Zobacz wÄ…tek - zaproszenie na forum ministra infrastruktury
NAS Analytics TAG

zaproszenie na forum ministra infrastruktury

O wszystkim
_________

Postprzez sepo » 16/3/2008, 21:35

Też jestem za. Może wtedy by wziął pod uwagę pomysł z ograniczeniem mocy.
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: ZÄ…bki


Postprzez Terror » 16/3/2008, 22:23

dawid 89 napisał(a):
senekkorzenna napisał(a):
dawid 89 napisał(a):jestem za

dawid 89 jeż masz kontakt z administratorem zainteresuj go tym tematem i niech się wypowie czy jest to technicznie możliwe.
pozdrawiam


administrator mnie nie lubi :lol: nie mam na niego wpływu, radze odezwać sie do Lovtzy wpożo koleś, idzie z nim dużo załatwić, pozdr

Jesteś pewien, że chcesz wyciągać wszystko na public?

Co do samej inicjatywy - Co miałbym pokazać p. ministrowi? Wątek z całym tym spamem? Gdzie konkretne przemyslane propozycje? Gdzie _dogłębna_ ocena sytuacji? Fakt, analiza, ocena?
Juz mu wystarczy, ze w całym internecie dostaje mu się za tą decyzję. MYślicie, że dobrowolnie będzie jeszcze to czytał?
Aha, no i ostatnio z p. ministrem dawno wódki nie piłem.
Mam propozycję - zróbcie coś na kształt www.petycja.scigacz.pl - to jest konkretny mesydż. Ktoś podejmuj się?
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa


Postprzez falconiforme » 16/3/2008, 22:50

- Jestem za ograniczeniem mocy lub pojemności do roku lub dwóch dla początkujących motocyklistów.

- Jestem przeciw stawianiu ograniczeń wiekowych

- Jestem za tym by minister przetarł oczy i przeczytał posty 18-latków, którzy już zadeklarowali że będą jeździć bez tablic i prawa jazdy którego i tak nie mogą mieć.

-Jestem za tym by minister unikał sytuacji w których zostanie nazwany idiotą (np. przeze mnie - nigdy wcześniej w życiu tego nie zrobiłem).
Zanim podejmie jakąś decyzję, poprosi ekspertów o dokładną analizę, a nie słuchał się mamy i robił coś na pokaz.

-Jeśli minister nie wykaże poprawy jestem za tym by minister podał się do dymisji. Jego decyzje mogą się tragicznie kończyć w skutkach.

-Jeśli ministra nie obchodzi to co mają do powiedzenia właśnie motocykliści, dobrze jest zrobić petycję. Czy ścigacz pomoże?
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez damiaen » 16/3/2008, 23:01

Nie rozumiem Was, jak możecie brać na poważnie "wiadomości" z brukowców. Będzie właśnie ograniczenie mocy na 2 lata do 35kW (ok. 50KM), na kategorię A2 (od 18 roku życia) a po 2 latach można będzie robić pełne A (czyli minimum 20 lat). 24 lata to minimalny wiek dla osoby zdającej na kat.A, nieposiadającej wcześniej uprawnień do jazdy na motocyklu.
A ustawa ma wejść w ciągu roku od jej wprowadzenia (czyli najwcześniej lato 2009) i jest to dyrektywa UE, a nie wymysł ministra, i dotyczy wszystkich krajów UE.

Co do A1, to nie wiem, czy będzie możliwość jazdy na nim do 20 lat i potem od razu full A.

Ja to bym się zaczął bać co będzie na drogach, bo 16-wie będą mogli robić teraz kat.B.

Zresztą tu macie artykuł z rzeczpospolitej, dotyczący nowych przepisów:
http://www.rp.pl/artykul/4,107007.html
damiaen
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 9/5/2006, 20:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez fast and furious » 16/3/2008, 23:20

damiaen jesteÅ› pewny z tym latem 2009??
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez damiaen » 16/3/2008, 23:24

A znasz jakiś inny przepis, który by wszedł w szybciej niż rok? :twisted:
Sam bym na tym skorzystał, bo 18 lat kończę dopiero w listopadzie.
damiaen
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 9/5/2006, 20:39
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez fast and furious » 16/3/2008, 23:30

czy mi sie wydaje czy za giertycha becikowe zrobili krócej niż w jeden rok?? ;) ;)

ja na A mógłbym się dopiero zapisać w styczniu 2009 więc jeżeli przepis by wszedł na lato 2009 to załapałbym się w ostatnim rzucie (OBY).

Pzdr
/speed always goes in pair with fouriosity/
po prostu fast...

HONDA CBR 600RR MOVISTAR TELEFONICA-opylona
Avatar użytkownika
fast and furious
MEGA TROLL
 
Posty: 307
Dołączył(a): 27/7/2007, 16:34
Lokalizacja: Poznań City

Postprzez mar111cin » 16/3/2008, 23:45

prawda jest taka że taki minister leje na forum z góry na dół ciepłym moczem.

Skoro minister nie potrafi zrobić przemyślanej ustawy to do szkoły zapraszam a nie czytać forum, może go czegoś nauczą. A jak nie nauczą to za rączke i do piachu.




Dawid89 nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez falconiforme » 17/3/2008, 09:17

damiaen napisał(a):Nie rozumiem Was, jak możecie brać na poważnie "wiadomości" z brukowców. Będzie właśnie ograniczenie mocy na 2 lata do 35kW (ok. 50KM), na kategorię A2 (od 18 roku życia) a po 2 latach można będzie robić pełne A (czyli minimum 20 lat). 24 lata to minimalny wiek dla osoby zdającej na kat.A, nieposiadającej wcześniej uprawnień do jazdy na motocyklu.
A ustawa ma wejść w ciągu roku od jej wprowadzenia (czyli najwcześniej lato 2009) i jest to dyrektywa UE, a nie wymysł ministra, i dotyczy wszystkich krajów UE.

Co do A1, to nie wiem, czy będzie możliwość jazdy na nim do 20 lat i potem od razu full A.

Ja to bym się zaczął bać co będzie na drogach, bo 16-wie będą mogli robić teraz kat.B.

Zresztą tu macie artykuł z rzeczpospolitej, dotyczący nowych przepisów:
http://www.rp.pl/artykul/4,107007.html

Jeśli tak będzie to mamy po temacie.
Nie ma jak wielki szum z powodu braku rzetelności informacji w gazetach.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości




na górê