Zobacz wątek - Znowu moturzysci na TVN
NAS Analytics TAG

Znowu moturzysci na TVN

O wszystkim
_________

Postprzez gelo007 » 6/1/2008, 16:26

Ahahahah na 16tce? :D Ja bym nawet nie chciał wrażenia robić...
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez simonw » 6/1/2008, 16:38

coz, corke do szkoly podrzucic ew to kolezanki beda piszczec ;P
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Genji » 6/1/2008, 16:44

widywałem jednak i takich co skuterem czy czymś podobnym na odkręconej manetce, cisnęli między autami szybciej od niejednego kosmonauty na erłanie :lol: - nie ma reguły - wszystko zależy od woźnicy...
Aprilia RSV 1000R Tuono 2007
Play it safe or play it cool!
Avatar użytkownika
Genji
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 508
Dołączył(a): 17/1/2007, 14:10
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Labiss » 6/1/2008, 18:01

Mnie w sumie nie przeszkadza,że jest głośno o tym.Co z tego,że mamy zlą opinię ? Mnie to na przykład gówno obchodzi co sobie inni myślą.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez P_R_O_T_E_Z_A » 6/1/2008, 18:17

Labiss napisał(a):Mnie w sumie nie przeszkadza,że jest głośno o tym.Co z tego,że mamy zlą opinię ? Mnie to na przykład gówno obchodzi co sobie inni myślą.


I tu się zgadzam i myślę tak samo 8)
www.kamikazedriver.prv.pl | !!!Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!! | !!!Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy !!! | !!! GSX_R 750 Srad !!!
Avatar użytkownika
P_R_O_T_E_Z_A
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 3/12/2007, 16:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez eleventh » 6/1/2008, 18:41

Labiss napisał(a):Mnie w sumie nie przeszkadza,że jest głośno o tym.Co z tego,że mamy zlą opinię ? Mnie to na przykład gówno obchodzi co sobie inni myślą.


Do czasu do póki ten który Cię nie lubi nie zajedzie Ci celowo drogi albo na drodze nie zepchnie kiedy będziesz go wyprzedzał...
Grzegorz
Hornet ('08)
Avatar użytkownika
eleventh
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 19/10/2007, 18:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez icid » 6/1/2008, 18:49

Właśnie w w związku z tym że prawie nikt nas nie lubi ryzyko rośnie :D:D:D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez MadboY » 6/1/2008, 20:34

widze, ze sa glosy, ze wlasciciele scigaczy 'boja sie prawdy'..

Nie wiem jak innym, ale mnie nie denerwuje to, ze zostalo powiedziane ze lamiemy ograniczenia szybkosci - bo a i wszem zdarza sie. Do tego nie zadko. Denerwuje mnie jednak to, ze w swietle tego materialu motocyklisci sa jedyna grupa spoleczna lamiaca przepisy ruchu drogowego i sie tym w dodatku chwalaca... A rzeczywistosc jest taka, ze czy to motocyklisci, kierowcy osobowek czy TIRow tak samo lamia prawo. Ale nie.. motocyklisci sa BE bo sa w mniejszosci i mozna sobie po nich jezdzic.

i te filmiku opisujace 'polska rzeczywistosc' nagrane w latem w USA. My wiemy ze to nie sa nagrania z Polski, ale jak zapytalem sie matki co o tym sadzi (bo akurat ogladala) to powiedziala, ze na pewno sa z Polski bo jezdzimy jak wariaci, bo jej kolega widzial itp itd i tak niestety wiekszosc spoleczenstwa to odbiera.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez icid » 6/1/2008, 21:01

TVN to szmaciarze, skończyła sie ta żałosna bóg wie która edycja tańca z gwiazdami to wymyslają sensacje żeby utrzymać oglondalność. Zersztą robią sensacje w świetnym stylu filmiki z youtuba puścili ja w stanach kolesie zapier...... w koszulkach :D:D:D www.żałosne.pl
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez Labiss » 6/1/2008, 22:09

A tam,jazda w koszulce.Ja jeżdżę bez koszulki i w krótkich spodenkach,bo tak lubię jak jest upał,ale to nie o to tutaj chodzi przecież.A o co ?
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez spazz » 6/1/2008, 22:12

a nie boli cie? tz jak jakis bąk sie rozgniata na twym wyrzezbionym torsie?
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Labiss » 6/1/2008, 22:21

Hehe,przyznam się szczerze,że nie zdarzyło mi się to jeszcze.Gdy jadę szybko to się składam i może dlatego.
kretyn jakich mało
Labiss
MEGA TROLL
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 1/5/2007, 12:10
Lokalizacja: Miechów

