Zobacz wÄ…tek - Prezenty sÄ… fajne
NAS Analytics TAG

Prezenty sÄ… fajne

O wszystkim
_________

Prezenty sÄ… fajne

Postprzez sylwiaaa » 6/5/2018, 21:21

Cześć wszystkim. Szukam idealnego prezentu dla motocyklisty. Budżet no niewielki bo tak +/ ale bardziej- 200 zł. Czy w tych pieniądzach da się kupić coś sensownego? Wiem, że np rękawice by się przydały ;) Tylko jakie?
sylwiaaa
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6/5/2018, 21:17


Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez Glenroy » 11/5/2018, 12:24

Serio? Jeszcze do niektórych nie dotarło, że kupowanie jakiegokolwiek sprzętu motocykliście, to skrajna głupota?
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU


Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 11/5/2018, 23:13

Czemu od razu skrajna głupota? Zależy co. Ciuchy owszem. Może być nierozsadnie ze względu na problem z rozmiarem/wygoda, ale rzeczy typu jak uchwyt na telefon/navi. Jeśli cos takiego jest potrzebne, to czemu nie?
Ps. Dobrych chęci nie trzeba brutalnie tłumić ;)
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez Glenroy » 12/5/2018, 17:43

Kupowanie komuś ciuchów na motocykl, to już głupota absolutna ;). Akcesoria, typu uchwyt na telefon, wybacz, ale nie, skąd wiesz, jaki uchwyt ktoś potrzebuje? Może ktoś chce X-gripa, spoko, ale jak mocowanego? Do kierownicy, lusterka, półki? A może ktoś nie chce X-gripa, tylko inny typ, może komuś nie będzie pasował kolor, albo uchwyt ze względu na budowę akurat nie będzie się dał wpasować w miejsce, w którym miał się docelowo znaleźć. Żadnych akcesoriów, żadnych ciuchów, to są tak indywidualne wybory, że na prawdę jest głupotą kupienie komuś prezentu, który kompletnie nie będzie się do niczego użytkownikowi nadawał. Prezenty związane z hobby - ok, prezenty bezpośrednio dotyczące hobby - zdecydowanie nie.

To tak, jakby ktoś poszedł do sklepu i kupił mi w prezencie struny go gitary, używam EB 10-52, a ktoś kupi mi D'Addario 9-48, które kompletnie mi nie pasują, albo ktoś kupi mi zestaw kostek, powiedzmy dunlop ultex .60, kiedy ja gram tortex-ami .88. Rozumiesz, niby głupia pierdoła, ale już będzie leżeć w szafce stając się kompletnie dla mnie nieprzydatną.

Ale, prezenty nawiązujące do hobby, spoko, bardzo mnie cieszą, np. motocykliście możesz kupić chociażby zestaw lego technic z modelem motocykla, ogólnie jakiś model motocykla, zestaw kosmetyków do motocykla, albo pielęgnacji ubrań, koszulkę ulubionego zawodnika, no na prawdę są setki wyjść i możliwości, a Wy zawsze wybieracie tą najgorszą. Jak ktoś chce mi zrobić prezent i kupić coś konkretnie związanego z motocyklem, to raz, liczcie się, że nie będzie tanio, bo nikt nie będzie narażał swojego zdrowia, bo chcecie kupić rękawice za 200 zł, gdzie sensowne, markowe, to koszt kolejnych 200 zł, druga sprawa, że taki prezent mogę przyjąć w postaci, jadę z Tobą do sklepu, wybierz sobie co Ci pasuje, ja płacę, tylko to właśnie boli, szczególnie portfel, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z kosztów, jakie generują sensownej jakości akcesoria motocyklowe.
Nie lepiej po prostu zrobić komuś bliskiemu przyjemność i zabrać go np. na dobrą kolację? Ja z dziewczyną wybieramy właśnie takie rozwiązania, na te "okazje" zamiast prezentów idziemy po prostu do jakiejś bardziej ekskluzywnej restauracji, na dobrą kolację we dwoje, serio, nie ma lepszego prezentu, niż przyjemnie wspólnie spędzony czas w trochę innej niż codziennej atmosferze.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez Dziurawa Podeszwa » 13/5/2018, 12:50

(...)zestaw kosmetyków do motocykla, albo pielęgnacji ubrań, koszulkę ulubionego zawodnika, no na prawdę są setki wyjść i możliwości(...)


No i widzisz sam żeś wymienił kilka :P oczywiście nie neguję rozwiązań typu kolacja we dwoje (wręcz przeciwnie), ale sam widzisz, że się da. Kwestię ceny dobrych ciuchów pominąłem w poprzednim poście, ale tu się też zgadzam z Tobą.
Dziurawa Podeszwa
Świeżak
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11/5/2015, 11:19

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez Glenroy » 13/5/2018, 15:10

No tak, ale to są takie peryferia związane z motocyklami, takie prezenty rozumiem, ale jestem przeciwny kupowaniu czegokolwiek bezpośrednio powiązanego z motocyklem, bądź kierownikiem, typu właśnie ubrania, czy akcesoria do motocykla, bo to jest bardzo indywidualna sprawa, kosmetyki...w sumie wszystkie się do czegoś przydadzą, smaru, wosków i innych pierdół do pielęgnacji nigdy za dużo :).
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez misztel » 6/9/2018, 16:27

Albo w talon na wyścigi np. gokartem. W Warszawie jest taki obiekt dla gokartów Kartingowy Narodowy z torem wyścigowym na świeżym powietrzu, który ma w ofercie vouchery na zorganizowanie okolicznościowych imprez https://forum.scigacz.pl/about2949.html Przednia zabawa, tor wyśmienity. Byłem tam ze swoją dziewczyną i bawiliśmy się tam świetnie, ten czas był dla nas naprawdę czasem wyjątkowym i niezapomnianym. Polecam.

reklama /G
misztel
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28/8/2018, 16:22

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez dares » 14/9/2018, 14:07

Może kup jakieś fajne rękawiczki na motor lub spodnie jak znasz się dokładnie na rozmiarach tej osoby, aby trafić dobrze.
dares
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11/9/2018, 10:56

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez wisnia80 » 15/10/2018, 15:13

Gitara i motor hmm ciekawe połączenie. Może jakiś pokrowiec na plecy bo to jedyna opcja jaka mi do głowy przychodzi
Ludzie nie zawsze mogą nam ofiarować to, czego chcemy.
Sprawdź przewozy autokarowe kraków (otwórz link) i wybierz odpowiednie usługi
Avatar użytkownika
wisnia80
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15/10/2018, 15:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez adekstrus » 30/11/2018, 14:49

rękawice dobry pomysł. w przypadku innych ubrań chyba lepiej się podpytać o preferencje i rozmiary niż próbować robić niespodziankę i nie trafić albo skusić się na bon do sklepu, jeżeli jest taka możliwość, to sobie już sam wybierze. może jakieś woski? to chyba bardziej neutralne ;-)
cuda nie zdarzają się nikomu z wyjątkiem tych szczęśliwych czubków, którzy widzą je wszędzie :twisted:
Avatar użytkownika
adekstrus
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30/11/2018, 13:43
Lokalizacja: dolny śląsk

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez kik9 » 17/12/2018, 21:48

jaasne ja to ale nic nie potrzebuje na święta... Głównie to nawet jakbym dostała wode minerlną to bym się ucieszyła, wiec spoko :) Mnie ciesza każde świtea i obecność ludzi

[https://forum.scigacz.pl/about2949.html]woda krzemionkowa[/url]

/G
kik9
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/12/2018, 21:37

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez eli0 » 19/12/2018, 15:57

ojj tak sama lubię dosc konkretną wodę, którą cieżko zakupić uwielbiam papiezankę i sama chciałabym takową dostac na świeta https://forum.scigacz.pl/about2949.html już nawet prezentów innych nie potrzebuję :)

Reklama zastąpiona czymś, z czym warto się zapoznać, żeby uniknąć nieprzyjemności /G
eli0
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19/12/2018, 15:43

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez mordia » 20/1/2019, 06:54

Witam,
jesli nie masz pomyslu co podarowac na prezent to swietne inspiracje znajdziesz na https://[...] - wiele koszy upominkowych oraz delikatesowych w swietnych cenach!

Spam- ciekawe, tylko 3 posty i wszystkie identycznie chwalÄ… jednÄ… stronÄ™ - adres wymoderowany
adam_tomasz
mordia
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20/1/2019, 06:47

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez margott3 » 18/3/2019, 12:28

Ja od niedawna jestem w tematyce motorów... i faktycznie nie odważyłabym się kupić mojemu chłopakowi sprzętu bo wychodzę z założenia, że on sam wie czego mu potrzeba:) Ewentualnie zapytałabym jego kumpla lub kupiłabym tylko wtedy gdy wiedziałabym czego mu brakuje:)
Sprawdź czyszczenie kół bochnia (otwórz link). Skorzystaj z fachowych usług car detailingu.
margott3
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18/3/2019, 12:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez MarioFog90 » 20/3/2019, 14:35

margott3 napisał(a):Ja od niedawna jestem w tematyce motorów... i faktycznie nie odważyłabym się kupić mojemu chłopakowi sprzętu bo wychodzę z założenia, że on sam wie czego mu potrzeba:) Ewentualnie zapytałabym jego kumpla lub kupiłabym tylko wtedy gdy wiedziałabym czego mu brakuje:)


Popieram :D Nawet nie chcę udawać, że jestem alfą i omegą, dlatego się nie pcham w kupowanie prezentów dziewczynie-motocyklistce :P
Folia ochronna na szyby (otwórz link)
MarioFog90
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/1/2019, 10:28

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez DarekZ » 9/4/2019, 12:06

Ja osobiście im jestem starszy i im więcej imprez mam różnych za sobą to coraz bardziej doceniam istnienie list prezentów. Zdecydowanie ułatwiają one życie, tym którzy się głowią nad wyborem prezentu.
https://metrans-wro.pl (otwórz link)
DarekZ
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4/4/2019, 14:07

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez TrubanS » 12/4/2019, 10:22

Nie polecam robić prezentów na własną rękę, ponieważ możemy kupić kompletnie coś nie potrzebnego. Lepiej normalnie wprost się jest zapytać co potrzeba i zakupić - wtedy wszyscy będą zadowoleni, ewentualnie dodać jakiś mini upominek od siebie :)
Zobacz skuteczny krem ujędrniający na zmarszczki: https://mialenia.pl/blog/zmarszczki-mimiczne-sprawdz-jak-sie-ich-pozbyc/ (otwórz link)
Avatar użytkownika
TrubanS
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12/4/2019, 10:06

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez kaskada » 9/9/2019, 13:19

jeśli się dobrze wybada sprawę i wie się co motocyklista by chciał to takie kupowanie może mieć sens
kaskada
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25/7/2018, 11:21

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez Ferrko » 11/9/2019, 11:19

a wycieraczka na kask? ostatnio widziałem taki gadżet w tv :) dla mnie super sprawa i myślę że bardzo pomocna w jeździe
darmowy program do faktur (otwórz link)
Ferrko
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11/9/2019, 11:12

Re: Prezenty sÄ… fajne

Postprzez kaskada » 17/9/2019, 11:21

na czym taka wycieraczka polega? :D
kaskada
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25/7/2018, 11:21

Następna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê