Zobacz wątek - www.śmietnik.pl
NAS Analytics TAG

www.śmietnik.pl

O wszystkim
_________

Postprzez korek31 » 28/1/2008, 21:15

simonw napisał(a):hehe, no ja tez mam kilka pomyslow ale to bardziej .in.rl kierujac sie wytycznymi szanownego red.naczelnego Lovtzy odnosnie uzycia dowolnego O badz X ringowego lancucha :)



kolego niewiem czy wiesz ale w tym momencie mnie obrażasz i mi grozisz zapraszam Cię oficjalnie na trening na mate uczciwe warunki dwoje rąk, dwoje nóg i walczymy przedtem możemy ustalić zasady i wtedy możesz mi grozić -w opisie masz napis "dzieciom neo nie " a czy ty teraz niezachowujesz się jak typowy przykład dziecka neo które grozi przez kable przemocą ? Wymówek nieprzyjmuje albo przyjmujesz zaproszenie i walczymy albo jesteś dziecko neo wykarz się teraz !
Korek rozporek.
korek31
Świeżak
 
Posty: 209
Dołączył(a): 2/10/2007, 15:05


Postprzez rosa » 28/1/2008, 21:43

Czytam to wszystko i jestem zdumiony. Bylo wiele glosow oburzenia ze forum schodzi na psy, ze nie mozna dostac konkretnej odpowiedzi na temat, ze wiekszosc postow to spam, wyzwiska. W sytuacji gdy kasowane sa posty nie na temat, reprezentujace zenujacy poziom, podnosi sie lament- kto usunal mojego posta, czemu nie ostrzega, czemu nie informuje??? Jezeli ktos nie mysli, pisze byle co, byle napisac cokolwiek w temacie nie czuje sie zobowiazany informowac o usunieciu posta (szczegolnie w sytuacji gdy nie wnosi nic do tematu i jego usuniecie nie ma wplywu na dalsza rozmowe)
Jezeli chcemy, zeby forum reprezentowalo jakis poziom, zeby bylo postzregane jako miejsce gdzie mozna otrzymac rzeczowa odpowiedz na pytanie, uwazam ze trzeba wprowadzic wieksza dyscypline w dzialach technicznych, kasowac odpowiedzi nie na temat i nic nie wnoszace. Jezeli forum ma byc miejscem pogaduch i ploteczek, tudziez miejscem gdzie mozna sie wyzyc, odreagowac frustracje, moderatorzy nie sa potrzebni a forum z czasem nie bedzie mialo nic wspolnego z motocyklami.
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot


Postprzez mar111cin » 28/1/2008, 21:49

Janusz tak w skrócie, gość zapytał co mu policja zrobi za mp3 (powiedział że chce zagłuszyć pierdzenie motocykla), ja odpowiedziałem co myśle o tym pod względem bezpieczeństwa.
Jak widać gadałem o przepisie na zubke z kubka, albo lepiej jak korek o rzeczach wyimaginowanych.

Hoffman miał racje jak powiedział co myśli o takim moderowaniu.
Jeszcze troche czasu i paru użytkowników tak pozmienia swoje posty, a wtedy moderator będzie mógł sie wykazać kasowaniem. W takim sposobie forum nie będzie.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez cichy » 28/1/2008, 21:57

mar111cin napisał(a):Janusz tak w skrócie, gość zapytał co mu policja zrobi za mp3 (powiedział że chce zagłuszyć pierdzenie motocykla), ja odpowiedziałem co myśle o tym pod względem bezpieczeństwa.


Czyli możemy przyjąć, że nie odpowiedziałeś na jego pytanie i odpowiedziałeś zupełnie nie na temat?
Avatar użytkownika
cichy
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1550
Dołączył(a): 8/9/2005, 16:17
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Postprzez mar111cin » 28/1/2008, 22:00

aczkolwiek niekoniecznie :]


to tak jakbym się zapytał co mi policja zrobi za jazde bez kasku, Ty byś mi odpisał że "lepiej go załóż dla własnego bezpieczeństwa" a moderator wpada i kasuje wszystko bo nie na temat.


Swoją drogą od kiedy te forum się zrobiło tak bardzo poprawne? może lepiej zerknąć w inne miejsca i powtarzające się tematy?
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez patrykmulek » 28/1/2008, 23:02

Ja uwazam ze marcin ma racje. Czesto jest tak ze sa usuwane posty i nie wiadomo o co chodzi. Owszem gdy ktos calkowicie zmienia temat i chrzani glupoty to trzeba to usuwac ale nie kazdego posta nie na temat. Kilka postow odbiegajacych troche od tematow nikomu nie zaszkodzila i chyba nikt z was nie marzy o forum na ktorym kazdy post jest smiertelnie powazny... mysle ze mozna sie troche posmiac ale oczywiscie bez przesady ale przedewszystkim udzielac kakretnych odpowiedzi
nsr125------>dr350
motocykl-5tys zl, kask300zl,rycie banki rodzicom-12/24h,paliwo-4,50litr, wrazenia z przebytej drogi=bezcenne
patrykmulek
Bywalec
 
Posty: 562
Dołączył(a): 28/5/2007, 16:32
Lokalizacja: Osieck

Postprzez elco » 31/1/2008, 15:18

jako, ze nie moglem odkopac tematu czym jest dla ciebie forum, postanowilem wykorzystac ten temat. Mam nadzieje, ze sie marcin nie obrazisz.

Juz pomijajac fakt, ze na forum zrobil sie smietnik. Polowa postow i tematow jes wyrzucana, ostatnim czasem zaczela mnie strasznie wkurzac pewna rzecz, ktora ma miejsce na forum. Mianowicie przez forum przewija sie masa osob. Wiekszosc z nich zaklada po jednym temacie, albo zadaje pytanie w jednym poscie i pozniej znika bez sladu. Pojawily sie tez jakies dziwne ogloszenia, o ktorych zeby sie cos wiecej dowiedziec trzeba pisac indywidualne maile. A przeciez forum ma sluzyc dobru ogolu. Jak juz kiedys pisalem motocykle to cos wiecej niz pasja czy hobby i mysle, ze ktos kto podejmuje sie dyskusji na jakis temat, robi to, bo go to interesuje i to lubi. Rozumiem, ze w Polsce zaczyna robic sie coraz lepiej, wielu ludzi nie wie co zrobic z pieniedzmi, w zwiazku z czym inwestuje je np. w motocykle. Ale jezeli ktos ma zamiar zakladac tematy na forum, zadawac pytania to niech pozniej takze odpisuje na riposty innych uzytkownikow. Bo tak zwykle temat zawierajacy od 2 do 3 postow nadaje sie do zamkniecia, nie wnoszac nic.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez mr_neox » 31/1/2008, 15:36

elcommendante napisał(a):jako, ze nie moglem odkopac tematu czym jest dla ciebie forum, postanowilem wykorzystac ten temat. Mam nadzieje, ze sie marcin nie obrazisz.


ProszÄ™ bardzo:
viewtopic.php?t=9304&highlight=czym+ciebie

swojego tematu nie zgubiÄ™... za szybko :wink:
Szczęśliwy posiadacz kat.ABC prawa jazdy. Obecnie w trakcie C+E...
Avatar użytkownika
mr_neox
Świeżak
 
Posty: 280
Dołączył(a): 17/11/2006, 21:58
Lokalizacja: LJA

Postprzez falconiforme » 31/1/2008, 21:32

viewtopic.php?t=14883

Tu z kolei wszystko się potoczyło na odwrót. Przecież chcemy by o nas dobrze pisano. A ktoś otworzył nam małą furtkę.
Wysłałem do kolesia prywatną wiadomość ale się nie odezwał. Z mojego punktu widzenia nauczyliśmy się za bardzo docinać. Na przykład ze względu na dużą ilość tematów zwłaszcza w dziale motocykle, gdzie koleś kupuje 1100xx i pyta się czy na 1 moto się nada. Wiele osób zostaje zbesztanych na początku, bo się pytają czasem o bzdurę, zamiast się wcześniej rozglądnąć i poczytać, nawet regulamin. Potem takie osoby już nie wracają.
Innym przykładem jest kolo, który założył gaz w motocyklu. Myśl techniczną miał i tyle, takich rodzynków brakuje bo oni tak naprawdę określają bogactwo portalu. Gdyby wszyscy tu zaglądający jeździli najnowszymi przecinakami forum byłoby bezwartościowe.
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości




na górê