Postprzez konan » 6/1/2008, 22:29

No właśnie jazda w naprawde duży upał w samych spodniach nieźle chłodi lepiej niż zimna woda w basenie a przed "bąkami" można schować sie za owiewką ;)
Nienawidze anty motocyklistów co życzą nam źle ;/;/ fan streetbike moto gp fmx/sm/mx/MP i ME/

Obrazek (otwórz link)Im
Avatar użytkownika
konan
Świeżak
 
Posty: 153
Dołączył(a): 28/9/2007, 15:58
Lokalizacja: Poznań

Postprzez melvin » 6/1/2008, 22:29

to co emitują stacje TV w Polsce nie jest mądre, a na pewno nie jest w porządku, jednak prawda jest taka że 90% społeczeństwa jak coś zobaczy w TVN-ie Polsacie czy innej stacji, uznaje to za świętą racje, i choćby im podawać najbardziej racjonalne argumenty mówiące że jest inaczej to i tak nie uwierzą bo TV mówi inaczej...
poza tym telewizje w Polsce dają widzom to co ci chcą oglądać, zauważcie co się dzieje po każdej katastrofie czy aferze? otóż inne stacje wynajdują od zaraz 5000 innych podobnych i po chwili jest to okrzyknięte czarną serią czegoś tam... jak polskie autokary zaczęły się rozbijać za granicami kraju to chyba każdy który wyjechał wracał po stłuczce lub wypadku, każda najmniejsza nawet stłuczka była nagłaśniana...
prawda jest taka że Polacy znudzeni monotonią swojego szarego życia chcą afer i emocji, a że dla większości jedyną rozrywką jest TV to te właśnie media zaspokajają głód panujący na rynku...
popyt=podaż- to prawo chyba pasuje tu najlepiej...

ps. sam oglądam TV sporadycznie, (ostatnio gdy zauważyłem informację o rosnących cenach paliw), i jest mi z tym dobrze, nikt nie wkłada mi na siłę przez kineskop żadnych informacji, reklam czy afer, nie mam problemów z tym co się stało w polityce itd. po prostu nie zaśmiecam swojej głowy rzeczami które nie są mi do niczego potrzebne...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez sepo » 6/1/2008, 23:53

A ja słucham tylko ojca dyrektora on mnie przez życie poprowadzi :D:D:D
Hornet-->929-->954-->DRZ 400 SM k6 | http://bikepics.com/members/sepo/
Avatar użytkownika
sepo
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 6/11/2007, 20:06
Lokalizacja: Ząbki

Postprzez Traperoso » 7/1/2008, 01:16

Ja natomiast mam wy***ane na TV, wystarcza mi DVD na laptopie ;]
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez spazz » 7/1/2008, 10:27

a mnie nie i miliona radio sluchaczy tez nie.... wiekszosc lyka jak pelinkan to co im zapodaja w szklanej bance, chyba ze ktos ma lcd
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez falconiforme » 7/1/2008, 12:17

Uwielbiam te programy. Mówią o motocyklistach a pokazują pirata w samochodzie. Mówią o 150 ginących motocyklistach rocznie, a nie mówią o marnych 5000 osób ginących w samochodach.

Jak słuchałem, że ktoś został potrącony tylko czekałem aż pokażą jakąś ślepą emerytkę. I się doczekałem. Na dodatek miała tylko złamaną rękę. Gdyby motocyklista jechał więcej niż 60km/h to by jej ją wyrwał.

I zawsze pokazują jedno a mówią drugie.
Kiedyś też oglądałem jak pokazywali o ścigających się samochodach po ulicach miast. A potem pokazali jakiś wrak po wypadku poza miastem. Szkoda że nie był to samolot, albo tonący statek.

Dobrze że jeszcze pokazali jak dziadek przecina wszystkie pasy w swoim złomie.

Temat w wiadomościach powinien mieć tytuł
"Samochody znowu będą zagrażać motocyklistom".
Ongoing Success
Avatar użytkownika
falconiforme
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2841
Dołączył(a): 4/6/2007, 13:05
Lokalizacja: Morze

Postprzez kamp » 7/1/2008, 15:14

Heheh mi sie podobała wypowiedź tego lekarza, który jak sam mówi nie ma tygodnia, żeby nie ratował motocyklistów [:D] boki zarywać... Jakoś w Polsce nie może być normalnie... [:(]
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez melvin » 7/1/2008, 15:18

ta gość wymiata...
normalnie nasza motocyklowa doktor quinn...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr