3/2008, 21:27

Już wstępnie Łukasz Szmel zapowiedział, że ciąg dalszy rozmów nastąpi zatem nie po raz ostatni usłyszeliście o motocyklistach na antenie Planeta.fm. Co do wypowiedzi sennokorzenna, najlepiej jak się wypowie sam "wezwany do tablicy" Mariusz.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 21/3/2008, 21:30

Czy tylko mi dziala pierwsze 28 minut ? Czy to jest podzielone na dwie czesci jakos ?
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez Lovtza » 21/3/2008, 21:58

Dokładnie :) Jest podzielone na dwie części aby wygodniej można było słuchaj audycji i żeby szybciej się ładowało.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez falconiforme » 21/3/2008, 23:24

senekkorzenna napisał(a):Co znaczy jakoś kursu skoro ktoś inny uczy a ktoś inny egzaminuje.Jeden nie bierze odpowiedzialności z swoją pracę a drugi ma finansowy interes aby oblewać jak najwięcej zdających.Cały ten cyrk z prawo jazdy ma swojego cichego lobbystę.Smutne że redaktor ścigacza dał się wpuścić w dyskusję o niczym.

Ze mną tak właśnie było, 8-ki a potem egzaminator mnie oblał za to, że "nie wyprzedziłem". Co było najśmieszniejsze: miałem wyprzedzać na odcinku gdzie jest ograniczenie do 40-tu, dziury i krzyżówki, a potem jeszcze zaliczyłem naprawdę spory kawałek, jakby chciał wyłapać jakiś błąd. Kłóciłem się, ale takiemu nie przegadasz. Kolejny raz zrobiłem identyczną trasę i zdałem. Ale do dziś pięść mi się zaciska.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez Lovtza » 21/3/2008, 23:47

Jak już będę znała termin nagrania a zapewne nieco czasu minie wtedy proponuję założenie takiego tematu - to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Prowadzący (Łukasz Szmel) mówił, że dostał bardzo dużo maili związanych z naszą audycją i zapewne będzie chciał zrobić dogrywkę o podobnym temacie tak więc wszystko stoi na dobrej drodze aby poruszyć kwestię o której mówicie.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości




na gr