Zobacz wątek - Problem z honda i ważne pytanie!!
NAS Analytics TAG

Problem z honda i ważne pytanie!!

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Problem z honda i ważne pytanie!!

Postprzez honda nx 125 » 20/8/2018, 12:42

Witam. Mam pewien problem z honda nx 125 z 1996r. Chodzi o to że na zimnym i ciepłym na 1 biegu i 2 biegu przerywa jakby brakowało mu paliwa albo jakby iskrę gubił jak ma ponad 6 tys obrotów. Świece wyczyściłem i przekładałem od Yamahy yz. Od 3 biegu w górę ciągnie i stawia na jedno. W czym mogę szukać problemu motor kupiłem tydzień temu i na torze motocrossowym nie daje sobie rady. Proszę o szybką odpowiedz.
honda nx 125
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20/8/2018, 12:32


Re: Problem z honda i ważne pytanie!!

Postprzez ChaoticBiker » 20/8/2018, 13:30

tak na szybko, to moge ci napisac, ze zly dzial - trza by bylo do offroadu, tam specjalisci sa.
A mnie to wyglada, jakby mu iskry badz paliwa brakowalo. Zacznij od rozebrania i wyczyszczenia gaznika i upewnienia sie, ze wszystko jest na swoim miejscu prawidlowo, czy filtr powietrza jest nie zapchany. I czy swieca ma wlasciwe parametry dla tego motocykla, i czy przewód WN oraz fajka nie sa sparciale/spekane.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości




na górê