Zobacz wątek - <i>[używane]</i> Suzuki RF600 po latach
NAS Analytics TAG

[używane] Suzuki RF600 po latach

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/3/2010, 20:43

Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej, jestem posiadaczką tego modelu. Pomimo wielu negatywnych opinii zaryzykowałam kupno RFy i jak narazie jestem zadowolona. Przed zakupem przeczytałam i usłyszałam kilka mitów, które niemal odwiodły mnie od zakupu tego pięknego motocykla. Podobno zdarzają się problemy ze skrzynią, ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, biegi wchodzą bez problemu, nie ma stuków. Spalanie u mnie jest przeciętne wbrew temu że miała palić jak smok. Przy jeździe powiedzmy bardziej turystycznej, około 120-140 - 5,5 litra/100 na trasie. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona bo nastawiałam się na dużo więcej. Spalanie jest potwierdzone, w poprzednim sezonie zrobiłam nią sporo km na trasach. W mieście koło 7l. Może rzeczywiście jest trochę ciężka, ale bez problemu przyzwyczaiłam się do manewrowania nią,więc tymbardziej poradzi sobie z nią facet. Awaryjność jest zerowa, od zeszłego sezonu zmieniłam tylko napęd i klocki. Nic się nie dzieje z nią, żadnych przykrych niespodzianek. Muszę przyznać, że nie jest to jakiś salonowy okaz (miała przede mną 7 właścicieli - w dowodzie z GB jest taka informacja, wiec przypuszczam, że służyła do katowania w czasie sezonu i pozbycia się), a mimo tego drugi raz też bym ją kupiła. Jak najbardziej polecam. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretniejsze informacje pisz<br><hr>baba za kierownicą<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja właśnie będę się przymierzał do kupienia RF 600 :) Bardzo mnie urzekł jego wygląd :) już znalazłem dużo informacji ja jego temat i są bardzo różne ale chciałem się zapytać o koszty i trzymania tego motocykla. Chodzi mi o takie orientacyjne ceny np. za gumy, napęd, klocki czy tarcze. Ponieważ to będzie mój pierwszy motocykl i chciał bym się dowiedzieć jakie koszty mogą mnie jeszcze czekać. Z góry dziękuje.<br><hr>Michał<br>
Witam posiadam RF-600 od 9 miesięcy i powiem że troche trzeba było przy nim pogrzebać wymieniłem rozrząd łancuszek kosztuje około 200 zł musisz uważać ja będziesz kupować jak pracuje skrzynia czy nie wyje i czy zawory nie stukają ale z wyglądu jest super motocyklem mam wygląd motocykla klasy 1000 a to jest 600 także polecam<br><hr>rein
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/3/2010, 20:43

Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej, jestem posiadaczką tego modelu. Pomimo wielu negatywnych opinii zaryzykowałam kupno RFy i jak narazie jestem zadowolona. Przed zakupem przeczytałam i usłyszałam kilka mitów, które niemal odwiodły mnie od zakupu tego pięknego motocykla. Podobno zdarzają się problemy ze skrzynią, ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, biegi wchodzą bez problemu, nie ma stuków. Spalanie u mnie jest przeciętne wbrew temu że miała palić jak smok. Przy jeździe powiedzmy bardziej turystycznej, około 120-140 - 5,5 litra/100 na trasie. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona bo nastawiałam się na dużo więcej. Spalanie jest potwierdzone, w poprzednim sezonie zrobiłam nią sporo km na trasach. W mieście koło 7l. Może rzeczywiście jest trochę ciężka, ale bez problemu przyzwyczaiłam się do manewrowania nią,więc tymbardziej poradzi sobie z nią facet. Awaryjność jest zerowa, od zeszłego sezonu zmieniłam tylko napęd i klocki. Nic się nie dzieje z nią, żadnych przykrych niespodzianek. Muszę przyznać, że nie jest to jakiś salonowy okaz (miała przede mną 7 właścicieli - w dowodzie z GB jest taka informacja, wiec przypuszczam, że służyła do katowania w czasie sezonu i pozbycia się), a mimo tego drugi raz też bym ją kupiła. Jak najbardziej polecam. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretniejsze informacje pisz<br><hr>baba za kierownicą<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja właśnie będę się przymierzał do kupienia RF 600 :) Bardzo mnie urzekł jego wygląd :) już znalazłem dużo informacji ja jego temat i są bardzo różne ale chciałem się zapytać o koszty i trzymania tego motocykla. Chodzi mi o takie orientacyjne ceny np. za gumy, napęd, klocki czy tarcze. Ponieważ to będzie mój pierwszy motocykl i chciał bym się dowiedzieć jakie koszty mogą mnie jeszcze czekać. Z góry dziękuje.<br><hr>Michał<br>
Witam posiadam RF-600 od 9 miesięcy i powiem że troche trzeba było przy nim pogrzebać wymieniłem rozrząd łancuszek kosztuje około 200 zł musisz uważać ja będziesz kupować jak pracuje skrzynia czy nie wyje i czy zawory nie stukają ale z wyglądu jest super motocyklem mam wygląd motocykla klasy 1000 a to jest 600 także polecam<br><hr>rein
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/3/2010, 20:43

Komentatorzy napisał(a):witam wszystkich milosników RF600R mam prosbe jestem bardzo zaiteresowany kupnem tego modelu lecz w necie znalesc mozna same ogolne info jesli jestescie posiadaczami tego modelu sami wiecie jakie ma plusy i minusy prosze wypowiedzcie sie na temat tego motocykla chodzi mi o awaryjnosc osiagi spalanie wszystkie wazne info z gory dziekuje<br><hr>badyl<br>
Komentatorzy napisał(a):Hej, jestem posiadaczką tego modelu. Pomimo wielu negatywnych opinii zaryzykowałam kupno RFy i jak narazie jestem zadowolona. Przed zakupem przeczytałam i usłyszałam kilka mitów, które niemal odwiodły mnie od zakupu tego pięknego motocykla. Podobno zdarzają się problemy ze skrzynią, ja u siebie nic takiego nie zaobserwowałam, biegi wchodzą bez problemu, nie ma stuków. Spalanie u mnie jest przeciętne wbrew temu że miała palić jak smok. Przy jeździe powiedzmy bardziej turystycznej, około 120-140 - 5,5 litra/100 na trasie. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona bo nastawiałam się na dużo więcej. Spalanie jest potwierdzone, w poprzednim sezonie zrobiłam nią sporo km na trasach. W mieście koło 7l. Może rzeczywiście jest trochę ciężka, ale bez problemu przyzwyczaiłam się do manewrowania nią,więc tymbardziej poradzi sobie z nią facet. Awaryjność jest zerowa, od zeszłego sezonu zmieniłam tylko napęd i klocki. Nic się nie dzieje z nią, żadnych przykrych niespodzianek. Muszę przyznać, że nie jest to jakiś salonowy okaz (miała przede mną 7 właścicieli - w dowodzie z GB jest taka informacja, wiec przypuszczam, że służyła do katowania w czasie sezonu i pozbycia się), a mimo tego drugi raz też bym ją kupiła. Jak najbardziej polecam. Jeśli potrzebujesz jakieś konkretniejsze informacje pisz<br><hr>baba za kierownicą<br>
Komentatorzy napisał(a):Ja właśnie będę się przymierzał do kupienia RF 600 :) Bardzo mnie urzekł jego wygląd :) już znalazłem dużo informacji ja jego temat i są bardzo różne ale chciałem się zapytać o koszty i trzymania tego motocykla. Chodzi mi o takie orientacyjne ceny np. za gumy, napęd, klocki czy tarcze. Ponieważ to będzie mój pierwszy motocykl i chciał bym się dowiedzieć jakie koszty mogą mnie jeszcze czekać. Z góry dziękuje.<br><hr>Michał<br>
Witam posiadam RF-600 od 9 miesięcy i powiem że troche trzeba było przy nim pogrzebać wymieniłem rozrząd łancuszek kosztuje około 200 zł musisz uważać ja będziesz kupować jak pracuje skrzynia czy nie wyje i czy zawory nie stukają ale z wyglądu jest super motocyklem mam wygląd motocykla klasy 1000 a to jest 600 także polecam<br><hr>rein
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/7/2010, 19:09

co to za utworki w 2 klipie?<br><hr>Gościu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/12/2010, 18:36

witam.polecam rf 600 to solidne moto,wiem gdyż sam jestem posiadaczem.latam moją rfką już trzy sezony i prócz wymiany płynów olei i filtrów nic się popsuć nie chce.zachęcam do kupna i szerokości i lewa w góre.<br><hr>suzuki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/12/2010, 09:33

Komentatorzy napisał(a):co to za utworki w 2 klipie?<br><hr>Gościu<br>
Into The Ocean - Blue October<br><hr>Gość
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 30/12/2010, 03:24

Doradźcie mam okazje kupić RF z 96 po ślizgu za 3,5tys. Czy warto?? Rama prosta tylko plastiki do malowania i klejenia. To ma być moja pierwsza poważna maszyna<br><hr>Adrian
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/2/2011, 13:18

witam
Jestem posiadaczem rf 600 od 6lat. Motorek uwazam za bardzo udany i wytrzymaly, co prawda zajechalem dwa silniki, ale dla chcacego nic trudnego.Silniki zostaly zajechane przez dlugotrwale gazowanie i strzelanie w tlumik
<br><hr>Piotr
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2011, 00:49

Witam!
Nigdy nie jezdzilem motocyklem w którym "kierownica" przymocowana jest bezposrednio do goleni amora (moje dotychczasowe maszyny to pozycja upright). Dzisiaj był pierwszy raz. Kolega zakupił Suzi na ebayu i trzeba bylo pojechac paręset kilometrow aby zobaczyc to cudo ;) Po chwili podpisalismy umowe, kluczyki juz w dłoni wiec jazda! Zasiadlem za sterami w celu wyprowadzenia poza granice Londynu (kolega zwątpił "he he pewnie to przeczyta"). Pierwszy postój....
Co? Pare zjazdów za daleko? HeHe wyrwalem jak przypałowiec i przez pół godziny darłem przed siebie jak w jakims amoku lol :) I tak bylo do konca...
Musze powiedziec ze jestem przemile zaskoczony prowadzeniem motocykla. Rwie jak dziki! Fakt! Trzeba zrzucic ze trzy biegi w dół ale wtedy dostaje jakiejś kurwicypizdy!!! Melodia dla uszu!
Nie ma sie co rozpisywac. Za jakies 3 tys PLN ubaw po pachy!!! Moze jeszcze kiedys da mi sie przejechac ;)
Moje dotychcasowe maszyny to: Kilka translpów, f650, ostatno TDM 900

Mam nadzieje ze nie zanudzilem ;) Pozdro i szerokości!!
<br><hr>Pepe
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/3/2012, 20:35

Co tu pisać mam Suzi z 94 roku przebieg niby 44 tyś procz tego ze od czasu do czasu pomimo wyciagniecia kluczyka ze stacyjki i odcieciu zaplonu rozrusznik dalej kreci nic sie nie dzieje ( okalazo sie ze stycznik jwest do wymiany ) przejechalem nia narazie tylko 700 kM wiecej nic nie mam do powiedzenia ale jak na moto do 5 tys polecam tylko RF 600!!!<br><hr>Wojtas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 15:30

jak kupiłem Rf to miała przebieg 95 tyś i chodzi normalnie wiadomo troszke oleju lubi łyknąć a po za tym to nic się nie dzieje :)) <br><hr>Gladis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/7/2012, 15:32

Komentatorzy napisał(a):Doradźcie mam okazje kupić RF z 96 po ślizgu za 3,5tys. Czy warto?? Rama prosta tylko plastiki do malowania i klejenia. To ma być moja pierwsza poważna maszyna<br><hr>Adrian<br>
Ja bym brał ja kupiłem Rf w wieku 17 lat z przebiegem 95 tysięcy i chodzi jak malina :D<br><hr>Gladis
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/11/2012, 16:22

takze polecam i nie wiem co sie tak uparli na wagr bo praktycznie kazdy jej konukurent z tych lat jest ciezszy :)<br><hr>kiwi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê