Zobacz wątek - pytania o motocykle z ogloszen
NAS Analytics TAG

pytania o motocykle z ogloszen

Wywalac wszystko jak leci

Postprzez spazz » 5/12/2007, 16:02

no bo czekamy na info z niecierpliwoscia!
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien


Postprzez endriu-piekary » 5/12/2007, 16:33

jade zobaczyc dopiero o 18:D sam jestem ciekaw... hehe wezme sobie wydrukuje to http://www.scigacz.pl/Na,co,zwracac,uwa ... a,277.html
i według tego bede ogladał:P hehe bardzo to smiesznie bedzie wygladało??
endriu-piekary
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2/12/2007, 11:45
Lokalizacja: Piekary slaskie


Postprzez melvin » 5/12/2007, 16:40

z lista rzeczy do sprawdzenia dobry pomysł,
szkoda tylko że w nocy jedziesz oglądać, w dziennym świetle lepiej widać...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez endriu-piekary » 5/12/2007, 16:46

no niestety tez tak mysle ale moze bedzie jakies dobre oswietlenie...
niestety on nie miał czasu wczesnie bo miał jakis wyjazd czy cos: ale i tak powiedziałem ze jade tylko zobaczyc:P jak myslicie skoro chciał 6200 ile mozna wytargowac?:Di czy ta cenna nie jest za mała??
endriu-piekary
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2/12/2007, 11:45
Lokalizacja: Piekary slaskie

Postprzez melvin » 5/12/2007, 16:52

za moją z 1999 roku pod koniec października dałem 7200zł a i tak utargowałem z chyba 7600zł więc na rejestracje stykło...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez endriu-piekary » 5/12/2007, 21:54

A wiec własnie wruciłem musze przyznac ze poczatek gdy zobaczyłem goscia to nie wzbudził jakos bardzo mojego zaufania...ale z czasem było coraz lepiej pojechalismy do niego do domu motor stałw zwykłym blaszanym garazu .po otwarciu drzwi na pierwszy rzut oka wygladał tak sobie opona z błota troszke skurzony.. błoto było przy jego bramie wiec to wszystko tłumaczy:P
aha gdy wszedłem motorek był całkowicie zimny i nie było zadnych sladów wycieków oleju .
Motorek ma kilka rys i małe otarcie około3cm pozatym to normalne slady urzytkowania wiadomo orginalny lakier wiec cos tam musi byc... gdzies wyczytałem ze lepiej jak jest kilka rys niz jak motor jest pomalowany .
zagladajac w pewne czesci motocykla na moje oko wszystko jest ok nie ma sladów by sruby były odkrecane rama spawana lub cos w tym stylu . na baku sa małe odpryski chyba od zamka w spodniach.. ogólnie gosc sam wszystko pokazywał mówił na co zwracac uwage itd
powiedział ze mozemy motocykl w jakies dzien zabrac na jakies warsztat w celu sprawdzenia:P
gdy juz po jakie 20 minutach ogladania poprosiłem o właczenie silnika motorek odpalił bez problemów na lekim saniu podziałał chwilke pózniej juz bez. nic nie pukało nie stukało .wymienione wszystkie cztery kierunki.zaproponował bym sie przejechał ale pomimo ze było juz ciemno i jako ze mam małe doswiadczenie powiedziałem zeby on jechał bo zna sie na okolicy... musze przyznac ze motorek ma kopa ładnie sie zbiera biegi wchodza chyba bez problemów ..chamulce ok przy predkosci około 60km/h puscił kierownice i motor pomimo ze droga była dziurawa jechał dosc prosto:D wiadomo ze chwilke tak jechalismy..
w pewnym momecie rozpedził nas do około 120 musze przyznac ze jak dla mnie to ma ta maszyna niezłego kopa:P
według mnie motor dosc ciekawy chodz ma kilka rysek i minimalnie pekniety plastik:P ale to od dokrecania sruby chyba.
na sam koniec zrobiłem kilka zdjec . co o nich myslicie??
jesli macie jakies pytania to prosze zadawac... zalerzy mi na waszej opini:)pozdrawiam:)
aha powiedziałem ze przy nastepnym sptkaniu sie przejade...
endriu-piekary
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2/12/2007, 11:45
Lokalizacja: Piekary slaskie

