Zobacz wątek - Aprilia SR50 1994 Pomoc w doprowadzeniu do ładu !

Aprilia SR50 1994 Pomoc w doprowadzeniu do ładu !

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Aprilia SR50 1994 Pomoc w doprowadzeniu do ładu !

Postprzez Gutson » 30/6/2018, 15:23

Witam
Mam nadzieje ,że w dobrym dziale piszę ten post. Otóż stałem się posiadaczem (raczej szczęśliwym :mrgreen: ) skuterka Aprilia SR50 z roku 1994. Sytuacja wygląda tak ,że skuter leżał strzelony w garażu przez 6-8 lat kompletnie nie ruszany. Dostałem go za darmo ,w sumie to za 4 piwa . Oczywiście jest zarejestrowany oraz co roku miał opłacane ubezpieczenie także wszystko w tej kwestii jest ok. Jako ,że w tego typu sprzętach jestem raczej ciemny potrzebuję pomocy aby krok po kroku w miarę możliwości doprowadzić go do ładu i dać mu nowe życie. Od razu uprzedzam ,że jeśli ktoś ma zamiar pisać żeby go sprzedać i kupić coś nowszego lub taki sam ale w super stanie to z góry dziękuję. Chcę odratować ten i zmiana nie wchodzi w grę. Czy mogę liczyć na waszą pomoc ? Jeśli tak to później wstawię zdjęcia oraz opiszę wszystko dokładnie co mu dolega itp . Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Gutson
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm