Zobacz wątek - Vat 24 czyli zemsta US - Panowie, pomóżcie...
NAS Analytics TAG

Vat 24 czyli zemsta US - Panowie, pomóżcie...

Przepisy, prawo
_________

Vat 24 czyli zemsta US - Panowie, pomóżcie...

Postprzez Czupryna » 14/10/2007, 12:49

W związku ze sprowadzeniem motocykla i chęcią jego rejestracji, musze oddać do skarbówki pismo Vat 24. I w związku z tym mam trzy pytania (szukałem na nie odpowiedzi, ale niestety, nie znalazłem).

1. Kto to, do cholery, jest osoba dokonujÄ…ca dostawy? Osoba przynoszÄ…ca pismo do urzedu, osoba sprowadzajÄ…ca motocykl do Polski czy jeszcze jakiÅ› inny pieron?

2. Inne dokumenty (wymienić)- wtf? Wpisuje tam tlumaczenia? Przegląd? Brief? Oo

3. Jak to jest z tym składaniem podwojnego wniosku i pieczątką? Urzedniczka robi mi to z łaski czy nie ma prawa odmówić? Chodzi o to, zeby nie czekac na vat 25 tylko zarejestrować motocykl od ręki na tymczasowych ukazując podbity wniosek...

Z góry dzięki za FACHOWE odpowiedzi :lol:
My beautiful little girl... | | http://bikepics.com/members/czupryna/
Avatar użytkownika
Czupryna
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 14/9/2006, 10:14
Lokalizacja: Gród Wandy i Kraka


Postprzez Czupryna » 15/10/2007, 14:05

Ok, sprawa załatwiona. Gdyby ktoś miał kiedyś jakieś wątpliwości, to pozwole sobie odpowiedzieć na pytania, które sam wcześniej zadałem :lol:

1. Osoba dokonująca dostawy to, według urzędniczki, osoba od której kupiło się motocykl. Leże i kwicze.

2. Wpisuje się karte pojazdu, dowód rejestracyjny oraz zaświadczenie z SKP wraz z karta identyfikacyjną.

3. Nie robi łaski, musi przybić. Ale jeżeli się o to nie upomni, to można zapomnieć.

Tyle w tej kwestii, temat do zamknięcia :lol: :lol: :lol: :lol:
My beautiful little girl... | | http://bikepics.com/members/czupryna/
Avatar użytkownika
Czupryna
Świeżak
 
Posty: 113
Dołączył(a): 14/9/2006, 10:14
Lokalizacja: Gród Wandy i Kraka


Postprzez sparda » 5/7/2008, 17:15

co to jesy to zaświadczenie z SKP? te dokumenty co dolanczales to kopie orginalow??
sparda
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3/7/2008, 10:04

Postprzez wiklad » 5/7/2008, 18:45

SKP - Stacja Kontroli Pojazdów. Do skarbówki dajesz kopię.
Yamaha TeTetka Szyćsetka -> to już przeszłość......w oczekiwaniu na kolejne moto :D

Obrazek
Avatar użytkownika
wiklad
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1090
Dołączył(a): 19/6/2007, 21:52
Lokalizacja: Trzebiatów /Szczecin



Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê