Zobacz wÄ…tek - Sklepy Warszawa
NAS Analytics TAG

Sklepy Warszawa

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez hefron » 27/3/2009, 12:04

kosta napisał(a):wpadnijcie do salonu w ktorym pracuje na zakupy www.3fun.pl zapraszam jestem po urlopie od soboty i tez mam csr1 :wink: polecam jeszcze asortyment kolegi hefrona z forum


A ja polecam również asortyment kolegi kosty z forum :) PS: Kosta chcesz coś z mojej oferty do siebie do sklepu? U Ciebie jednak coś się sprzedawało :) a teraz dupa
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola


Postprzez kosta » 27/3/2009, 18:11

hefron napisał(a):
kosta napisał(a):wpadnijcie do salonu w ktorym pracuje na zakupy www.3fun.pl zapraszam jestem po urlopie od soboty i tez mam csr1 :wink: polecam jeszcze asortyment kolegi hefrona z forum


A ja polecam również asortyment kolegi kosty z forum :) PS: Kosta chcesz coś z mojej oferty do siebie do sklepu? U Ciebie jednak coś się sprzedawało :) a teraz ****

trzeba sie spotkac i pogadac bedziesz mial chwile to zajrzyj :wink: sry za offa
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA


Postprzez niesiob » 27/3/2009, 19:31

A to Panowie pracujecie w sklepach moto? pracownicy? właściciele? jeśli wolno spytać...
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Kaja » 27/3/2009, 20:06

kosta napisał(a):
hefron napisał(a):
kosta napisał(a):wpadnijcie do salonu w ktorym pracuje na zakupy www.3fun.pl zapraszam jestem po urlopie od soboty i tez mam csr1 :wink: polecam jeszcze asortyment kolegi hefrona z forum


A ja polecam również asortyment kolegi kosty z forum :) PS: Kosta chcesz coś z mojej oferty do siebie do sklepu? U Ciebie jednak coś się sprzedawało :) a teraz ****

trzeba sie spotkac i pogadac bedziesz mial chwile to zajrzyj :wink: sry za offa


sprzedawalo sie, bo ja sprzedawalam :twisted:
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa

Postprzez hefron » 28/3/2009, 01:34

Kaja napisał(a):
kosta napisał(a):trzeba sie spotkac i pogadac bedziesz mial chwile to zajrzyj :wink: sry za offa


sprzedawalo sie, bo ja sprzedawalam :twisted:


No przecież kosta napisał że trzeba sie spotkać i pogadać :D

niesiob napisał(a):A to Panowie pracujecie w sklepach moto? pracownicy? właściciele? jeśli wolno spytać...


O słuchaj.... Prezesi, właściciele i pracownicy - same grube ryby, co to nie my :D
Avatar użytkownika
hefron
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1394
Dołączył(a): 11/5/2006, 13:53
Lokalizacja: Suchowola

Postprzez niesiob » 28/3/2009, 11:21

aaaa, to chylę czoła i biję pokłony przed Szanownymi Panami.. :-P
niesiob
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 22/1/2009, 21:36
Lokalizacja: Wawa

Postprzez kosta » 28/3/2009, 15:50

niesiob napisał(a):aaaa, to chylę czoła i biję pokłony przed Szanownymi Panami.. :-P
aaa dziękujemy dziękujemy jeszcze po stopach prosimy całować heheeh a tak na poważnie kajak daaawno cie nie widziałem może byś wreszcie sie jakoś odezwała mordeczko moja :wink:
AGAINST SLOW
ZAPRASZAM PO MOTOCYKLE i AKCESORIA
Avatar użytkownika
kosta
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1628
Dołączył(a): 18/5/2007, 16:23
Lokalizacja: WWA

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê