Zobacz wątek - Czy myslicie, że quady na komunie to dobry pomysl?
NAS Analytics TAG

Czy myslicie, że quady na komunie to dobry pomysl?

Dla fanów czterokołowców
_________

Czy myslicie, że quady na komunie to dobry pomysl?

Postprzez Ksenia » 4/9/2018, 12:41

Co sadzicie o kupowaniu quadow dzieciom majacym komunie? Czy to ma sens czy jest po prostu drogim prezentem, ktorym dzieciak przejedzie sie trzy razy i odstawi?
Miarą sukcesu bywa najczęsciej ilośc porażek.
Avatar użytkownika
Ksenia
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4/9/2018, 12:30
Lokalizacja: Warszawa


Re: Czy myslicie, że quady na komunie to dobry pomysl?

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 4/9/2018, 18:18

Moje zdanie jest takie, że świat upadł na głowę z tymi prezentami komunijnymi. Kiedyś było bogato jak się dostało rower + kilka stówek, a teraz jak dziecko nie dostanie quada/skutera + (sr)ajfona + kompa + tableta + ze 2 tysie w gotówce, to przez następny rok będzie łazić z krzywą miną. Ale to tylko taka moja opinia.
Co do Twojego pytania. Wszystko zależy czy dziecko będzie miało gdzie tym quadem pojeździć (i kogoś kto tego będzie doglądać). Jeżeli ma dostęp do jakiegoś prywatnego, ogrodzonego terenu to myślę, że ma to sens. Jeżeli młodzian mieszka w bloku w centrum Warszawy, no to chyba mija się z celem, bo pierwszy napotkany patrol zakończy zabawę, a zacznie problemy rodzicom.
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19


Re: Czy myslicie, że quady na komunie to dobry pomysl?

Postprzez arekson76 » 14/9/2023, 12:35

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach za bardzo wymyślają rodzice z prezentami i wgl ludzie w przypadku komunii, kiedyś dostało się jakiś łańcuszek, rower, żeby dziecko miało, pieniądze, które można było sobie odłożyć, a teraz niektóre dzieci mają lepsze sprzęty elektroniczne od nastolatków albo nawet od młodych dorosłych. Dla mnie to nie jest dobra droga, bo jednak jaki jest sens w oferowaniu im tak drogich prezentów?

___________________________________________
https://szklarzkrakow.com/lustro-na-szafie-w-jakim-pomieszczeniu-sie-sprawdzi/ (otwórz link)
arekson76
Świeżak
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2/9/2019, 13:39



Powrót do Quady



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê