Zobacz wÄ…tek - WSBK Toseland mistrzem 2007
Advertisement
NAS Analytics TAG

WSBK Toseland mistrzem 2007

Dla fanów i zawodników sportów motocyklowych
_________

WSBK Toseland mistrzem 2007

Postprzez BEOWOLF » 20/10/2007, 18:58

2007 James Toseland zostaje mistrzem WSBK na torze Magny Cours przyjerzdżając w pierwszym syscigu na 7 pozycji a w drugim na 6 w ogólnej klasyfikacji wyprzdzając Hage o dwa punkty :!:
Moja skromna opinia :
początek sezonu w wykonaniu Toselanda piękny moto spisywało sie dobrze i sam James dawał z siebie wszystko pózniej coraz gorzej nie ten Toseland z początku sezonu jazda zachowawcza by tylko dowieść jakieś punkty a szkoda myślalem że w ostatnim wyścigu chociarz powalczy mocniej
jednak nikt niemógl dać rady Hadze
Szkoda mi Nitronuri przegrać o dwa punkty :twisted:
Co wy o tym sÄ…dzicie :?: :?: :?:
GSXR K4
BEOWOLF
Świeżak
 
Posty: 115
Dołączył(a): 10/9/2007, 18:35


Postprzez eristof » 20/10/2007, 23:33

Przegapiłem ostatnią rundę WSBK!!! :evil: :evil: :evil: No to się zdenerwowałem. Liczyłem że obejrzę zmagania Max'a, Toseland'a, Hagi...
Szkoda że nie próbował walczyć z każdym wyścigiem o więcej, tylko starał się dowieźć punkty. Napewno nie było to widowiskowe ale dało mu to pewne zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Być może taka taktyka przyczyniła się do tego że w następnym sezonie zobaczymy go w Królewskiej Kategorii w zespole Yamaha Tech 3. Co do innych zawodników to niestety nie mogę wiele powiedzieć gdyż niestety nie oglądałem ostatnich zmagań( trochę za dużo przegapiłem). Pozostaje mi tylko śledzić uważnie następny sezon. :(
Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13




Powrót do MotoGP, WSB, MMP



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê