Zobacz wątek - Życiowe rady doświadczonych panów i Kobiet.
NAS Analytics TAG

Życiowe rady doświadczonych panów i Kobiet.

O wszystkim
_________

Postprzez elco » 18/2/2008, 22:16

sepo napisał(a):Też się kiedyś bujałem za taką pindą w licku. Trzymła mnie w niepewności cały czas ani w jedną ani w drugą stronę, więc odpuściłem to ona wtedy za mną łaziła, no to ja znów ochoty nabrałem, wtedy znów zaczynała kręcić więc wkurzony kazałem jej wyp******** w gęste pomidory.


:lol: - szczyt bezczebelonsci
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław


Postprzez icid » 18/2/2008, 22:17

Jak to ? Znacie sie tyle czasu i jeszcze nie polerowała ?? To nic z tego nie będzie :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam


Postprzez Oyster » 18/2/2008, 22:38

sepo napisał(a):wkurzony kazałem jej wyp******** w gęste pomidory.


hahaha, to mnie rozwaliło :lol:
Jest lytr - jest impreza! :D
Oyster
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 22/2/2007, 18:08
Lokalizacja: Augustów

Postprzez cwaniak182 » 18/2/2008, 22:51

No niektóre kobiety są takie przebiegłe. Same nie wiedza czego chcą a potem ubolewaja że im się w miłości nie układa.
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez InSiDe » 18/2/2008, 23:46

To jeszcze nic. Niektóre są tak przebiegłe, że jak już się przebiegną to zapominają, że w ogóle gdzieś pobiegły. Potem stoją takie, z przebiegiem w ogłoszeniach, że niby tylko parkingówka i w ogóle, mało jeżdżone i że napędu jeszcze nie trzeba wymieniać.
Ale my wiemy, że jak nie ma karbonowych migaczy to nie ma że ten teges.
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez melvin » 18/2/2008, 23:51

OGŁOSZENIE:
sprzedam babe rocznik 1987, mały przebieg, nie bita, dobrze się prowadzi, mało pali, garażowana,
wyposażenie: skórzana tapicerka-miła w dotyku, 2x poduszka, bardzo głośny sygnał dźwiękowy, kilka schowków,
jedyna wada to możliwe raz na jakiś czas wycieki...
sprzedaję bo zamieniam na nowszy model...



:) pozdro dziewczyny...

ps. żebyście widzieli minę nauczycielki od polskiego jak kazała nam kiedyś napisać ogłoszenie a ja jej coś w ten deseń zapodałem :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez msebek » 19/2/2008, 00:02

Ja nie wiem po co tu tyle myśleć. Zaproś ją do baru, pogadaj i będziesz wszystko wiedzieć. Na ch** to niepotrzebnie sobie dupę zawracać i mysleć. Rozejrzyj się, jest wokoło więcej lepszego towaru... Jak ma chłopaka to chyba nie masz co sie w to mieszać. A dziewczyny tak mają, i nieraz wkręcają tak dla zabawy więc trzeba z dystansem...
msebek
Świeżak
 
Posty: 171
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:48

Postprzez bolokolo » 19/2/2008, 00:10

no tak.jest tyle bab, ze znajdziesz inna, lub inna znajdzie ciebie.jak to bylo: ide sobie raz przez wies,jakas kurwa mowi czesc.ja do kur***, krotko, wyp*** prostytutko.ona wciaz sie do mnie lasi, - moze ktos mnie przekutasi.jak nie zdjemne z nogi trep, nie pierdolne kurwie w leb, ona w sadzie sratatata, przyjebali mi 3 lata.
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez michalf84 » 19/2/2008, 00:40

