Zobacz wątek - Wojsko, co sądzicie?
NAS Analytics TAG

Wojsko, co sądzicie?

O wszystkim
_________

Postprzez melvin » 17/2/2008, 22:15

wiesz też mam czasem takie dziwne przemyślenia, a biorą się one stąd że moja szkoła leży kilkaset metrów od starówki Piotrkowa tryb. która jest najpiękniejszą częścią tego miasta, jest tam masa zabytkowych kamienic zamek stara synagoga itd. ale co robią władze miasta? zasiedlają starówkę i jej okolice menelami, cyganami i tym wszystkim co nie płaci podatków i żyje z zasiłku... dzięki czemu starówka niszczeje i jest w coraz gorszym stanie.
patrząc na te sytuację dochodzę do wniosku że nie dość że żyją z zasiłku czyli z naszych podatków które płacimy tylko dlatego że zarabiamy pieniądze i pracujemy, nie tak jak oni (całymi dniami chlają i szlajają się po mieście a w nocy strach jest przejść samemu przez rejony gdzie ich umieszczono)
druga sprawa to to że przez nich tracimy dobra kultury, średnio jedna kamienica na starym mieście w roku jest przeznaczona do rozbiórki...
patrząc na to nachodzą człowieka refleksje, czemu tak się dzieje że robię się nietolerancyjny??? i sam sobie odpowiadam że nie lubię meneli i dziabaresów tylko dlatego że przez nich nasza kasa idzie w błoto a nie np. na potrzebujące rodziny wielodzietne czy np. poprawę stanu zabytków lub dróg?
powinniśmy móc decydować na co będą przeznaczone nasze podatki...


tam chyba powinno wkroczyć wojsko:)

ps. mój post nie ma na celu urażania czyichś uczuć lub godzenia w poglądy...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski


Postprzez spazz » 17/2/2008, 22:51

zbiezne mamy przemyslenia. u nas to jest jeszcze na malym poziome. ale taka francja? plonace przedmiescia paryza... gdy pracowalem w hiszpani w pubie nalezacym do angola ten tez sie wqrzal ze jak to jest ze on we wlasnym kraju ma mniejsze prawa niz przybysz z afryki ... gdy bylem mlodszy wierzylem ze wszyscy ludzie sa rowni. chcailem byc tolerancyjny, ale z wiekiem dochodze do wniosku ze tolerancja jest niemozliwa.. oni nie sa tolerancyjni wobec nas
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien


Postprzez AT_man » 17/2/2008, 23:24

icid napisał(a):Ja sram na nich od 7 lat nie odebrałem żadnego wezwania, niech szukają łosi gdzie indziej :D Ew mogą mnie poszukać za granicą :D

te losiu :P ja chce isc na szkolke podoficerska a pozniej na zawodowego :D:P
Obrazek
Avatar użytkownika
AT_man
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 14/6/2007, 10:56
Lokalizacja: Radomsko

Postprzez fandzoilisz » 17/2/2008, 23:26

gdybym byl we francji i mialbym pod soba policje, oddzialy specjalne i wojsko
nie wahałbym sie uzyc tego zeby rozpedzic tłum
fandzoilisz
Bywalec
 
Posty: 889
Dołączył(a): 7/3/2007, 18:07

Postprzez elco » 17/2/2008, 23:41

spazz napisał(a):zbiezne mamy przemyslenia. u nas to jest jeszcze na malym poziome. ale taka francja? plonace przedmiescia paryza... gdy pracowalem w hiszpani w pubie nalezacym do angola ten tez sie wqrzal ze jak to jest ze on we wlasnym kraju ma mniejsze prawa niz przybysz z afryki ... gdy bylem mlodszy wierzylem ze wszyscy ludzie sa rowni. chcailem byc tolerancyjny, ale z wiekiem dochodze do wniosku ze tolerancja jest niemozliwa.. oni nie sa tolerancyjni wobec nas


tolerancja - to tylko pieknie brzmi. W szkole stara sie wpajac ludziom to wartosc, uczy jak nie pozostawac obojetnym i szanowac innych. Niestety ja z wiekiem, a moze po prostu w starciu z brutalna rzeczywistoscia tez odczuwam, ze te wartosci przestaja miec sens. Na wiekszosc rzeczy po prostu zaczyna sie byc obojetnym a inne wrecz przestaje sie tolerowac.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Thrillco » 17/2/2008, 23:44

idąc tokiem waszych wypowiedzi mozna dojśc do wniosku, ze należało wystrzalć wszystkich afgańczyków w ich własnym kraju bo my tam zaprowadzimy wlasny porzadek...mimo, że u siebie mamy burdel...sorry nie łapie takiego rozumowania.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez melvin » 17/2/2008, 23:49

źle nas zrozumiałeś...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez elco » 17/2/2008, 23:52

melvin napisał(a):źle nas zrozumiałeś...


nawet bardzo zle...
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Thrillco » 18/2/2008, 04:27

za zabicie kilku arabusow


nie zapominaj że to też ludzie...


Do tego momentu jest ok ale tu...

tak wiem ze to tez ludzie. maja rodziny i wogole, ale z drugiej strony sa tak odmienni od nas ze czasem sie zastanawiam..


i tu mozna by zadac pytanie...
Skoro sa odmienni to jest wpozo wejśc do ich kraju i wytłuc w pień? Bo takie coś nasuwa się po tej serii wypowiedzi. Dalej kontynuujecie watek rozpisując się o menelach i cyganach, którzy robią syf w naszym kraju, więc jeśli kontynuujecie temat po takim watku mozna by pomyśleć, że uważacie iż każdy arab to brudas i menel oraz odmieniec więc odstrzelenie kilku w te czy we wte nie robi różnicy i jest ok.

Równie dobrze to my dla nich jestesmy tak bardzo odmienni....czyli wpozo bedzie jeśli np. Arabia Saudyjska, która ma morze kasy zakupi wreszcie fajne zabawki i stwierdzi, że polacy to całe zło tego świata i przyjedzie tu swoimi czołgami odstrzelić paru dla porzadku i równowagi na świecie....przy okazji wprowadzając własne regóły.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez SzpiceR » 18/2/2008, 07:07

do piachu!! :twisted:
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: Słupsk

Postprzez mar111cin » 18/2/2008, 09:59

lepiej wzieli by się za gospodarke, a nie kupywać kałachy od ruskich za dolary.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 18/2/2008, 10:08

AK dla KAZDEGO !
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Postprzez spazz » 18/2/2008, 11:51

ja mysle ze wiekszosc arabusow to oszlomomy i nie warto sie o nich troszczyc a juz napewno nie warto wpuszczac ich do kraju. przyklad niemcy albo francja. poczekajmy moze jeszcze z 50 lat i dzieki naszej tolerancji (europejczykow) dzihad rozpeta sie na dobre. jak tak siebie czytam zaczynam sie chyba uwazac za jakiegos rasiste.. a moze zaczynam myslec? sam nie wiem. wszystkie znaki na niebie i zmiemi pokazuja ze czeka nas chyba za klkadziesiat lat woja kulturowa wschod zachod.
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez simonw » 18/2/2008, 12:38

Coz, niestety znow TH ma racje :)
Daliscie sie poniesc amerykanskiej sterowanej propagandzie i wylaczyliscie zupelnie mozgi. Wlasnie o to im chodzilo zebyscie tak mysleli i mowili, dokladnie jak "Stalin wiecznie zywy" tak teraz dzieki ameryce "Arrab to terrorysta".

Zapominajac o jednej podstawowej rzeczy - kultura wschodu ma kilka tyś lat wiecej niz nasza - i w czasach kiedy na terenach europy barbazyncy pili krew ziomkow, wspaniale antyczne panstwa (glownie bliski wschod) kwitly zyciem, handlem itp...

Tak wiec jesli JUZ to oni powinni wytluc takich polaczkow, bo nie mamy zadnej kultury , niemiaszkow (chociaz to Rzymianie ;p) i ogolnie wszystkich w bliskiej okolicy i tez maja prawo, bo w porownaniu z ich tysiacletnimi tradycjami, jestesmy nieucywilizowanymi zwierzakami.

Dziwnym trafem oni tak nie robia, a my owszem?
Jaki z tego wniosek -
malutcy ciskaja sie jak g* na sznurku...
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bolokolo » 18/2/2008, 12:51

zgadzam sie ze spazzem.ten caly wschod to banda uzbrojonych oszolomow, ktorych najlepiej byloby rozstrzelac.predzej czy pozniej i u nas sie osiedla, a co z tego wyninkie latwo sie domyslec :twisted:
zx12r-sprzedane.w dalekich planach zx14. | www.fight-club.pl | Don Bolo | Masz coś do mnie?Z bani?
Avatar użytkownika
bolokolo
Bywalec
 
Posty: 714
Dołączył(a): 29/5/2007, 17:10
Lokalizacja: stettin - koszalin - gdansk

Postprzez Leitho » 18/2/2008, 15:13

haha, tak sie sklada ze dzisiaj do naszej sql przyjechal kolo z iranu - nie moge poweidziec o nim zlego slowa, pierwsze wrazienie bardzo dobre, nastepne jeszcze lepsze, oczytany, inteligentny, mily, i nawet lubi Zubrowke :D tlko jak to powiedzial - dont drink this without aple juice :]
w skrocie - nie mozna tak generalizowac, ja bym np nie chcial byc postrzegany poza granicami jako zlodziej i pijak, bo taki jest stereotyp
Na kolana chamy !
Avatar użytkownika
Leitho
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1321
Dołączył(a): 31/8/2006, 18:54
Lokalizacja: SKL

Postprzez Wilku111 » 18/2/2008, 15:32

A do nas ćjećnia się zeszła. Wożą się po ulicach, coś nie przypasuje takiemu to z łapami do Ciebie a zaraz za nim z drzew spadają i nagle 20 vs. 1...

Podobno jak psy zgarnęły jednego to z kałachami pod komendę wbili :?
moje największe hobby to alkohol i masturbacja
Avatar użytkownika
Wilku111
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 985
Dołączył(a): 26/8/2007, 13:33
Lokalizacja: Wołomin

Postprzez spazz » 18/2/2008, 15:33

simonw napisał(a):Coz, niestety znow TH ma racje :)
Daliscie sie poniesc amerykanskiej sterowanej propagandzie i wylaczyliscie zupelnie mozgi. Wlasnie o to im chodzilo zebyscie tak mysleli i mowili, dokladnie jak "Stalin wiecznie zywy" tak teraz dzieki ameryce "Arrab to terrorysta".

Zapominajac o jednej podstawowej rzeczy - kultura wschodu ma kilka tyś lat wiecej niz nasza - i w czasach kiedy na terenach europy barbazyncy pili krew ziomkow, wspaniale antyczne panstwa (glownie bliski wschod) kwitly zyciem, handlem itp...

Tak wiec jesli JUZ to oni powinni wytluc takich polaczkow, bo nie mamy zadnej kultury , niemiaszkow (chociaz to Rzymianie ;p) i ogolnie wszystkich w bliskiej okolicy i tez maja prawo, bo w porownaniu z ich tysiacletnimi tradycjami, jestesmy nieucywilizowanymi zwierzakami.



Dziwnym trafem oni tak nie robia, a my owszem?
Jaki z tego wniosek -
malutcy ciskaja sie jak g* na sznurku...



obrazasz mnie piszac ze dalem sie otumanic amerykanskiej propagandzie. mam gdzies wuja sama i jego ropne problemy.
chce ci zwrocic uwage na to co dzieje sie u arabusow bambusow i innych tego typu ludzi. gdzie jest ta zajabista cywilizacja? rozumiem ze w sredniowieczu grenada mogla wymiatac i tego typu historie ale dzis?
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Thrillco » 18/2/2008, 15:34

podobno to jest tu paru zdrową walnietych gości, którzy swoich przemysleń nie powinni upubliczniać :)

I to jest Spazz wg. ciebie powód by wjechactam czołgami i wymordowac kazdego kto ma więcej niz 1 dzien życia za soba??

Jak was czytam to mam opad kaptura normalnie...
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez spazz » 18/2/2008, 16:12

a czy ja tak napisalem? panie redkturze pan fakty naginasz. jestem za tym zeby nasi pojechali z iraku afganistranu i gdzie tam jeszcze sa kaczkami do odstrzalu jak najszybciej. niech sie tamci ludzie wybijaj w spokoju
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości




na gr