Postprzez endriu-piekary » 5/12/2007, 22:03

endriu-piekary
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2/12/2007, 11:45
Lokalizacja: Piekary slaskie

Postprzez palgumeniedusze » 5/12/2007, 22:06

jak cie interesuje poj 500 kumpel ma na sprzedaz er 5 http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=278750408 do zrobienia jest tylko tylnia lampa i nie ma obrotow ogolnie do wkladu bardzo malo a jest to 2002 rok i cena atrakcyjna
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez melvin » 5/12/2007, 22:14

trochę przeciorany ten er-5...


a co do CB500 to mi się podoba, widać że raczej nie była picowana na handel, a to duży plus... jeżeli jest prosta i silnik wydawał by mi sie w porządku to bym ją brał...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez palgumeniedusze » 5/12/2007, 22:19

no jest przetarta z tylu widocznie ktos na kole lecial i zachaczyl!! jest tez troche zakurzona bo w salonie panuje remont... ale ogolnie za te pieniadze nie jest zle...
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez melvin » 5/12/2007, 22:22

obrotomierzem też pewnie ktoś zahaczył jak na kole leciał...

daj to moto do działu giełda i tam rób kumplowi reklamy :)
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez palgumeniedusze » 5/12/2007, 22:26

obroty to jak juz spadal z kola hahah nie robie rekalamy tylko pokazuje cos ciekawego dla porownania tej cb a ze to jest moj kolega to nic nie znaczy poprostu widzialem ten motocykl na zywo i moge cos o nim napisac.... nie wiem dlaczego ale wiara non stop sie tu do czegod dopierdziela.....no w sumie po to jest fotum ale powaznie to tylko chcialem pokazac ten motocykl dla porownania
Ostatnio edytowano 5/12/2007, 22:31 przez palgumeniedusze, łącznie edytowano 1 raz
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez melvin » 5/12/2007, 22:29

to jest specyfika tego forum, i właśnie za to je "kochamy"...

trochę się OT zrobił endriu wróć do tematu...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez spazz » 5/12/2007, 22:35

na zdjeciach nie wyglada zle. no ale to ty go ogladales... moze jedz jeszcze raz z jakims wyjadaczem albo poprostu ten serwis zalicz
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez icid » 5/12/2007, 22:39

Ta ER5 to taki wycieruch że moge dać za nią 500 zł i to jak twój kumpel ją wyszoruje, wygląda tak że jakby ją pare razy kopnął i jeszcze coś urwał to nie sprawiło by wielkiej różnicy niech sobie barszczu na niej nagotuje. :D
Avatar użytkownika
icid
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2798
Dołączył(a): 18/8/2007, 14:57
Lokalizacja: Rotterdam

Postprzez palgumeniedusze » 5/12/2007, 22:46

no czy ja wiem za 2002 rok 5 tys.... wlozysz hmmm....gora z obrotomierzem 1500 i masz lalunie!no ale jasne lepiej miec bez wypadku chociaz ona nie jest tak mocno powycierana ze mozna tylko barszczu nagotowac poprostu takie foto ale oczywiscie drodzy koledzy macie swoje zdanie ktore napewno przyda sie :) pozdrawiam was moi kochani przyjaciele hahah nalzey tu troche spokoju radosci i wzajemnego szacunku wprowadzic !! Swinta ida :lol: :lol:
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez melvin » 5/12/2007, 22:48

brałeś coś?
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postprzez palgumeniedusze » 5/12/2007, 22:51

no 4 tabsy zjaralem 3 baty i wypilem 18 piw!zaraz zablikuja temat i bedzie dupa :shock: ! a jesli chodzi o cb to na zdjeciu bardzo ladnie wyglada wydaje sie bezwypadkowa:)
habba babba!
Avatar użytkownika
palgumeniedusze
Stały bywalec
 
Posty: 1295
Dołączył(a): 9/11/2007, 22:48
Lokalizacja: WLKP

Postprzez indor » 5/12/2007, 23:33

Ja sie trochę wetnę w dyskusje...

