Zobacz wątek - Otwarcie SM Dolny Śląsk Wrocław marzec 2008
NAS Analytics TAG

Otwarcie SM Dolny Śląsk Wrocław marzec 2008

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez CalibraHunter » 29/3/2008, 20:27

No jasne, ze dodadza. Swietnie spedzony dzien, parada rzeczywiscie byla najlepsza czescia imprezy. Pare niedopracowan bylo widocznych, jak wspomnial Inside - konkursy, kiedy wszyscy byli na zewnatrz lub zla organizacja parkowania pod hala. Ale ogolem bylo ok. Pogoda dopisala na 6+, pomimo porannego psikusa z deszczem.Ale jak sie potem rozjasnilo, tak swiecilo slonko do wieczora. Pomysl zlotu wypalil, az zdziwilam sie na widok tak wielkiej ilosci maszyn.

Nie sposob nie wspomniec o naszej ekipie, ktorej swietny humor jeszcze bardziej umilil i rozweselil impreze. Dziekuje uzytkownikowi Sopeltuning za zaprezentowanie w praktyce B650 oraz ryzykowne oddanie maszyny w moje rece :D Oraz wszystkim, z ktorymi spedzilam ten dzien za swietna zabawe. Buzka :*

PS. Wklejcie foty :D
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez jaro pl » 29/3/2008, 20:47

Ale strzał :D :D dzięki :D
Ostatnio edytowano 29/3/2008, 20:58 przez jaro pl, łącznie edytowano 1 raz
ZZR600
Avatar użytkownika
jaro pl
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 16/2/2008, 15:26
Lokalizacja: Kłodzko


Postprzez Meciek » 29/3/2008, 20:54

chyba Ci sie dni poebaly :D To było dziś
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez elco » 29/3/2008, 21:54

Mnie takze podobala sie cala ta impreza. Parada przednia, jak juz napisal InSiDe. Organizatorzy zbytnio sie nie postarali, nie mniej jednak brac motocyklowa zoorganizowala sie sama :) Pogoda przepiekna, tak jak i caly dzien. Masa atrakcji - koncert braci MROK, mrozace krew w zylach pokazy w w wykonaniu Piter Sztunter Fan Klób. Afterparty w postaci malego przejazdu po miescie, okolicznych lasach i polach. Czego tu jeszcze chciec.
W blasku zachodzacego, wiosennego slonca wrocilem do domu, nieco przemarzniety, ale dla takich chwil warto marznac nawet caly dzien.
Szkoda tylko, ze maszyna sie troche zbutntowala :(
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez InSiDe » 29/3/2008, 22:30

Uuu, co El? Napinacz jednak? Mam(-y) nadzieję, że to nic poważnego. Najważniejsze, że cały dojechałeś.

Ah, przypomniało mi się jeszcze gdy El wspomniał o naśladowcach PiteraSztuntera - jeden z jego wyznawców objawił się niczym Boski Wiatr i przemknął jak błyskawica na tylnym kole swoich 15KM (+65 za naklejki i zembatki mocy) pod Pawilonem. Zaskoczył tym manewrem wszystkich zebranych i wprawił w takie osłupienie, że żaden nie zdążył go nagrać :]] Potwierdza się stara prawda - Prawdziwi bohaterowi pozostają w cieniu :]] (dosłownie i w przenośni).

PS. Kto ma zdjęcia to proponuję wrzucić na Picassę i podać linki. Ja wrzucę moje miernawe z telefonu jak tylko Aperture uzdatnię (bo po ostatnim update od Appla coś się spieprzyło).

PS2. Link do zdjęć: http://picasaweb.google.com/insidepl/ZjazdMotocyklowyWrocAw (otwórz link)
Ostatnio edytowano 29/3/2008, 22:44 przez InSiDe, łącznie edytowano 1 raz
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sopeltuning » 29/3/2008, 22:43

oto moje zdanie o tym całym rozpoczęciu: pogoda jak najbardziej dopisała, frekfencja posiadaczy i posiadaczeka moto jak najbardziej, co do organizatorów to powiem tak beznadzieja dlaczego bo ten Kolega co był na scenie z mikrofonem to coś namieszał i mówił, że parada będzie o 15 więc my bandyci polecieliśmy sobie coś przekonsić i jak się okazało parada była w tym czasie. Za to sami żeśmy sobie zrobili własną po wrocku. A co do przejazdu pod hale ludową to wogule było nie zorganizowany ten przejazd wg mnie mógł od razu z parady być tam poprowadzony a tak każdy jechał jak chciał. Miejmy nadzieje że na za rok będzie owiele lepiej. Ogólnie dzień uważam za udany i pełen atrakcji. Aby tak dalej.

Pati ciesze się, że ci się jazda bandziorem podoba.

fotki nie wyszły za dobre ale wżuce wszystkie i sobie powybieracie coś tam
jakub dodał swoje na serwer:

http://rapidshare.com/files/103373215/2 … 1.rar.html

narazie 1 część

moje dodam jak zakończy się wysyłanie

już są

http://rapidshare.com/files/103391504/w ... 8.rar.html
Ostatnio edytowano 29/3/2008, 23:10 przez sopeltuning, łącznie edytowano 1 raz
sopeltuning
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/3/2008, 01:17
Lokalizacja: prochowice

Postprzez InSiDe » 29/3/2008, 23:10

Sopel, link się wywalił. Wrzuć na Flickera czy Imageshack :] Łatwiej i ogólnodostępnie będzie :]]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sopeltuning » 29/3/2008, 23:12

część 1 od jakuba

http://rapidshare.com/files/103373215/2 … 1.rar.html

część 2

http://rapidshare.com/files/103384696/2 … 2.rar.html

dam linka do forum bo coś wywala tu macie


http://polishbanditcrew.pun.pl/viewtopi ... 466#p12466
sopeltuning
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/3/2008, 01:17
Lokalizacja: prochowice

Postprzez Meciek » 29/3/2008, 23:19

Ja już zaciągam. Dzięki Sopel

p.s. A Brawurka się teraz z tym banditem zamknąć nie może :lol:
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez sopeltuning » 29/3/2008, 23:22

Meciek zobaczcie tam na strone jeszcze bo będą dodane foty jak pozżucamy wszyscy na serwer
sopeltuning
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/3/2008, 01:17
Lokalizacja: prochowice

Postprzez elco » 29/3/2008, 23:47

no niestety napinacz dosc glosno przypomina o swoim istnieniu :( mam nadzieje, ze sobie z tym jakos poradze.
Wrzucam kilka fotek, mam nadzieje, ze zbytnio nie spowolnia otwierania sie strony.
Załączniki
pasaz.jpg
pasaz.jpg (140.06 KiB) Przeglądane 3655 razy
meciek.jpg
meciek.jpg (146.73 KiB) Przeglądane 3655 razy
wyspa.jpg
wyspa.jpg (140.93 KiB) Przeglądane 3655 razy
inside i patty.jpg
inside i patty.jpg (143.88 KiB) Przeglądane 3655 razy
ludziki.jpg
ludziki
ludziki.jpg (162.94 KiB) Przeglądane 3655 razy
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Meciek » 29/3/2008, 23:54

elcommendante wrzuć te zdjęcia gdzieś w lepszej jakości np.tak jak koledzy z Polish bandit crew na rapida. Wrzuć wszystkie a my sobie powybieramy
Avatar użytkownika
Meciek
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1935
Dołączył(a): 30/10/2006, 21:25
Lokalizacja: z Wrocka

Postprzez sopeltuning » 30/3/2008, 00:21

wrocław już się rozpoczoł to teraz w sobote lecimy do świdnicy?
sopeltuning
Świeżak
 
Posty: 20
Dołączył(a): 4/3/2008, 01:17
Lokalizacja: prochowice

Postprzez InSiDe » 30/3/2008, 01:49

Heehehe, się rozochocił ale w sumie, czemu nie :] I też jestem za tym, żebyś wrzucił El te zdjęcia na jakiś serwer tylko, na litość Boga i dziesięciu tysięcy motocyklistów, nie na Rapida. Pisaca, Flicker, ImageShack, cokolwiek byle zdjęcia było od razu widać :]

PS. Ku***wa, że jestem niefotogeniczny to wiedziałem, ale na zdjęciu wyszedłem jak pokemon :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez CalibraHunter » 30/3/2008, 11:04

A ja jak konkretny walen.... :lol: Zdjecie prawde Ci powie, ja tam sie biore za ochudzanie :lol: InSiDe, Tobie tez radze... hahahahah joke, nie bierz do siebie ;)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez InSiDe » 30/3/2008, 11:15

Heehe, a wiesz że wczoraj jak byłem na kolacji w Piramidzie i czekałem na Shaormę drobiową z serem to sobie o tym myślałem? :]]]
Pytałem na prv, zapytam tutaj. Wrzućcie film i zdjęcia na jakiś serwis :]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Lovtza » 30/3/2008, 13:20

Ja dziękuję Wam, za zaczepienie mnie pod Halą Stulecia, gdyby nie to zapewne byśmy się minęli, a tak miałam przynajmniej okazję Was poznać. Mam nadzieję, że wkrótce nadarzy się okazja aby spędzić nieco więcej czasu wspólnie ;)
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez CalibraHunter » 30/3/2008, 13:39

No jasne, pewnie ne extreme za jakis miesiac z hakiem :)
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez CalibraHunter » 30/3/2008, 14:25

Pierwszy Minireportaz Subiektywny, czyli impreza we Wrocławiu oczami Brawurki ;)


Najpierw ekipa z naszego portalu internetowego spotkala sie na stacji Shell na Legnickiej ok. godziny 11. Okazalo sie, ze dolaczyli do nas rowniez koledzy z Polish Bandit Crew, czyli polskiego stowarzyszenia uzytkowinkow motocykli Suzuki Bandit (dodam, ze wlasnie ten motocykl mam zamiar kupic, wiec mojemu szczesciu nie bylo konca). Moglam sobie na wybranym usiasc i przymierzyc, czy na pewno ten model bedzie odpowiadal mojej sile i wzrostowi. Jak sie okazalo, idealnie pasujemy do siebie. Moja przymiarke zalaczam na jednej z fotografii.

Po skompletowaniu grupy (ok. 7 motocykli) wyruszylismy pod Pasaz, gdzie byla inaugracja sezonu. Wszystkich sprzetow bylo (!!!) co najmniej 100 (nie umiem liczyc na oko, mam nadzieje, ze nie przesadzilam zandto). Wszelkie masci i rodzaje, od supersportow, przez motocykle crossowe, choppery, potezne turystyki az na skuterach konczac.W pasazu czekaly gry i konkursy, blogoslawienstwo ksiedza i chwila na wspolne rozmowy.

Potem wszyscy, jak jeden maz, wyruszylismy w poteznej kawalkadzie na przejazd ulicami Wroclawia. Wrazenie niesamowite, motocykle ciagnely sie na odcinku pol kilometra. Na skrzyzowniach i wszelkich innych drogach bezpiecznie motocyklisci blokowali ruch, abysmy mogli spokojnie przejechac. Niestety nie mam zdjec z parady, a byla naprawde imponujaca. Mijani ludzie wyciagali aparaty, telefony i wszystko, co sie dalo, gromadzili sie na chodnikach by podziwiac nasze maszyny i ich piekny dzwiek.

Po paradzie wrocilismy pod pasaz (z niewiadomych nam wzgledow), nastepnie ruszylismy pod Hale Ludowa. Niestety niedopracowanie organizacji ruchu pod Pergola spowodowalo niemale zamieszanie, gdyz wszyscy wyjechalismy zaparkowac na plac pod scena, skad musielismy sie wrocic z powrotem pod Pergole. Po pietnastominutowycm przestawianiu motocykli wszystko wrocilo do normy. Dolaczam zdjecie z tamtego miejsca - od lewej InSide, Meciek, Ja, Zmija oraz Elcommendante.

Tam wlasnie kolega Sopel przewiozl mnie Banditem - maszyna niesamowita, leciutka, swietnie sie prowadzi. Na zajezdni przejechalam sie wolniutko na miejscu kierowcy aby samej zobaczyc jak ten motocykl pode mna bedzie lezal juz w praktyce oraz sprawdzic jak reaguje na sprzeglo i gaz. Dolaczam fotke z wyjazdu na przystanek :)

Po powrocie zgarneli mnie Panowie z telewizji zadajac kilka pytan typu "Czym sa dla nas takie imprezy", "czym sa dla nas motocykle" oraz "Ile kobiet jezdzi na motocyklach". Bylam w ciezkim szoku, pewnie palnelam pare glupotek, ale ogolnie bylo ok, bardzo sie dziennikarzom podobalo i gratulowali mi doskonalego reportazu. Ale bylam czerwona... :D:D:D:D Oko kamery jednak dziala na psychike :)

Po jakiejs godzinie nasza ekipa zebrala sie na przejazdzczke na Maslice - wiekszosc z nich nie jest z Wroclawia, wiec chcielismy im pokazac miejsce, gdzie kreci sie wszystkie filmiki motocyklowe i gdzie wiekszosc uczyla sie jezdzic ze wzgledu na szeroka, pusta i bezpieczna droge. Ku naszej radosci na miejscu spotkalismy legende wroclawskich motocyklistow - Igle, mlodego chlopaka (ok.23lat) ktory opanowal motocykle do perfekcji. Jego wyczyny na kazdym sprzecie sa wrecz niewiarygodne. Goscie mieli wspanialy show na zywo.

Dostalismy telefon od Dormarci, ktora zaprosila nas do restauracji na kawke. Pojechalismy juz tylko w 3 motocykle, gdyz grupa na Banditach musiala wyruszyc w droge powrotna, tak jak i Elcommendante. Moze bede miala fotki z tego spotkania, to chetnie przesle. Chwile posiedzielismy, pogadalismy, napilismy sie kawusi i wrocilismy do domow. Tak zakonczyla sie nasza motocyklowa impreza. Bylo naprawde wspaniale. Na szczescie za tydzien jedziemy do Swidnicy :)
Załączniki
DSC01402.JPG
(153.92 KiB) Pobrane 220 razy
DSCF0943.JPG
DSCF0943.JPG (197.57 KiB) Przeglądane 3532 razy
DSC01360.JPG
(219.02 KiB) Pobrane 216 razy
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL

Postprzez InSiDe » 30/3/2008, 18:18

Znalazłem na YouTube film ze zlotu autorstwa Freelikza. Z tego co widać, był to moment wyjazdu na rundkę honorową po mieście.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=I5ijehkHsNo (otwórz link)
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na gr