Zobacz wątek - Yamaha DT 50 Mimo wszystko się grzeje...

Yamaha DT 50 Mimo wszystko się grzeje...

i inne małe pojemności
_________

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, madcap, Leg1oN, Lovtza, Terror, melvin, Landryss25, kravec, gelo007, Bostorn, Miczab, Boshi, rosa, MarSen

Yamaha DT 50 Mimo wszystko się grzeje...

Postprzez maslak1200 » 19/4/2018, 15:33

Witam, posiadam motocykl Yamaha DT 50 2005r na silniku AM6. Motocykl po mimo czyszczenia chłodnicy, wymiany pompy wody i wymianie całego płynu cały czas przegrzewa się. Oczywiście jeżdżę tylko do momentu zapalenia się lampki temperatury na liczniku. Nie mam pojęcia co może być tego powodem i proszę o pomoc ponieważ nigdy wcześniej nie miałem motocykla typu 2t chłodzonego cieczą. Dodam że w układzie prawdopodobnie nigdy nie było wody bo z chłodnicy po odkamienianiu nie wyleciał żaden syf. Jest jeszcze jeden problem a mianowicie gdy motocykl długo przytrzyma temperaturę nie wkręca się na obroty lub zajmuje mu to bardzo dużo czasu co nigdy nie występuje na zimnym silniku, wymieniłem świecę i jest lepiej ale nadal problem występuje. Z góry wielkie dzięki za każdą odpowiedź!!!
maslak1200
Świeżak

Powrót do Motorowery do 50 ccm