Zobacz wątek - Może ktoś to przerabiał- druga częśc dowodu rejestracyjnego
NAS Analytics TAG

Może ktoś to przerabiał- druga częśc dowodu rejestracyjnego

Przepisy, prawo
_________

Może ktoś to przerabiał- druga częśc dowodu rejestracyjnego

Postprzez szczepan64 » 16/3/2008, 19:13

Witam wszystkich. Mam problem, kupiłem motocykl z niemiec miał brief i zieloną kartkę o wymeldowaniu. Było to w zeszłym roku, sezon się kończył więc nie zawracałem sobie głowy rejestracją, a teraz "zonk" brakuje małego dowodu rejestracyjnego. Może ktoś z was miał podobny problem i przerabiał ten temat?. Jak zdobyc ten mały dowód?, dostanę to w niemieckim urzędzie?. Wszelkie propozycje rozwiązania problemu mile widziane. Szkoda byłoby sprzęta sprzedawac na części, włożyłem w niego sporo czasu, pracy i kasy aby doprowadzic do perfekcji.
szczepan64
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/3/2008, 17:45


Postprzez kildow » 16/3/2008, 19:47

Było to już na forum wałkowane kilka razy. Dowód, a właściwie coś, co go skutecznie zastąpi, dostaniesz, odpłatnie w niemieckim urzędzie.
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez szczepan64 » 16/3/2008, 21:09

Wiem co to jest opcja "szukaj". Niestety, nikt wczesniej konkretnej odpowiedzi na ten temat nie udzielił, stąd moje pytanie. Wiec może zanim zaczniesz kogoś pouczac drogi kidlow to upewnisz się, że temat był wyczerpująco rozpracowany. Takimi odpowiedziami nabijasz sobie chyba tylko ilośc postów. Czasami milczenie bywa złotem. Pytanie nadal aktualne i skierowane do osób kompetentnych.
szczepan64
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16/3/2008, 17:45

Postprzez kildow » 16/3/2008, 22:07

Bardzo uprzejmie rozpoczynasz swoja obecnosc na tym forum. Juz widze jak zaraz posypia sie tu posty kompetentych osob, ktore tylko czekaja aby udzielic Ci odpowiedzi. Powodzenia.
SUPERMOTO.PL
Avatar użytkownika
kildow
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 11/7/2007, 15:19
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê