Zobacz wÄ…tek - Sproblem z wskaznikiem paliwa
NAS Analytics TAG

Sproblem z wskaznikiem paliwa

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Sproblem z wskaznikiem paliwa

Postprzez Kuszi » 10/6/2018, 12:40

Witam. Ostatnio zakupilem zmodyfikowany licznik do cbr 125. Oczywiscie wtyczki byly inne niz w oryginale ale mozna powiedziec ze sobie poradzilem z wszystkim poza wskazaniem stanu paliwa. Poje pytanie wiec brzmi czy ktos wie za co sa odpowiedzialne przewody od plywaka? Wiem ze przewod w kolorze bialo niebieskim powinien isc do licznika i przekazuje informacje o stanie paliwa w zbiorniku. Zas sa jeszcze dwa przewody zielony i bialo-zolty. Za co sa odpowiedzialne lub gdzie powinny byc podlaczone?
Kuszi
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10/6/2018, 12:28


Re: Sproblem z wskaznikiem paliwa

Postprzez henio12323 » 10/6/2018, 21:13

tak na logike - mysle ze mało kto bedzie kojarzył z głowy od czego akurat beda te przewody szły jeszcze w takim motocyklu :P ja mam swój motocykl mega prostą instalacja raptem pare przewodów, nie raz costam grzebałem w niej i za cholere nie mam pojecia co za co jaki kolor odpowiada...

sciągnij sobie ksiązke serwisową, tam są schematy instalacji, bedzie dokładnie rozrysowane co gdzie idzie - po czym dojdziesz do czego słuzy

czujnik poziomu paliwa działa na zasadzie rezystancji zwykle wymaga dwóch przewodow
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości




na górê