Zobacz wątek - <i>[Skutery Kymco]</i> Kymco Vitality 50
NAS Analytics TAG

[Skutery Kymco] Kymco Vitality 50

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 22/5/2011, 11:18

Komentatorzy napisał(a):NIE KYMCO ! Marka jest lansowana jako nie wiadomo co, teoretycznie takie dobre za tak nie wiele - MARKETING !
Co do tego modelu to tylni hamulec jest ale chyba jako atrapa.<br><hr>sołtys<br>
Komentatorzy napisał(a):Cudów po hamulcach bębnowych wymagać nie można. Nadrabia to hamulec przedni. Liczy się całokrztałt, a nie detal :)<br><hr>sterbi<br>
Jeżeli uważasz , że hamulce są detalem to jestem w szoku , czytając takie wpisy !<br><hr>Załamka !
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 23/5/2011, 10:31

Komentatorzy napisał(a):NIE KYMCO ! Marka jest lansowana jako nie wiadomo co, teoretycznie takie dobre za tak nie wiele - MARKETING !
Co do tego modelu to tylni hamulec jest ale chyba jako atrapa.<br><hr>sołtys<br>
Komentatorzy napisał(a):Cudów po hamulcach bębnowych wymagać nie można. Nadrabia to hamulec przedni. Liczy się całokrztałt, a nie detal :)<br><hr>sterbi<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeżeli uważasz , że hamulce są detalem to jestem w szoku , czytając takie wpisy !<br><hr>Załamka !<br>
Oczywiście, że hamulców nie uważam za detal. Uważam jednak, że przedni jest wystarczająco wydajny, a to z niego korzysta się jako z zasadniczego. Sorry, ale nie ma znaczenia Kymco, czy Yamaha... bęben zawsze pozostanie tylko bębnem i będzie miał pewne mankamenty. Grunt, aby jako całość skutecznie wytracały prędkość. Zresztą długo już jeżdżę Vitalką i hamulce nigdy nie zawiodły. Po prostu trzeba umieć z nich korzystać....<br><hr>sterbi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 29/6/2011, 12:50

Czy kymco vitality to dobry skuter ??? Bo zamierzam sobie go kupić !!
<br><hr>lukas753217
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez vitalitka » 2/7/2011, 10:18

Kymco to bardzo dobry skuter. ;)

A tak apropo,macie jakies focie stiuningowanego kymco vitality?
vitalitka
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/7/2011, 10:01
Lokalizacja: Piła

Postprzez Komentatorzy » 6/7/2011, 10:34

Komentatorzy napisał(a):Czy kymco vitality to dobry skuter ??? Bo zamierzam sobie go kupić !!
<br><hr>lukas753217<br>
Zależy osiągi ma lepsze 2suw ale 4suw ma bardziej wytrzymały silnik<br><hr>kymco2345
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/7/2011, 10:34

Komentatorzy napisał(a):Czy kymco vitality to dobry skuter ??? Bo zamierzam sobie go kupić !!
<br><hr>lukas753217<br>
Zależy osiągi ma lepsze 2suw ale 4suw ma bardziej wytrzymały silnik<br><hr>kymco2345
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez vitalitka » 16/7/2011, 14:02

Wie ktos moze gdzie mozna sciagnac blokady?
vitalitka
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/7/2011, 10:01
Lokalizacja: Piła

Postprzez Komentatorzy » 16/10/2011, 08:54

Komentatorzy napisał(a):Czy kymco vitality to dobry skuter ??? Bo zamierzam sobie go kupić !!
<br><hr>lukas753217<br>
ja polecam kymco vitality 2t ja już zrobiłem 9800km i tylko leje bęzyne leje olej do dozownika i zmieniam olej w przekładni i czyszcze filter i gazu a jak zrobisz 1000km to zdejmujesz blokdy wario tłmik i 75km .polecam skuter jest zajefajny i dobry bardzo bardzo bardzo mało awaryjny tylko pilnuj go <br><hr>zbyniu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 10/6/2012, 11:19

Mam ten skuter 2 sezon narazie śmiga super -troche duzo pali<br><hr>Wojtek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2016, 10:41

Dla mnie ten skuter to tandeta, w ogóle subiektywnie to ta cała marka jest kiepska. Lepiej dopłacić więcej do renomowanych marek i mieć pewność, albo kupić chinola lepszej jakości i jest to samo , a nieco taniej.<br><hr>eR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2016, 12:41

Komentatorzy napisał(a):Dla mnie ten skuter to tandeta, w ogóle subiektywnie to ta cała marka jest kiepska. Lepiej dopłacić więcej do renomowanych marek i mieć pewność, albo kupić chinola lepszej jakości i jest to samo , a nieco taniej.<br><hr>eR<br>
NIE MA CO SIĘ SPODZIEWAĆ NIE WIADOMO CZEGO ZA KILKA TYSI,CHOCIAŻ Z 2 STRONY KUPUJĄC "MARKOWY" SKUTER MOŻNA OCZEKIWAĆ ,ŻE NIE BĘDZIE TO TANDETA TYLKO RAKIETA, SZCZEGÓLNIE JEŚLI POCZYTA SIĘ DOBRYCH OPINII W INTERNECIE (WŚRÓD PRAWDZIWYCH UŻYTKOWNIKÓW ZDANIA SĄ RACZEJ PODZIELONE). . VITALKĘ MIAŁEM TYLKO rok OD NOWOŚCI, CHOCIAŻ PLANOWAŁEM MIEĆ ZNACZNIE DŁUŻEJ.WYSZŁO TYLKO TYLE ZE WZGLĘDU NA DROBNE, ALE LICZNE USTERKI I POSTAWĘ SERWISU - KIEPSKIE,ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ FATALNE PODEJŚCIE . SERWIS TO BYŁ "SERWIS"- BEZ KOMENTARZA. SAM SKUTER LEKKI I DYNAMICZNY I MIMO,ŻE NIEZBYT DUŻY TO SCHOWEK POD SIEDZISKIEM SPORY. TO TYLE PLUSÓW. MINUSY TO: SPORE SPALANIE, NIE NAJLEPSZE HAMULCE, OPONY, PLASTIKI, WYŚWIETLACZ JAK Z INNEJ EPOKI(W MIARĘ CZYTELNY, ALE PASKUDNY) W DWIE NORMALNE OSOBY Z BAGAŻEM DALEKO NIE UJEDZIEMY, PRZY CHŁODNYM PORANKU MOGĄ CZASEM BYĆ PROBLEMY Z ODPALENIEM W PECHOWYCH MODELACH JAK MÓJ MOŻE BYĆ TO NAGMINNE. Z CZYSTYM SUMIENIEM ODRADZAM.<br><hr>MOTOFUNNY
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/5/2016, 01:01

Nie polecam,ani nie odradzam tej marki,dlatego,że Kymco ma przyzwoite maxi skutery, które faktycznie mogą konkurować powoli z najlepszymi, ale małolitrażowe skutery to inna bajka.Zupełnie inna. Przykładem idealnym jest Vitality.Po kilku tysiącach zrobionych na tym pierdolocie wyrobiłem swoje zadnie. Ogólnie ten model nie jest wart uwagi. Moja negatywna ocena Vitalki jest częściowo spowodawana usterkowością jak trapiła mój egzemplarz i nie tylko mój. Do połowy eksploatacji czyli nazwijmy to do dotarcia kiedy jeździłem delikatnie było ok, później zaczeły się problemy najprawodpobniej z nieprecyzyjnie wyregulowanym gaźnikiem . Z racji, że Vitalka była jeszcze na gwarancji nie szukałem innych warsztatów mimo, że z obecnego serwisu Kymco byłem nie zadowolony, bo zamiast rozwiązać problem to tak jeździłęm z tym samym kilka razy. W prawdzie był sezon, ale okres oczekiwania"na moją kolej" w serwisie był zwykle zdecydwanie odległy. Dałem sobie spokój .Znajomy miał skuter 2T firmy krzak o podobnych gabarytach i przyznam, źe skutery podobne, serwis też podobny a różnica jedynie w cenie. Tyle ogólnie o moim Vitality, a teraz przedstwaie plusy i minusy Vitalki według mojej opinii
Minusy: spore spalanie(lepiej kupić 125cc i mieć litr paliwa,a nawet1,5 litra oszczędności na każdej setce), mały zasięg( mały bak +spory apetyt na paliwko),wysoka cena zakupu nowego,(za te same pieniądze możemy kupić 2Tchłodzone cieczą od Rometa lub Junaka w dodatku z hamulcami tarczowymi P/T) plastiki średnie,mega szybko korodujący wydech(mój stał pod chmurką, ale w pokrowcu),słaba ochrona przed wiatrem i deszczem,brakuje miesca podczas jazdy z pasażerem,drobna ,ale jednak usterkowość.
Plusy:lekki i dynamiczny pojazd,schowek pod siedziskiem pojemny jak na średniej wielkości 50cc, siedzisko przyzwoite,łatwo o zadbany używany egzemplarz w atrakcyjnej cenie(ludzie przeważnie wolą kymco s9,b&w, s8) Podsumowując to z vitality podobnie jest nieco jak z rowerem z marketu w prawdzie można na nim jechaać, ale ma więcej minusów niż plusów.W markecie też można kupić markowe produkty. Ten model to takie połączenie markowośći i marketowości.Pytanie zatem gdzie mu bliżej do marketu czy do markowej czołówki?Uważam, że do marketu.Całe szczęście przyzwoite skutery tutystyczne Kymco to zdecydowanie inna lepsza bajka. Pozdrawiam<br><hr>o Vitalty znam fakty i mity
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/1/2017, 18:23

Polecam , scigalem się z Peugoet speedfight 2 to on nie miał szans na prostej .<br><hr>Jakub
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/1/2017, 18:23

Polecam , scigalem się z Peugoet speedfight 2 to on nie miał szans na prostej .<br><hr>Jakub
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr