Zobacz wątek - jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne
NAS Analytics TAG

jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez adam542 » 18/4/2018, 20:38

Witam tak jak w tytule jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne, to podróżowania? to kwoty 1,5tys chodzi mi tylko o spodnie i kurtkę? proszę o jakieś pomysły!!!!
adam542
Świeżak

Re: jakie ubranie wyprać na Nakeda aby było dobre i wygodne

Postprzez Vasago » 19/4/2018, 06:26

Jeżeli ma być wygodnie, to kup tekstylną kurtkę. Najlepiej taką w wersji 3 w 1. Nie ma klimatu i stylu skóry, ale za to jest praktyczna ;) Ja mam Macnę Geo 2 (4 w 1, bo można z niej zrobić jeszcze mesha) i jestem zadowolony, ale tyle tego jest na rynku, że chyba nie ma sensu polecać jednego modelu.
A jeżeli chodzi o spodnie, to ich dobór wg mnie zależy od tego ile km chcesz trzaskać. Przy krótszych dystansach najwygodniejsze będą chyba motocyklowe jeansy. Jeżeli planujesz dalszą turystykę (tylko czemu wtedy wybrałeś nakeda? :lol: ) to lepszym wyborem będą spodnie podobne do zakupionej kurtki. Większość producentów ma jakieś dedykowane. Nie mnie będziesz w tym wyglądać jakbyś właśnie zszedł z V-Stroma ;)
Vasago
Świeżak

Postprzez adam542 » 19/4/2018, 10:19

Sam już niewiem co kupić z motorów kawasaki er6 z 2008 roku mi się strasznie podoba z wyglądu, i jest lekki? I wygodny jak dla mnie może dużo nie jeździłem ale podoba mi się !!!!
adam542
Świeżak

Postprzez jasnoksieznik » 19/4/2018, 11:49

Popraw interpunkcje, bo naprawde duzo dobrej woli trzeba, zeby zrozumiec kiedy konczysz mysl, zaczynasz pytanie albo cos twierdzisz.

A jak sie pytasz o kupno moto, to idz do odpowiedniego dzialu i pamietaj, ze nie jestesmy wrozkami:
https://forum.scigacz.pl/about49590.html
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
jasnoksieznik
Stały bywalec

Postprzez Croowab » 20/4/2018, 21:43

Jeśli pytasz o co jakie wyprać to odpowiedź jest prosta, brudne ! :)

A jeśli chcesz coś kupić na dalsze podróże to tylko tekstylne weź pod uwagę.
Jeśli masz zamiar jeździć w chłodniejsze dni to weź z podpinką.
Generalnie z czasem dorobisz się kilku kompletów bo w zalezności od stylu jazdy, terenu pogody to zawsze coś innego jest lepsze.. Ciężko o uniwersalność.
Croowab
Bywalec

Postprzez mikehenery » 19/1/2021, 03:53

Items such as delicate lingerie, wool sweaters, and silk blouses may retain their color and shape best when washed by hand. Baby clothes may also have special handwashing requirements as well (otwórz link). Silk garments should not be hand-washed if they are brightly colored, patterned, or darkly colored, as the dyes may bleed.
mikehenery
Świeżak

Powrót do Akcesoria motocyklowe