Przymierzam się do zakupu motocykla. Jeszcze nie mam w rączce gotówki ale lada dzień będzie. Oglądam sobie kilka sztuk na Allegro i chciałbym wiedzieć bo czasami się zdarza że ktoś już oglądał na żywo dany motocykl. Tym bardziej że niektóre są na Allegro kilka miesięcy. Zresztą niektóre zapewne da się wyeliminować patrząc tylko na zdjęcia w ogłoszeniu.

Zacznę może od tego.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M605078

Motocykl jest po ślizgu czy tam szlifie i ma ułamany podnóżek po prawej stronie. Do wymiany cały ten element do którego powinien być przytwierdzony (nie wiem jak się ten element nazywa). Zakładam bo nie widzę że może być coś przy prawej rączce, z klamka hamulca na przykład. Zakładając że rzeczywiście tylko to jest do zrobienia ile by to mniej więcej kosztowało. Czy w ogóle za tą cenę można się tym motorem interesować.

Tego widzę na Allegro jakieś dwa miesiące... co najmniej.
http://moto.allegro.pl/item278548242_honda_cb_500.html

Opisany jest przepięknie. W takiej cenie... widział ktoś tą "cebulkę" ? "Macał ją ktoś ?" Very Happy

Pozostałe bez dodatkowych pytań. Po prostu co o nich myślicie ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M592533
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M595785
http://moto.allegro.pl/item273705493__h ... bacz_.html

Ten wydaje mi się że był lakierowany. Nie ma wzorków ani napisów ani nawet skrzydełka hondy. Ale jest ładny Smile
http://moto.allegro.pl/item278007583_ho ... b_500.html

Aha i jaki jest koszt u kogoś kto się na tym zna naprawy tego co nie bangla w tym motocyklu ? Smile

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M602013




Bardzie zależy mi na sprawności technicznej niż na wyglądzie.

....


Jeszcze dorzucę te.
http://moto.allegro.pl/item278507531_honda_cb_500.html
http://moto.allegro.pl/item278627622_ho ... ulka_.html
Ostatnio edytowano 6/12/2007, 00:17 przez indor, łącznie edytowano 2 razy
"Bo każdy inny motocykl jest tylko PRAWIE tak dobry jak HONDA"
"Sezon trwa cały rok, tylko czasami pogoda nie dopisuje"

Album mojej CB750 (otwórz link)
Avatar użytkownika
indor
Świeżak
 
Posty: 303
Dołączył(a): 1/10/2007, 09:49
Lokalizacja: Błonie pod wawa

Postprzez melvin » 5/12/2007, 23:40

endriu zastanawiaj się szybko co z tą CB500 bo mi na gg indor chyba próbuje powiedzieć że chce cię podkupić... :) (joke) (chyba)



ps. indor co do twojego posta to:
link1- tragedia, na pewno ma cofnięty licznik, jest po szlifie i zajechany...
link2-trochę przeciorany wydech ale moto wydaje się być w porządku...
link3-ładna zadbana, przebieg trochę mały...
link4-wymienione kolektory i raczej cofnięty przebieg...(3i4 mają ten sam rok produkcji i ten sam przebieg...)
link5-po szlifie i malowaniu owiewek, poza tym przebieg ustawiony prawie tak jak w reszcie modeli...
link6-malowana i z hamulcem bębnowym z tyłu, do tego rok starsza od większości tych które wstawiłeś...
link7- stacyjka i zamki podejrzane, poza tym moto z UK a one podobno są zawilgocone i elektryka siada, do tego coś tanio, ale przebieg wmiarę realny, w UK chyba kurierzy ich używają...

to są moje wrażenia po obejrzeniu tych ogłoszeń, nie siedziałem na żadnym z tych moto więc nie wiem czy moje opinie będą trafne jeżeli ktoś się ze mną nie zgodzi to chętnie przeczytam dlaczego, być może dowiem się czegoś nowego...
DUŻO GAZU I SPRZĘGŁO OD RAZU! :twisted:
Avatar użytkownika
melvin
PierwszyOkrutny
 
Posty: 8393
Dołączył(a): 17/9/2007, 21:09
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Smietnik



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr