Zobacz wątek - Pierwszy Enduro (EXC?) dla osoby "obytej" z moto

Pierwszy Enduro (EXC?) dla osoby "obytej" z moto

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Pierwszy Enduro (EXC?) dla osoby "obytej" z moto

Postprzez kozlos » 3/5/2018, 09:36

Witam

Mam kilka już ładnych lat doświadczenia jazdy głównie na sporach (600, 750 i 1000).

Obecnie motocykla nie posiadam i przymierzam się do zakupu. Miałem brać standardowo gsxr, jednak coraz częściej myślę, nad jakimś Enduro.

Potrzebuje motocykla głównie na dojazdy do pracy w mieście (wwa) jednak fajnie jakbym mógł raz na jakiś czas pobawić się (pouczyć się takiej zabawy :) ) gdzieś w terenie.

Zależy mi przede wszystkim na bezawaryjnosci i względnej niskich kosztach eksploatacji. Tak jak zaznaczyłem, głównie będą to dojazdy do pracy, teren czasami. Myślę nad KTM EXC 400-450 ? Czy to ędzie dobry wybór? W jakie roczniki celować?
Rozważam też inne marki, po prostu KTM zawsze mnie intrygowal i zwyczajnie mi się podoba- a jest to dla mnie również bardzo ważne. Nie chciałbym motocykla który po prostu jest dla mnie brzydki (Nawet jakby był najlepszy na świecie:))

Budżet? Nie mam zbytnio ograniczeń, jednak będzie to mój pierwszy moto tego typu, więc nie wiem czy jest sens ładować 30k w taki zakup? Może najpierw wystarczy połowa tego budżetu? Z drugiej strony nie chce kupić starego szrota przy którym będzie trzeba więcej dlubac niż jeździć.

Pomożecie? ;)
kozlos
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A