stary krotka pilka olej to i nie zamartwiaj sie po nocach, nie baw sie w zadne milosci i placze po dziewczynie za mlody jestes baw sie ilemozesz i zaliczaj ile panienek tylko sie da jesli jestes bardziej uczuciowy to po prostu znajdz sobie odpowiedniejsyz okaz jesli dziewcyzna sie toba bawi nic sienie zmieni z tego co widze nie jestes za bardzo imprezowy i nie wiesz bardzo istotnych faktow otoz w tym wieku dzieja sie najfajniejsze imprezy dziewczyny szukaja wrazen i to najfajniesjzy czas na mlodziencze wybryki pozniej przychodzi praca i wiecej zmartwien zabawy staja sie jeszcze ostrzejesze ale na to trzeba byc przygotowanym cwiczac za mlodu :) a na powaznie to chyba wiele jescze nie widziales skoro przejmujesz sie dziewczyna z wiekiem zobaczysz zdradzanych mezow moze kumpli panienki puszczajace sie gdzie popadnie i polykajacymi kielbase razem z jajami za kilka zlotych ale to wszystko przed toba a poki co korzystaj im lepszej praktyki za mlodu nabierzesz tym latwiej bedzie ci w przyszloci ale podstawa zero skamlenia bo ktos kto zdradza nie ma skrupulow hmm jesli nie idzie ci z dziewuchami zapisz sie do ratownictwa mam paru dobrych kumpli ktorzy sa ratownikami i powiem ci tylko moj najlepszy kumpel za mlodu nie mial szczescia do dziewczyn zostal ratownikiem to odganial sie jak od much i jest zasada taka...
na poczatku bzykasz te brzydki i pijane sztuki potem jak osiagniesz kolejny poziom wtajemniczenia mozesz te mniej pijane i brzydkie pozniej przychodzi czas na ladne ostro pijane itd sie to toczy az osiagniesz punkt w kotorym zaczniesz bzykac szalone 30-40 w wieku 19 lat
pozdrawiam
a i przeczytalem post evila i powiem ci ma pewnie racje ... moze szuka mocnych wrazen kolego zobaczysz z wielkeim niby porzadne koleznaki co beda wyprawialy ale chyba nie bede ci psul idealnej wizji milosc szukasz porady mikloscnej to chyba nie te forum tu sa sami twardzi goscie co nie obce im blachary hehe ty bedziesz plakal a tymcasem ktos madrzejszy w twoim wielku bedzie z ta kobitka barazkowal mazzgaje i piszacy wiersz enie sa na topie uwierz mi

ps jesli chcesz sie odegrac to jak mowia koledzy bzyknij ja i ZLAM JEJ DUPE w dwoch miejscach hehe
Ostatnio edytowano 19/2/2008, 01:04 przez michalf84, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
michalf84
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 16/7/2007, 14:04
Lokalizacja: Płock

Re: Życiowe rady doświadczonych panów i Kobiet.

Postprzez .OUTLAW. » 19/2/2008, 00:43

cwaniak182 napisał(a):Panowie jest problem. Spodobała mi się jedna dziewczyna podoba mi sie już dwa lata. Kręciłem z nią i wiem, że się jej podobałem gadliśmy na gg itd. Poszła do innego i teraz jest z nim, ale gada ciągle ze mną gada z innego numeru gg pod pretekstem innej osoby. Wiem bo sprawdzałem numer IP i jest identyczny jak jej. Widzę że daje mi takie różne znaki że chciała by na nowo zacząć ze mną, ale widać że nie chce zrobić pierwszego kroku. Co byście polecali czekać cierpliwie czy działać czy dac sobie z nią spokój ? dodam iż ostatnio napiliłem się na to wszystko i miałem nadzieję że się uda złapałem doła. Mam wrażenie że ona bawi się facetami jak marionetkami. Co robić!!!????? :arrow: dziewczyny nie bawcie się facetami nie dawajcie im nadziei kiedy z góry wiecie że nic nie będzie bo to boli jak cholera np takiego gościa jak ja


ja bym ją bzyknął i kopnął w tylek :arrow:
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez InSiDe » 19/2/2008, 15:43

Krótka piłka to podejść do Panny i powiedzieć: "Podobasz mi się, nie spieprz tego".

:]]
//Twoja ignorancja czy moja pycha, sam tego dobrze nie wiem...
Avatar użytkownika
InSiDe
Świeżak
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23/9/2006, 11:37
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Leitho » 19/2/2008, 16:32

podchodzisz do laski i mowiesz - powiedz O, za chwile dorzucasz - nie moj rozmiar,nara
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez SzpiceR » 19/2/2008, 16:50

Ruch... sie czy trzeba z Toba chodzic ??
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez cwaniak182 » 19/2/2008, 18:19

InSiDe napisał(a):Krótka piłka to podejść do Panny i powiedzieć: "Podobasz mi się, nie spieprz tego".

:]]


hehe dobre podoba mi się. Kulturtalne i stanowcze dające lasce do myślenia;)

Leitho napisał(a):podchodzisz do laski i mowiesz - powiedz O, za chwile dorzucasz - nie moj rozmiar,nara



Też dobre tylko na iweczór opwiadań z kumplami od laski bym w pysk dostał pewnie :lol:

Ps. Proszę edytować posty.
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez lrrr » 19/2/2008, 19:11

Zbajeruj, przeleć a potem olej. Nie pakuj sie w zwiazki z poj#%$# babkami, szkoda nerwów.
lrrr
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24/8/2007, 13:25
Lokalizacja: earth

Postprzez .OUTLAW. » 19/2/2008, 19:29

lubie dźwiek uderzajacych jajek o kobiece posladki
[img:bfb38c4572]http://img155.imageshack.us/img155/9649/outlawfl6cc8.jpg[/img:bfb38c4572] | najlepszy portal motocyklowy: www.scigacz.pl
Avatar użytkownika
.OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 481
Dołączył(a): 13/2/2008, 18:30
Lokalizacja: pierd****ł prąd?

Postprzez Lovtza » 19/2/2008, 19:46

Drodzy Panowie.. tak sobie siedzę i czytam te Wasze posty i nie wiem sama czy to ma być świadectwo Waszego podejścia do związków, przykrych doświadczeń czy też dobry żart. Jeżeli dwa pierwsze to bardzo współczuję (w jednym z przypadków nawet szczerze). Moim zdaniem najważniejsze to charakter człowieka... a na podstawie jednego, subiektywnie opisanego przypadku zaczynacie wszystko generalizować... Heh. Po ostatnich postach cwaniaka dochodzę do wniosku, że humor znacząco mu się poprawił a temat można zamknąć.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez cwaniak182 » 19/2/2008, 19:57

Żmija napisał(a):Drodzy Panowie.. tak sobie siedzę i czytam te Wasze posty i nie wiem sama czy to ma być świadectwo Waszego podejścia do związków, przykrych doświadczeń czy też dobry żart. Jeżeli dwa pierwsze to bardzo współczuję (w jednym z przypadków nawet szczerze). Moim zdaniem najważniejsze to charakter człowieka... a na podstawie jednego, subiektywnie opisanego przypadku zaczynacie wszystko generalizować... Heh. Po ostatnich postach cwaniaka dochodzę do wniosku, że humor znacząco mu się poprawił a temat można zamknąć.


Eeeeee nie no żmijko. Nie zamykajmy tematu jeszcze jest dużo pań które by chciały się wypowiedzieć w tym temacie. Może teraz jakaś kobieta sie wypowie oprócz zmiji?
Avatar użytkownika
cwaniak182
Świeżak
 
Posty: 325
Dołączył(a): 21/6/2007, 20:57
Lokalizacja: Toruń i okolice

Postprzez sepo » 19/2/2008, 20:00

Droga Żmijo, nie trzeba brać wszystkiego na poważnie jak faceci sobie opowiadają o podbojach z kobietami... Jak 10% z tego wszystkiego jest prawdą to max(moja historia jest prawdziwa:P:P). Każdy facet kozaczy przy innym, ale inaczej zaczyna śpiewać jak gada z kobietką :)
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez MadboY » 19/2/2008, 20:23

w jakims filmie byl text typu:

Jak facet mowil, ze zaliczyl 3 dziewczyny tzn. ze nie zaliczyl zadnej, w porywach jedna..

Jak dziewczyna mowi, ze nie przespala sie z zadnym, tzn. ze przespala sie z conajmniej trzema ;)


a ja osobiscie jestem za stalymi zwiazkami, bo przeciez nie chodzi tylko o seks. A nawet jesli mowa o tym, to stala para zna siebie lepiej i jest fajniej hehe

A taka glupia pinde to byl olal i tyle.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości




na gr