Zobacz wÄ…tek - Dzien na torze ze Scigacz.pl
Advertisement
NAS Analytics TAG

Dzien na torze ze Scigacz.pl

Forum widoczne tylko dla członków ekipy Scigacz.pl
_________

Postprzez Yuurei » 13/7/2006, 21:55

Pomysł jest ok ale nie pasuje mi ta Yamaha.

Może lepiej MV albo Aprilia? ;D

Tak serio to fajnie, że za rok. Może obiektyw w końcu "torowy" się u mnie na stanie pojawi :)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22


Postprzez Thrillco » 13/7/2006, 22:11

No..że za rok to dobrze bo w tym roku terminowo to ja już się chlastam i pewnie by mnie impra ominęła. Pomysł...zajebisty wg. mnie i oby się udało...a z jaką marką to już pikuś....może by do Polonii Cup uderzyc, oni mają tam lepsze powiązaniaa i marek pod soba mają kilka:D
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Alonzo » 13/7/2006, 23:01

Ja jestem za. Teraz mam tyle roboty, ze nie moge powieciec nic konkretnego. Ale po Krokowej, testach, weselu Pazura i Francji zabierzemy sie za ten temat.
_________________
Nieoficjalna mapa forumowiczów scigacz.pl -> MAPA (otwórz link)
w sprawie dodania kontakt na priv z user-rem maciek.046
Avatar użytkownika
Alonzo
Administrator
 
Posty: 290
Dołączył(a): 29/8/2005, 21:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Terror » 14/7/2006, 09:59

Ja dość sceptycznie podchodzę do takich tematów i nie dlatego, ze mi się nie podoba, bo podoba i to bardzo.
1. Rozeznanie tematu na forum - LOL - zdecydowana większość użytkowników zajeżdza jakies 50, 80, 125 ccm. Co oni mieliby niby tam robić? Rozmawiałem z paroma osobamie viaGG - to nie jest dobry pomysł, raczej bym sądował PRM, Dawców i okolice i z tego wyciągał wnioski.
2. Czy jest gdzieś napisane wprost, ze wynajęcie karetki zwalnia nas z odpowiedzialności za zdrowie uczestników?
3. Jeśli to ma być "Dzień z..." to przydałoby się zaplecze gastronomiczne, a założe się że dla 200 uczestników nikt budy nie postawi, a nie wierzę, że tam coś takiego na stałe jest. Jeśli się myle - sooper. Nawet z osobami towarzyszącymi to będzie 500 osób.
4. Bierzmy się za to :D Jeśli trzeba będzie chętnie pomogę.
:twisted:
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 14/7/2006, 10:23

Terror..200 osób to wg. ciebie mało??:O Bywalem na zlotach gdzie nie było nawet 100 a i tak jakiś tam gastronomik sie rozstawiał wiec o to bym się nie martwił-biznes is biznes...lepszych 200 na 5h niż 2 na 1h:) Co do rozdmuchiwania tego na innych forach...nie jest to dobry pomysł bo jak coś nie wypali to potem bedą to wypominać przez następne 5 sezonów, że scigacz tylko piane bije a potem w ch.... wali. Jak wsio będzie pewne to wtedy wystarczy reklamke na portalu, troche plakatów w najwiekszych miastach (plakat to nie duże pieniądze) i dopiero rozdmuchanie po netowych zakątkach. Tak ja to widzę.
Co do karetki i odpowiedzialnści...nie jestem prawnikiem więc głosu nie zabieram:)
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Yuurei » 14/7/2006, 10:36

A jeśli jeżdzą pucharowymi 125? ;-) Zresztą co to za różnica kto czym jeździ? Moża ktoś chciałby poszaleć taką stodwudziestkąpiątką ale na ulicy się boi. Tutaj miałby możliwość. Zresztą jeśli były by sprzęty od takiej np. Yamahy to może się bryknąć czymś takim.
Co do ilości osób to 200 jest ok. Nie wiem też czy nie za dużo. Na Dniach Suzuki z Grandysem było mniej a i tak wydawało mi się, że czasami jest za dużo. A i budka z gastronomią działała :)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Terror » 14/7/2006, 12:20

Lovtza, wiesz, że ja nie jestem na 'nie'. Napisałem zresztą, że wchodzę w to obiema nogamy i renkamy :)
Thrillco - plakaty to spora kasa jest, wiesz?
Produkcja z tego to akurat najmniejszy koszt. Zdecydowanie więcej kosztuje miejsce do rozwieszenia czy zezwolenia na powieszenie itp itd.
Wiem, bo robiłem to na dużą skalę przy okazji zeszłorocznej kampanii BSA. Z tego akurat bym w 100% zrezygnował, jeśli to ma być impreza dla czytaczy to oni sobie na portalu o tym wyczytają.

PS. Zaraz spadam na tydzień do Wrocka, więc PLS, zerkajcie czy nie ma jakieś kaszany na forum.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Thrillco » 14/7/2006, 12:23

to daj moda:D mam urlop i do 16 siedze w domu to moge cię zastąpić...a sporo wyławiam, nawet jak wpadam tylko raz na 2-3h:D
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Yuurei » 14/7/2006, 12:41

Więcej nawet niż pole namiotowe. Na samym torze są domki do wynejęcia a i niedaleko jest hotel. To duży plus bo nie każdy chce się kisić w namiocie :)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Yuurei » 14/7/2006, 14:20

Ewentualnie pod 2oo ;-) Winkiel jest, prosta też, szykanę w sumie też dało by się zrobić, zaplecze gastronomiczne dobre, blisko z pociągu ;-)
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Terror » 17/7/2006, 07:58

No i już w 2oo skoki przez motocykle były organizowane ;)
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa

Postprzez Yuurei » 17/7/2006, 11:45

To były skoki przez motocykle? :O
Myślałem, że to taka warszawska corrida :D
Your ability to brake is Your right to speed
Avatar użytkownika
Yuurei
Świeżak
 
Posty: 484
Dołączył(a): 26/8/2005, 18:56
Lokalizacja: 0-22

Postprzez Terror » 20/7/2006, 08:57

Myhyhyhy, w końcu wakacje som. siedzę sobie pod Wrockiem a nawet nie mam czasu sie na rundę wybrać, bo wolne godziny mam akurat, jak na zewnątrz jest dobrze powyżej 30 stopni. Skóry nie założę, a na dresa się boję w Oławie, gdzie wieśniaki spod miasta pod koła ci się ładują (miałem 60kmph, bo ze skrzyżowania zjeżdzałem) i mają pretensję, ze _zapierdalasz z prędkością światła.
No hope. no cure. No problem.
Avatar użytkownika
Terror
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 25/8/2005, 11:06
Lokalizacja: WW-WWa



Powrót do Prywatne forum redakcji Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê