Zobacz wÄ…tek - Poziom na forum
NAS Analytics TAG

Poziom na forum

O wszystkim
_________

Postprzez SzpiceR » 13/10/2007, 11:32

fuck dubelek sie zrobil
Ostatnio edytowano 13/10/2007, 11:37 przez SzpiceR, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez SzpiceR » 13/10/2007, 11:35

R1 napisał(a):ja myślę, że Szpicer by się nadawał, jest czesto na forum itp. jak i oczywiście widze na tym stanowisku Beavista ;)

Pozdr
tez o tym pomyslalem,wiec ilu jeszcze potrzeba?
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk


Postprzez kravec » 13/10/2007, 12:44

evil napisał(a):ej, a co to za czepianie się? macie forum, jakie chcecie...

kravec, a co mnie tak konkretnie dyskwalifikuje? bo ty się również na moda nie nadajesz, jak paru innych. oprócz bicia piany, jak to jest ciężko, etc., mało robisz.

i jak coś komuś nie na rękę, to niech sobie na plecy zarzuci.

BTW, co do mojego zachowania wobec niektórych: jak widzę stek bzdur, kolejne, idiotyczne tematy, śmietnik i beznadziejne słowne przepychanki, pozbawione grama polotu, to będę wyśmiewał i dawał na garba.


ciesz sie ze Ty zawsze sluzysz rada i pomoca.... ze absolutnie nie odnosisz sie w naganny sposob w stosunku do innych uzytkownikow... akurat moderuje glownie dzial do ktorego najprawdopodobniej nie zagladasz (chyba sam tak kiedys pisales)... poza tym za wielki kozak jestes wedlug mnie i tyle.. inaczej tego nazwac nie umiem... ktos zreszta kiedys opisywal pewna ciekawa sytuacje Olafie... pozdrawiam

i tak na marginesie nie przypominam sobie zebym mowil ze jest ciezko i nie daje rady...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Manhatan » 13/10/2007, 13:27

Zachowanie swoją drogą, ale evil jako jeden z nie wielu ma tutaj coś konkretnego do powiedzenia, a to się ceni, bo za tylu użytkowników ilu jest na forum podejrzewam, że 9/10 nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a zachowanie wielu również jest naganne.

Nie bronię nikogo, ani nie faworyzuję, ale taki jest mój obiektywny wniosek. Wolałbym, żeby było chamstwo, ale i ludzie mający pojęcie w tym temacie, a nie szczeżenie ryja do siebie i nic pozatym.
"Hope is when we feel the pain that makes us try again"
Avatar użytkownika
Manhatan
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2173
Dołączył(a): 29/5/2006, 12:56
Lokalizacja: Death ZONE

Postprzez Szafa » 13/10/2007, 13:30

W skuterach był syf, jest i będzie ... dlatego nie wchodzę tam bo nie ma po co :lol:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez Lovtza » 13/10/2007, 15:32

Najlepiej stwierdzić tak jak Szafa, że jest syf - z czym nie do końca się zgodzę. Poza tym kolega marcinhc napisał już to na początku więc nie wiem po co teraz niektórzy grają "drugie skrzypce". Lepiej ten czas przeznaczyć na odpowiedzi innym, a czasami KONSTRUKTYWNĄ krytykę i robić dalej swoje... Tymczasem ten wątek zaczyna uświadamiać mi na czym polega problem tego forum.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez Szafa » 13/10/2007, 16:58

Chodzi o to, że nikt tam nie używa opcji Szukaj tylko wali nowy temat nie patrząc na nic. W wakacje można to zauważyć najlepiej. Myślą, że wiedzą wszystko najlepiej i 8/10 okazuje się dziecmi neo ... Może jakby było z 10 modów na same Skutery to dali by sobie radę :shock:
Śmierć, kutazzz i zniszczenie. Jakie życie taki rap.
Avatar użytkownika
Szafa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1682
Dołączył(a): 28/5/2006, 19:52
Lokalizacja: Pzn

Postprzez R1 » 13/10/2007, 19:31

zgadzam się ;)... jeden, dwóch czy trzech modów na jeden dział to troche za mało, a jak bedzie więcej... to szybciej ktoś coś "posprząta" i nie bedzie problemu.... takie jest moje skromne zdanie, ale widze że tu jest za dużo dyrektorów :/..
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez WhiteArmy00 » 13/10/2007, 21:57

NO i tym bardziej chce na moda działu skutery :P

ale Richi mi nie odpowiada a takie ładne cv mu napisałem eh
WhiteArmy00
Świeżak
 
Posty: 446
Dołączył(a): 12/12/2006, 22:43

Postprzez Traperoso » 13/10/2007, 23:05

Moj pomysl, nieco skromny. Po tym jak doszliscie do wniosku, ze potrzeba wiecej modow, nalezaloby wprowadzic nieco inne zasady. Ogolnie kasowanie postow to walka z wiatrakami. Nalezaloby takze zrobic pewna ilosc ostrzezen, potem ban tymczasowy - czas na przemyslenie. Jak nie chcesz dostosowac sie do zasad, to do widzenia Panu/Pani nie ma tu miejsca na czcze upominanie. Oczywiscie, aby byl sens istnienia, zasady nie moga byc przesadzone, jak to, ze ktos czasem przeklnie. Podstawa powinna byc ochrona godnosci, zupelny brak tolerancji dla obrazania innych uzytkownikow - BAN, miej pracy na przyszlosc. Nie walczmy z wiatrakami zakladajac sto razy te same tematy. Sam nie jestem swiety, ale to nie droga i wmiare moge sie dostosowac. Wiecej konkretow, mniej zamkow z piasku.
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez simonw » 14/10/2007, 02:34

Owszem, jedak by zrobic to o czym mowisz, nalezy leciutko stjuningowac sam skrypt forum bo na razie takiej mozliwosci technicznej nie ma.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez R1 » 14/10/2007, 10:36

więc w czym problem.. ?
Sprowadzę | Części,Akcesoria,dzież,TUNING | import_usa@o2.pl
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji

Postprzez Lovtza » 14/10/2007, 10:49

Szafa napisał(a):Chodzi o to, że nikt tam nie używa opcji Szukaj tylko wali nowy temat nie patrząc na nic. W wakacje można to zauważyć najlepiej. Myślą, że wiedzą wszystko najlepiej i 8/10 okazuje się dziecmi neo ... Może jakby było z 10 modów na same Skutery to dali by sobie radę :shock:


Szafa ja się z Tobą zgadzam, że jest za mało modów (w szczególności w dziale skutery), mówił już o tym Spazz. Otóż chodzi mi głównie o to abyśmy nie przegadali kilku stron tego mówiąc jak to jest źle powtarzając uwagi i sposoby rozwiązań z poprzedniej strony... Proponuję chętnym moderatorom napisać do Richiego i jeżeli dostanie za dużo zgłoszeń (chociaż wątpię) zrobimy głosowanie na forum w postaci ankiety.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez simonw » 14/10/2007, 12:40

Inna sprawa,iz ludzie nie lubia wyszukiwarki i niestety trzeba przyznac im troszke racji, jest taka sobie i niekoniecznie znajduje to o co pytamy. Implikuje to oczywiscie wzrost frustracji co poniektorych zagniewanych dosc mlodocianych i sypanie starymi tematami w nowych watkach. Tutaj niestety nie znalazlem zadnego ciekawego alternatywnego modulu search dla phpBB.
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kris2k » 14/10/2007, 20:34

A ja chcialbym pochwalic Zmijke, w koncu ktos robi porzadek w akcesoriach, tak trzymac, bede pomagac :)
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez simonw » 15/10/2007, 01:34

Pobierz juz dzis "Zmije", nowego asystenta pakietu Office 2007 :D

1. Oczywiscie Zmijka, tak trzymac, kreslic i poprawiac i batem edukowac !

2. Serio serio, jak znajde fajne artworki jakiegoś węża, chyba w ramach firmowych obowiazkow klepne asystenta XD
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Lovtza » 15/10/2007, 11:57

Kris2k nie ma co gratulować, miałam chwilowy atak nerwicy więc postanowiłam gdzieś się wyżyć :lol: (żartuję... poniekąd).

Simonw dzięki , dzięki jednakże ja nie utożsamiam się z pakietem MS Office, jedynie czasami sugeruję Worda z racji faktu, że istnieje większe prawdopodobieństwo znajomości nazwy tego oprogramowania wśród użytkowników naszego forum niż np. Open Office. Poza tym nie róbmy off-topa, no chyba, że rzeczywiście zamierzasz zaprojektować i wykonać aplikację, która będzie odpowiadać za wykrywanie błędów ortograficznych i będzie można ją zintegrować z naszym forum :lol: . Jednakże prostszym wydaje się zainstalowanie modułu sprawdzającego pisownię w przeglądarce i zapewne jest to bardziej uniwersalne.
<i><b>"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć..."</b></i>

<b><i><a href="http://zmija.riderblog.pl/">Blog Żmii</i></b></a>
Avatar użytkownika
Lovtza
Moderator
 
Posty: 879
Dołączył(a): 4/8/2006, 09:46

Postprzez simonw » 15/10/2007, 21:03

Widzisz, co prawda da sie to technicznie zrobic i nie jest trudne, to faktycznie Firefox jest najlepszym rozwiazaniem i rowniez go polecam :)

Mowiac o asystencie, mialem na mysli plik asystenta do office i "wyszukiwania" w windows XP, chociazby dla tego ze Azorek, Czarodziej itp mnie osobiscie denerwuja :D A ze znow cos tam bazgram i chyba wciagne tablet, jest to calkiem realna grozba ;)
Oprogramowanie dla gastronomii i hotelarstwa (otwórz link)
programy dla gastronomii (otwórz link)
Program do restauracji i hotelu (otwórz link)toshiba g900 (otwórz link)
kasy fiskalne sklep internetowy (otwórz link)
Obrazek (otwórz link)
Avatar użytkownika
simonw
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4213
Dołączył(a): 17/5/2007, 00:08
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 76 gości




na górê