Zobacz wątek - Zobacz nową strone! Pomóż mi ja rozkrecić!
NAS Analytics TAG

Zobacz nową strone! Pomóż mi ja rozkrecić!

O wszystkim
_________

Postprzez harry89 » 28/12/2007, 21:55

teraz z kolei nie pasuje mi ten kontrast miedzy ciemną górą i jasnym dolem strony. no i dobrze by bylo gdyby nie trzeba bylo przewijac jej na boki - przynajmniej u mnie tak jest. dobrze by bylo tez zebys unikal literówek, np. "Bordzo dobra" i "Slaba" w sondzie. dzieki temu strona zyskuje na pewnej powadze i nie wygląda na tworzoną przez jakiegos gowniarza.
Avatar użytkownika
harry89
Bywalec
 
Posty: 647
Dołączył(a): 30/9/2006, 11:34
Lokalizacja: Piotrowice/Lublin


Postprzez genek » 28/12/2007, 22:11

Nie chce Cie jakos obrazic lub cos w tym rodzaju, ale! nie postarales sie :/ PhpNuke,grafika, i cala akustyka strony jest do bani! Postaraj sie bardziej.
genek
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 17/6/2007, 12:52


Postprzez Traperoso » 29/12/2007, 18:59

genek napisał(a):Nie chce Cie jakos obrazic lub cos w tym rodzaju, ale! nie postarales sie :/ PhpNuke,grafika, i cala akustyka strony jest do bani! Postaraj sie bardziej.


Grafika jest wazna, jednak nie najwazniejsza. Musisz postarac sie wypelnic ta strone artykulami, opisami itd itd same linki do pustych tematow nie przyciagaja. Najpierw zadbaj o zawartosc. Jak bedzie ona duza to wtedy mysl o grafice.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez bikemax » 21/1/2008, 20:30

Witam ponowanie...

Chciałem odświerzyć temat i zaznaczyć że następują zmiany...
powtórze: www.bikemax.pl
Troche się pozmieniało i chciałem dołonczyć nowy wontek, a żeby nie zaśmiecać forum pisze w jednym temacie ;)

W związku z powstającymi nowymi działami potrzebni są nowi ludzie.
Wszystkich chętnych do redagowania zawartości prosze o kontakt email lub GG.

Oczekuje min dobrej znajomości tematyki danego działu i ogólnie co do motocykli. Pewnej systematyki w działaniu i ciekawych tekstów.

Poszukiwani do działów:
+Żużel
+tunig
+offroad
+wyścigi
+opisy i testy motocykli i akcesoriów
+turystyka
+prawo
+skutery
+technika
+moto zabytkowe

Więcej info po kontakcie

P.S.
Dziaj robie ostatnie poprawki techniczne, jeżeli chodzi o wygląd i grafike cały czas nanosze poprawki ;)

Pozdr
bikemax
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16/12/2007, 14:04

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na górê