Zobacz wątek - Yamaha R1 2006 z USA przez litwe do Angli kupić?
NAS Analytics TAG

Yamaha R1 2006 z USA przez litwe do Angli kupić?

Przepisy, prawo
_________

Yamaha R1 2006 z USA przez litwe do Angli kupić?

Postprzez godun » 18/2/2008, 21:16

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Jest to moj pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Pisze tutaj gdyz potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

Mam do kupienia yamahe r1 z 2006 roku. Byla ona zakupiona w 2006 roku w usa i przywieziona na Litwe gdzie tez bylo zaplacone clo. Motor ten jednak nie zostal zarejestrowany i po roku przyjechal do Angli. Tutaj tez wlasciciel postanowil go sprzedac. Motor jest ponoc w dobrym stanie i wlasciciel posiada takie dokumenty jak fakture sprzedazy i zaswiadczenie o oplaceniu cła. Wszystkich tych informacji udzielil mi sam sprzedajacy telefonicznie i jutro mam jechac obejdzec ten motocykl.

Dziwi mnie fakt, ze motor ma przejechane 1300 km i to ze nie został zarejestrowany, a moim pytaniem do was jest:
- jakich dokumentow musze od niego zarzadać, jakie pytania mam mu zadawac i na co musze zwrocic szczegolna uwage.

Dodam jeszcze, ze przy ewentulanym kupnie tego motocykla bede go probowal zarejestrowac lub sprzedac w Polsce.

czekam na odpowiedz pozdrawiam
godun
Świeżak

Powrót do Prawo