Zobacz wątek - Suzuki gsxr 600 srad nie wkręca się na obroty
NAS Analytics TAG

Suzuki gsxr 600 srad nie wkręca się na obroty

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Suzuki gsxr 600 srad nie wkręca się na obroty

Postprzez TheAlexisel » 1/9/2018, 14:16

Witam
Mam problem z motocyklem suzuki gsxr 600 srad. Motocykl upadł mi wczoraj dwa razy raz na parkingu nóżka się złożyła na piasku i Moto spadło na lewy bok (było zgaszone), po podniesieniu zauważyłem mały wyciek płynu chłodniczego Ale motocykl odpalał i silnik chodził normalnie. Później wracając przy wjeździe do garażu śliznął się na trawie i poleciał na prawy bok, zgasiłem go od razu, wyczyściłem z trawy i wprowadzilem do garażu myśląc że jutro sprawdzę czy wszystko dobrze. Dziś motocykl miał problem z odpaleniem, rozrusznik inaczej chodził. Przejechałem motocyklem do sklepu i zauważyłem że ma odczuwalnie mniej mocy i niechce wkręcać na obroty. Motocykl nie wchodził na więcej niż 6k obrotów mimo odkręconej manetki.
Moje pytanie jest takie
Co mogło się stać i jak to naprawić?
TheAlexisel
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/9/2018, 14:04


Re: Suzuki gsxr 600 srad nie wkręca się na obroty

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 1/9/2018, 16:28

Nie wydaje mi się, żeby od 2 parkingówek stało się coś poważnego. Ja po swojemu laickiemu bym zaczął od sprawdzenia, czy klemy na akumulatorze siedzą dobrze, czy coś nie wpadło do wydechu, lub czy się nie poluzował, filtr powietrza. Na konkretniejsze porady musisz poczekać na kogoś bardziej doswiadczonego ;)
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19


Re: Suzuki gsxr 600 srad nie wkręca się na obroty

Postprzez TheAlexisel » 1/9/2018, 20:06

Sprawdziłem wszystko co napisałeś i wyczyściłem airbox i jest to samo :/
TheAlexisel
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1/9/2018, 14:04

Re: Suzuki gsxr 600 srad nie wkręca się na obroty

Postprzez henio12323 » 2/9/2018, 18:40

to sprawdził bym - a raczejzrobił serwis zacisków, mozliwe że jakis osadzony syf na dnie gaźników sie przemiescił i poblokował kanały - warto tam zajrzeć
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê